bison-runtime 2.1 - en to nb translation catalogue (9 entries)

en: syntax error: cannot back up
nb: syntaksfeil: kan ikke gå tilbake

en: syntax is ambiguous
nb: syntaksen er flertydig

en: syntax error
nb: syntaksfeil

en: syntax error, unexpected %s
nb: syntaksfeil, uforventet %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s
nb: syntaksfeil, uforventet %s, forventet %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s
nb: syntaksfeil, uforventet %s, forventet %s eller %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s
nb: syntaksfeil, uforventet %s, forventet %s eller %s eller %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s or %s
nb: syntaksfeil, uforventet %s, forventet %s eller %s eller %s eller %s

en: memory exhausted
nb: minne er uttømt
