bison-runtime-2.4 - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: syntax error: cannot back up
lv: sintakses kļūda: nevar dublēt datus

en: syntax is ambiguous
lv: sintakse ir divdomīga

en: syntax error
lv: sintakses kļūda

en: syntax error, unexpected %s
lv: sintakses kļūda, negaidīts %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s
lv: sintakses kļūda, negaidīts %s, tika gaidīts %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s
lv: sintakses kļūda, negaidīts %s, tika gaidīts %s vai %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s
lv: sintakses kļūda, negaidīts %s, tika gaidīts %s vai %s, vai %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s or %s
lv: sintakses kļūda, negaidīts %s, tika gaidīts %s vai %s, vai %s, vai %s

en: memory exhausted
lv: izsmelta atmiņa
