bison-runtime 2.3a - en to ky translation catalogue (9 entries)

en: syntax error: cannot back up
ky: синтаксис катасы: көчурмө алынган жок

en: syntax is ambiguous
ky: синтаксис анык эмес

en: syntax error
ky: синтаксис катасы

en: syntax error, unexpected %s
ky: синтаксис катасы, күтүлбөгөн %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s
ky: синтаксис катасы, күтүлбөгөн %s, %s күтүлүүдө

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s
ky: синтаксис катасы, күтүлбөгөн %s, %s же %s күтүлүүдө

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s
ky: синтаксис катасы, күтүлбөгөн %s, %s же %s же %s күтүлүүдө

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s or %s
ky: синтаксис катасы, күтүлбөгөн %s, %s же %s же %s же %s күтүлүүдө

en: memory exhausted
ky: эс колдонулуп бүттүү
