BKChem 0.14.0 - en to cs translation catalogue (531 entries)

en: normal
cs: normální

en: electron transfer
cs: přenos náboje

en: retrosynthetic
cs: retrosyntetický

en: equilibrium
cs: rovnováha

en: equilibrium simple
cs: rovnováha (jednoduše)

en: The linear form was no longer consistent - it has been removed
cs: Lineární forma přestala být konzistentní - byla odstraněna

en: Center bond
cs: Vystředit vazbu

en: Expand group
cs: Expandovat skupiny

en: Set atom number
cs: Nastavit atomové číslo

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Circle around mark
cs: Kružnice okolo značky

en: yes
cs: ano

en: no
cs: ne

en: Show number
cs: Zobrazit čísla

en: Atom valency
cs: Valence atomu

en: Mark size
cs: Velikost značky

en: Mark as template atom
cs: vybraný atom byl označen jako 'šablonový atom'

en: Mark as template bond
cs: Vybraná vazba byla označena jako 'šablonová vazba'

en: Show symbol
cs: Zobrazit značku

en: Hydrogens
cs: Vodíky

en: on
cs: zapnout

en: off
cs: vypnout

en: Font size
cs: Velikost fontu

en: Line width
cs: Šířka čáry

en: Bond width
cs: Šířka vazby

en: Wedge/Hatch width
cs: Šířka klínku

en: Symbol positioning
cs: Pozice značky

en: center first
cs: vycentrovat první písmeno

en: center last
cs: vycentrovat poslední písmeno

en: Bond positioning
cs: Pozice vazby

en: auto
cs: automaticky (inverzní)

en: Bond order
cs: Řád vazby

en: Atom number
cs: Atomové číslo

en: Area color
cs: Barva plochy

en: transparent
cs: průhledný

en: white
cs: bílá

en: yellow
cs: žlutá

en: green
cs: zelená

en: blue
cs: modrá

en: red
cs: červená

en: black
cs: černá

en: Line color
cs: Barva čáry

en: Free sites
cs: Volné pozice

en: Atom symbol
cs: Značka prvku

en: Group
cs: Skupina

en: Czech
cs: Česky

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Scale
cs: Velikost

en: Scale X (in %):
cs: Změna X (v %)

en: Scale Y (in %):
cs: Změna Y (v %)

en: Preserve aspect ratio?
cs: Zachovat poměr X a Y?

en: Fix position of centers of objects?
cs: Zafixovat pozici středu objektů?

en: Scale font and mark sizes?
cs: Škálovat velikost fontu a značek?

en: Configuration
cs: Konfigurace

en: Charge
cs: Náboj

en: Atom name
cs: Název atomu

en: don't show
cs: nezobrazovat

en: show
cs: zobrazit

en: Atom positioning
cs: Posice atomu

en: center first letter
cs: vycentrovat první písmeno

en: center last letter
cs: vycentrovat poslední písmeno

en: Bond
cs: Vazba

en: Double-bond length ratio
cs: Poměr délky čar dvojné vazby

en: Arrow
cs: Šipka

en: Arrow-head on start
cs: Šipka na začátku

en: Arrow-head on end
cs: Šipka na konci

en: Spline arrow
cs: Vyhlazená šipka

en: Common
cs: Obecné

en: File properties
cs: Vlastnosti

en: Custom
cs: Jiný

en: Paper size
cs: Velikost papíru

en: Portrait
cs: Na výšku

en: Landscape
cs: Na šířku

en: Auto crop image in SVG?
    (applies to some other exports as well)
cs: Automaticky ořezat SVG obrázek
    (aplikuje se i na některé další formáty)

en: Margin for cropped image (in pixels):
cs: Okraj pro ořez obrázku

en: Use real minus character (instead of hyphen)?
cs: Použít znak mínus místo spojovníku?

en: Replace hyphens with minus in SVG export?
cs: Nahradit spojovník znakem mínus při exportu do SVN?

en: Save
cs: Uložit

en: Standard values
cs: Standardní hodnoty

en: Line
cs: Čára

en: Color
cs: Barva

en: Show hydrogens on visible atoms
cs: Zobrazit vodík na viditelných atomech.

en: Bond length
cs: Délka vazby

en: Paper
cs: Papír

en: Auto crop image in SVG?
cs: Automaticky oříznout obrázek v SVG

en: Apply
cs: Použij

en: changed values only
cs: pouze změněné hodnoty

en: all values
cs: všechny hodnoty

en: to new drawings only
cs: jen na nové kresby

en: to selected and new drawings (no resize)
cs: na vybrané a nové kresby (bez zněny velikosti)

en: to the whole drawing (no resize)
cs: na celou kresbu (bez změny velikosti)

en: Standard saved
cs: Standard uložen

en: The standard was successfully saved as personal standard to %s
    
    It is not automatically applied to the current drawing and will be activated after you restart BKChem.
    You can still apply the changes to the current drawing from the dialog window.
cs: Standard byl úspěšně uložen jako osobní standard do %s
    
    Standard není automaticky aplikován na současný výkres a bude požit po restartu programu BKChem.
    Promítnout změny do aktuálního výkresu můžete pomocí dialogového okna.

en: Standard not saved
cs: Standard nebyl uložen

en: For some reason the standard couldn't be saved. Probably the right location for personal profile couldn't be found or wasn't writable. Sorry for the inconvenience.
cs: Z nějakého důvodu nebylo možno uložit standard. Pravděpodobně nebyla nalezena cesta kosobnímu profilu nebo do ní nebylo možno zapisovat. Omlouvám se za tuto nepříjemnost.

en: Preferences
cs: Nastavení

en: Delete
cs: Smazat

en: Fragment overview
cs: Přehled fragmentů

en: Fragments
cs: Fragmenty

en: Logging
cs: Zaznamenávání

en: Choose how each type of message is to be shown:
cs: Vyberte jak jsou jednotlivé typy zpráv zobrazovány:

en: The setting will be immediately applied and saved on application exit.
cs: Nastavení budou použita ihned a uložena při ukončení aplikace.

en: Language
cs: Jazyk

en: System default
cs: Podle nastavení v systému

en: Available Languages
cs: Dostuné jazyky

en: italic
cs: kurzíva

en: bold
cs: tučné

en: subscript
cs: dolní index

en: superscript
cs: horní index

en: Interpret
cs: Interpretovat

en: Interpret text (where applicable)
cs: interpretuj text (kde je to možné)

en: As is
cs: Jak je

en: Leave text as is - do not interpret
cs: nechat text jak je - neinterpretovat

en: Sub numbers
cs: Sub čísla

en: Convert numbers to subscript
cs: Převést čísla na spodní index

en: Special Character
cs: Speciální znaky

en: Insert a special character
cs: vložit speciální znak

en: minus
cs: mínus

en: arrow-left
cs: šipka-levá

en: arrow-right
cs: šipka-pravá

en: new line
cs: nový řádek

en: No molecule selected.
cs: Nebyla vybrána žádná molekula.

en: At least one molecule must be selected. Please select it.
cs: Musí být vybrána alespoň jedna molekula. Vyberte ji, prosím.

en: Name
cs: Název

en: Name:
cs: Název:

en: Name %s was set to molecule(s)
cs: Jméno %s bylo přiřazeno molekule/molekulám

en: Only one molecule should be selected.
cs: Smí být vybrána pouze jedna molekula.

en: ID must be unique value, therefore it is obviously possible to set it to one molecule only. Please select only one molecule
cs: ID musí být unikátní a proto může být samozřejmě přiřazeno jen jedné molekule. Vyberte prosím jen jednu molekulu.

en: ID collision
cs: Kolize ID

en: This ID is already used, use a different one
cs: Toto ID je již používáno, použijte jiné

en: ID %s was set to molecule
cs: molekule bylo nastaveno ID %s

en: Validity error
cs: Chyba platnosti

en: Sorry but your drawing includes 'text atoms'
     - atoms with no chemical sense.
cs: Vaše schema bohužel obsahuje 'text atomy'
     - atomy bez chemického významu.

en: It is not possible to export them.
cs: Je nemožné je exportovat.

en: For details check the chemistry with '%s/%s'.
cs: Pokud chcete zjistit detaily, použijte '%s/%s'.

en: Chemistry
cs: Chemie

en: Check chemistry
cs: Zkontrolovat chemii

en: Validity warning
cs: Varování - problém platnosti

en: Your drawing includes some atoms with exceeded valency.
cs: Výkres obsahuje atomy u kterých byla překročena valence.

en: Expand groups?
cs: Expandovat skupiny?

en: Your drawing includes some groups.
cs: Vaše schema obsahuje několik skupin.

en: These must be expanded in order to get chemicaly valid drawing. The expansion could be undone afterwards.
cs: Ty musí být expandovány, aby vznikla chamicky platná struktura. Expanze může být později vrácena zpět.

en: Proceed with expansion?
cs: Pokračovat expanzí?

en: The InChI program path
cs: Cesta k programu InChI

en: Select the InChI program executable:
cs: Vyberte spustitelný soubor InChI programu:

en: Executable files
cs: Spustitelné soubory

en: Generate InChI
cs: Generuj InChI

en: Display Form
cs: Forma pro zobrazení

en: Parse Error
cs: Chyba zpracování

en: Unable to parse the text-
    probably problem with input encoding!
cs: Nelze zpracovat text-
    pravděpodobně je problém v kódování!

en: Display form %s was set to molecule(s)
cs: Zobrazovací forma %s byla nastavena molekule/molekulám

en: Template summary
cs: Přehled o šabloně

en: Errors
cs: Chyby

en: %d molecule have no template atom specified | %d molecules have no template atom specified
cs[0]: %d molekula nemá specifikován atom pro připojení šablony
cs[1]: %d molekuly nemají specifikován atom pro připojení šablony
cs[2]: %d molekul nemá specifikován atom pro připojení šablony

en: %d molecule have no name specified | %d molecules have no name specified
cs[0]: %d molekula nemá vyplněné jméno
cs[1]: %d molekuly nemají vyplněné jméno
cs[2]: %d molekul nemá vyplněné jméno

en: Warnings
cs: Varování

en: %d molecule have no template bond specified | %d molecules have no template bond specified
cs[0]: %d molekula nemá specifikovánu vazbu pro připojení šablony
cs[1]: %d molekuly nemají specifikovánu vazbu pro připojení šablony
cs[2]: %d molekul nemá specifikovánu vazbu pro připojení šablony

en: Please correct the above errors first
cs: Prosím odstraňte nejpreve uvedené chyby

en: A tutorial on how to prepare a template can be found in the file doc/custom_templates_en.html
cs: Návod na přípravu šablony je k nalezení v doc/custom_templates_en.html

en: Directory creation failed.
cs: Chyba při vytváření adresáře.

en: It was not possible to create the personal directory %s.
cs: Nepodařilo se vytvořit osobní adresář %s.

en: Template file name
cs: Název souboru šablony

en: File name for the template:
cs: Název souboru šablony:

en: The file already exists.
cs: Soubor s tímto názvem již existuje.

en: Template with this name already exists (path %s).
    Should I rewrite it?
cs: Šablona s tímto názvem již existuje (%s).
    Mám ji přepsat?

en: The selected items must be part of exactly one molecule.
cs: Vybrané položky musí být součástí právě jedné molekuly.

en: Fragment name
cs: Název fragmentu

en: Enter fragment name:
cs: Zadejte název fragmentu:

en: The bonds and atoms were used for creation of a new molecular fragment.
cs: Vazby a atomy byly použity pro vytvoření nového zlomku molekuly.

en: The bonds and atoms could not have been used for creation of a new molecular fragment, they are probably not defining a connected subgraph of the molecular graph.
cs: Vazby a atomy nelze použít k vytvoření fragmentu molekuly, pravděpodobně netvoří souvislý podgraf grafu molekuly.

en: Enter atom number:
cs: Vložte atomové číslo:

en: Number %s was set to atom(s).
cs: Číslo %s bylo nastaveno atomuúatomům.

en: BKChem interpreted the entered text as an atom
cs: BKChem bude interpretovat zadaný text jako atom

en: BKChem thinks it can interpret the entered text as a group, try to expand it to find out how it was interpreted.
cs: BKChem si myslí že může zadaný text interpretovat jako skupinu atomů, proveďte její expanzi pokud chcete zjstit jak byla interpretována.

en: BKChem could not interpret the entered text as anything with chemical meaning
cs: BKChemu se nepodařilo zadaný text interpretovat jako chemicky smysluplného.

en: Info
cs: Informace

en: The selected language will be used the next time you start BKChem.
cs: Vybraný jazyk bude použit při příštím spuštění BKChem.

en: The selection does not define connected subgraph
cs: Výběr nedefinuje spojitý podgraf

en: The selection is not linear - there are some splittings.
cs: Výběr není spojitý, jsou tu nějaké mezery.

en: The selected part of a molecule is a whole ring, there is no way to linearize it
cs: Vybraná část molekuly tvoří kružnici a nelze ji tedy linearizovat

en: Groups must be expanded to compute oxidation number for them.
cs: Skupiny musí být před výpočtem oxidačního čísla expandovány.

en: Unexpanded groups or text-only atoms may cause incorrect computation of oxidation number.
cs: Nerozexpandované skupiny nebo čistě textem definované atomy mohou způsobit nesprávný výpočet oxidačního čísla.

en: You can move and delete the created oxidation numbers in the mark mode
cs: Můžete přesouvat a mazat vytvořená oxidační čísla v značkovacím módu

en: Error
cs: Chyba

en: Warning
cs: Varování

en: Hint
cs: Nápověda

en: Status bar
cs: Stavový řádek

en: Console
cs: Konzole

en: Ignore
cs: Ignorovat

en: File
cs: Soubor

en: Open, save, export, and import files
cs: Otevírá, ukládá, exportuje a importuje soubory

en: New
cs: Nový

en: Create a new file in a new tab
cs: Otevře nový tab s novým souborem

en: Save the file
cs: Uložit soubor

en: Save As..
cs: Uložit jako...

en: Save the file under different name
cs: Uloží soubor pod jiným názvem

en: Save As Template
cs: Uloží jako šablonu

en: Save the file as template, certain criteria must be met for this to work
cs: Uložit soubor jako šablonu, aby toto fungovalo, musí být splněna jistá kriteria

en: Load
cs: Otevřít

en: Load (open) a file in a new tab
cs: Načte (otevře) soubor do nového tabu

en: Load to the same tab
cs: Načíst soubor do aktivního tabu

en: Load a file replacing the current one
cs: Nahrát soubor a nahradit jím právě otevřený

en: Recent files
cs: Naposledy použité soubory

en: The most recently used files
cs: Naposledy použité soubory

en: Export
cs: Exportovat

en: Export the current file
cs: Exportovat aktivní soubor

en: Export to plain SVG - Scalable Vector Graphics - without embedding BKChem data inside
cs: Exportovat do prostého SVG - Scalable Vector Graphics - bez dat specifických pro BKChem.

en: Import a non-native file format
cs: Importovat nenativní formát souboru

en: Set the papers size and other properties of the document
cs: Nastaví velikost papíru a další vlastnosti dokumentu

en: Close tab
cs: Zavřít tab

en: Close the current tab, exit when there is only one tab
cs: Zavře právě otevřený tab, ukončí program pokud byl zavřený tab poslední

en: Exit
cs: Konec

en: Exit BKChem
cs: Ukončit BKChem

en: Edit
cs: Úpravy

en: Undo, Copy, Paste etc.
cs: Krok zpět, kopírování, vkládání atp.

en: Undo
cs: Zpět

en: Revert the last change made
cs: Vrátí zpět poslední provedenou změnu

en: Redo
cs: Opakovat

en: Revert the last undo action
cs: Znovu provede vrácenou zěnu

en: Cut
cs: Vyjmout

en: Copy the selected objects to clipboard and delete them
cs: Zkopírovat vybrané objekty do schránky a smazat

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Copy the selected objects to clipboard
cs: Kopírovat vybrané objekty do schránky

en: Paste
cs: Vložit

en: Paste the content of clipboard to current paper
cs: Vložit obsah schránky do aktuálního dokumentu

en: Selected to clipboard as SVG
cs: Vybrané do schránky jako SVG

en: Create SVG for the selected objects and place it to clipboard in text form
cs: Vytvoří SVG pro vybrané objekty a vložit ho do schránky jako text

en: Select all
cs: Vybrat vše

en: Select everything on the paper
cs: Vybere vše v aktivním dokumentu

en: Align
cs: Zarovnat

en: Aligning of selected objects
cs: Zarovnání vybraných objektů

en: Top
cs: Nahoru

en: Align the tops of selected objects
cs: Zarovnání horná hrany vybraných objektů

en: Bottom
cs: Dolů

en: Align the bottoms of selected objects
cs: Zarovnat horní strany vybraných objektů

en: Left
cs: Doleva

en: Align the left sides of selected objects
cs: Zarovnat levé boky vybraných objektů

en: Right
cs: Doprava

en: Align the rights sides of selected objects
cs: Zarovnat pravé boky vybraných objektů

en: Center horizontally
cs: Vystředit horizontálně

en: Align the horizontal centers of selected objects
cs: Zarovnat horizontálně středy vybraných objektů

en: Center vertically
cs: Vystředit vertikálně

en: Align the vertical centers of selected objects
cs: Zarovnat vertikálně středy vybraných objektů

en: Object
cs: Objekt

en: Set properties of selected objects
cs: Nastavit vlastnosti vybraných objektů

en: Scale selected objects
cs: Škálovat vybrané objekty

en: Bring to front
cs: Přenést dopředu

en: Lift selected objects to the top of the stack
cs: Přesunout vybrané objekty do popředí

en: Send back
cs: Poslat dozadu

en: Lower the selected objects to the bottom of the stack
cs: Přesunout vybrané objekty do pozadí

en: Swap on stack
cs: Zaměnit na stacku

en: Reverse the ordering of the selected objects on the stack
cs: Obrátit pořadí vybraných objektů

en: Vertical mirror
cs: Překlopit vertikálně

en: Horizontal mirror
cs: Překlopit horizontálně

en: Configure
cs: Konfigurovat

en: Set the properties of the object, such as color, font size etc.
cs: Nastavit vlastnosti objektu, např.: barvu, velikost fontu atp.

en: Information about molecules, group expansion and other chemistry related stuff
cs: Informace o molekule, expanze skupin a další věci související s chemií

en: Display summary formula and other info on all selected molecules
cs: Zobrazit sumární vzorec a ostatní informace o všech vybraných molekulách

en: Check if the selected objects have chemical meaning
cs: Zkontroluje zda vybrané objekty jsou chemicky smysluplné.

en: Expand groups
cs: Expandovat skupiny

en: Expand all selected groups to their structures
cs: Expandovat všechny vybrané skupiny na jejich struktury

en: Compute oxidation number
cs: Spočítat oxidační čísla

en: Compute and display the oxidation number of selected atoms
cs: Spočítá a zobrazí oxidační čísla vybraných atomů

en: Read SMILES
cs: Čti SMILES

en: Read a SMILES string and convert it to structure
cs: Načte SMILES řetězec a převede jej na strukturu

en: Read InChI
cs: Načíst InChI

en: Read an InChI string and convert it to structure
cs: Načte InChI řetězec a převede jej na strukturu

en: Generate SMILES
cs: Generuj SMILES

en: Generate SMILES for the selected structure
cs: Vygeneruje SMILES pro vybranou strukturu

en: Generate an InChI for the selected structure by calling the InChI program
cs: Vygeneruje InChI pro zvolenou strukturu pomocí programu InChI

en: Set molecule name
cs: Nastaví jméno molekuly

en: Set the name of the selected molecule
cs: Nastavit název pro vybranou molekulu

en: Set molecule ID
cs: Nastaví ID molekuly

en: Set the ID of the selected molecule
cs: Nastavit ID pro vybranou molekulu

en: Create fragment
cs: Vytvořit fragment

en: Create a fragment from the selected part of the molecule
cs: Vytvoří fragment z vybrané části molekuly

en: View fragments
cs: Prohlížet fragmenty

en: Show already defined fragments
cs: Zobrazit již definované fragmenty

en: Convert selection to linear form
cs: Linearizovat výběr

en: Convert selected part of chain to linear fragment. The selected chain must not be split.
cs: Linearizovat vybranou část řetězce. Výběr musí být souvislý.

en: Options
cs: Volby

en: Settings that affect how BKChem works
cs: Nastavení která ovlivňují chování BKChem

en: Set the default drawing style here
cs: Nastavení výchozího stylu vykreslování

en: Set the language used after next restart
cs: Nastavit jazyk který se použije při příštím spuštění programu

en: Set how messages in BKChem are displayed to you
cs: Nastaví jak jsou zprávy z BKChem zobrazovány uživateli

en: InChI program path
cs: Cesta k programu InChI

en: To use InChI in BKChem you must first give it a path to the InChI program here
cs: Pokud chcete v BKChem používat InChI, musíte k němu nejdřív zadat cestu zde

en: Help
cs: Nápověda

en: Help and information about the program
cs: Nápověda a informace o programu

en: About
cs: O programu

en: General information about BKChem
cs: Obecné informace o BKChem

en: Plugins
cs: Pluginy

en: Small additional scripts
cs: Rozšiřující skripty

en: About BKChem
cs: O BKChemu

en: version
cs: verze

en: Sorry but I cannot open the same file twice:
cs: Jeden soubor nelze otevřít dvakrát:

en: Really close?
cs: Opravdu skončit?

en: There are unsaved changes in file %s, what should I do?
cs: Existují neuložené změny v souboru %s, co mám dělat?

en: Close
cs: Zavřít

en: Save As...
cs: Uložit jako...

en: CD-SVG file
cs: Soubor CD-SVG

en: Gzipped CD-SVG file
cs: Komprimovaný soubor CD-SVG

en: CDML file
cs: Soubor CDML

en: Gzipped CDML file
cs: Komprimovaný soubor CDML

en: File already opened!
cs: Soubor je již otevřen!

en: Sorry but you are already editing a file with this name (%s), please choose a different name or close the other file.
cs: Soubor s názvem %s je již otevřen, prosím vyberte jiný soubor nebo tab s původním souborem zavřete.

en: gzipped CDML
cs: komprimovaný CDML

en: gzipped CD-SVG
cs: komprimované CD-SVG

en: saved to %s file: %s
cs: uloženo do %s souboru: %s

en: failed to save to %s file: %s
cs: neúspěch při ukládání do %s souboru: %s

en: Forget changes?
cs: Zapomenout změny?

en: Forget changes in currently visiting file?
cs: Zapomenout změny v právě otevřeném souboru?

en: All native formats
cs: Všechny nativní formáty

en: CDGZ file
cs: Soubor CDGZ

en: Gzipped files
cs: Soubory komprimované gzipem

en: All files
cs: Všechny soubory

en: cannot open file
cs: nelze otevřít soubor

en: error reading file
cs: chyba při čtení souboru

en: File was not loaded
cs: soubor nebyl načten

en: Proceed?
cs: Pokračovat?

en: CDML data seem present in SVG but have wrong namespace. Proceed?
cs: Zdá se, že SVG obsahuje CDML data, ale mají přiřazen špatný prostor jmen. Pokračovat?

en: file not loaded
cs: soubor nebyl načten

en: cdml data are not present in SVG or are corrupted!
cs: SVG neobsahuje cdml data nebo jsou poškozena!

en: loaded file:
cs: načten soubor:

en: Export SVG
cs: Exportovat SVG

en: SVG file
cs: soubor SVG

en: exported to SVG file:
cs: exportováno do SVG souboru:

en: file
cs: soubor

en: Import error
cs: Chyba importu

en: Plugin failed to import with following error:
     %s
cs: Plugin při importu selhal s následující chybou:
     %s

en: Export error
cs: Chyba exportu

en: Plugin failed to export with following error:
     %s
cs: Plugin při exportu selhal s následující chybou:
     %s

en: exported file:
cs: exportován soubor:

en: Before you use this tool, be warned that not all features of SMILES are currently supported.
    There is no support for stereo-related information, for the square brackets [] and a few more things.
    
    Enter SMILES:
cs: Ne všechny vlastnosti SMILES jsou již podporovány.
    Zatím neexistuje podpora pro stereochemii, hranaté závorky a několik dalších věcí.
    
    Zadejte SMILES:

en: Before you use his tool, be warned that not all features of InChI are currently supported.
    There is no support for stereo-related information, isotopes and a few more things.
    The InChI should be entered in the plain text form, e.g.- 1/C7H8/1-7-5-3-2-4-6-7/1H3,2-6H
    
    Enter InChI:
cs: Ne všechny vlastnosti InChI jsou již podporovány.
    Neexistuje ještě podpora pro stereochemii, isotopy a několik dalších věcí.
    InChI by mělo být zadáno ja prostý text, např. 1/C7H8/1-7-5-3-2-4-6-7/1H3,2-6H 
    
    Zadejte InChI:

en: Error processing %s
cs: Chyba při zpracování %s

en: Some feature of the submitted InChI is not supported.
    
    You have most probaly submitted a multicomponent structure (having a . in the sumary layer
cs: Některé vlastnosti předloženého InChI nejsou podporovány.
    
    Pravděpodobně jsou obsaženy vícesložkové struktury (mají . v souhrnu)

en: There was an error reading the submitted InChI.
    
    If you are sure it is a valid InChI, please send me a bug report.
cs: Chyba při čtení předloženého OnChI souboru.
    
    Pokud jste si jistí že daný InChI soubor je v pořádku, prosím pošlete mi hlášení o chybě.

en: The submitted InChI has unsupported version '%s'.
    
    You migth try resubmitting with the version string (the first part of InChI) changed to '1'.
cs: Předložené InChI má nepodporovanou verzi '%s'
    
    Můžete zkusit změnit verzi na '1' (v první části InChI) a zkusit jej otevřít znovu.

en: The reading of InChI failed with following error:
    
    '%s'
    
    If you are sure you have submitted a valid InChI, please send me a bug report.
cs: Při čtení InChI došlo k následující chybě:
    
    '%s'
    
    Pokud jste si jist že předložené InChI je v pořádku, prosím pošlete mi hlášení o chybě (v AJ).

en: Generated SMILES
cs: Vygenerované SMILES

en: InChI generation failed,
cs: Chyba při generování InChI souboru,

en: make sure the path to the InChI program is correct in 'Options/InChI program path'
cs: prosím ujistěte se že ceska k programu InChI je nastavena správně: 'Volby/cesta k programu InChI'

en: Unknown error occured during InChI generation, sorry.
cs: Došlo k neznámé chybě při generování InChI, za vzniklé potíže se omlouváme.

en: Please, try to make sure the path to the InChI program is correct in 'Options/InChI program path'
cs: Prosím ujistěte se že cesta k programu InChI je správně nastavena v  'Volby/Cesta k InChI'

en: Generated InChIs
cs: Vygenerované InChI

en: The file was saved as a template %s
cs: Soubor byl uložen jako šablona %s

en: use SHIFT to drag only in X, CTRL to drag only in Y
cs: použij SHIFT pokud chcete přetáhnout pouze X, CTRL pokud chcete přetáhnout pouze Y

en: click on atom to add a new single bond, click on bond to change its order (or change direction)
    Shift+click on a double bond to move the position of the second line
cs: kliknutím na atom přidáte jednoduchou vazbu, kliknutím na vazbu změníte její řád (nebo směr)
    Shift+kliknutí na dvojné vazbě změní pozici druhé vazby

en: length of the drawn bond is fixed to a preset value
cs: délka kreslené vazby je zafixována na přednastavenou hodnotu

en: freestyle drawing - no bond length or angle restrictions are applied
cs: freestyle kreslení - délka vazby ani její úhel nejsou nijak omezeny

en: length of the drawn arrow (arrow part) is fixed to a preset value
cs: délka kreslené šipky (části šipky) je zafixována na přednastavenou hodnotu

en: freestyle drawing - no arrow length or angle restrictions are applied
cs: freestyle kreslení - délka šipky ani její úhel nejsou nijak omezeny<

en: arrow is composed of straight lines
cs: šipka je složena z rovných čar

en: arrow is drawn as a b-spline
cs: šipka je vykreslena jako b-spline

en: drag an atom or a bond to 2D-rotate a molecule around its geometrical center
cs: tažením atomu či vazby lze otáčet molekulu okolo jejího geometrického středu (2D)

en: drag an atom or a bond to 3D-rotate a molecule around its geometrical center 
    Please note that it is not possible to add a template to an atom with z-coordinate other than 0
cs: tažením atomu či vazby lze otáčet molekulu okolo jejího geometrického středu (3D)
    Prosím vezměte na vědomí, že není možné připojit šablonu k atomu s nenulovou z souřadnicí

en: select a bond and then start rotating - the molecule will rotate around the selected bond 
    by holding shift, you will trigger rotation only of one part of the molecule.
cs: vyberte vazbu a začněte s rotací - molekula se bude otáčet kolem vybrané vazby 
    podržením klávesy shift spustíte rotaci pouze jedné části molekuly.

en: click and drag to draw the corresponding shape
cs: kliknutím a tažení vytvoříte odpovídající tvar

en: each left-button click creates one point of the polygon, right click closes it
cs: každé kliknutí pravým tlačítkem vytvoří jeden bod polygonu, pravé ho uzavře

en: click an atom to add a radical mark to it, it will be removed in case it is already present
cs: kliknutím na atom přidáte značku radikálu, značka bude odstaněna v případě že již existuje

en: click an atom to add a biradical mark to it, it will be removed in case it is already present
cs: kliknutím na atom přidáte značku biradikálu, značka bude odstaněna v případě že již existuje

en: click an atom to add a free electron pair mark to it, it will be removed in case it is already present
cs: kliknutím na atom přidáte značku volného elektronového páru, značka bude odstaněna v případě že již existuje

en: click an atom to add a plus mark to it, it will be removed in case it is already present
cs: kliknutím na atom přidáte značku kladného náboje, značka bude odstaněna v případě že již existuje

en: click an atom to add a minus mark to it, it will be removed in case it is already present
cs: kliknutím na atom přidáte značku záporného náboje, značka bude odstaněna v případě že již existuje

en: click a bond or two atoms to align the specified line into vertical position
cs: kliknutím na vazbu či dva atomy zarovnáte specifikovanou přímku do vertikální pozice

en: click a bond or two atoms to align the specified line into horizontal position
cs: kliknutím na vazbu či dva atomy zarovnáte specifikovanou přímku do horizontální pozice

en: click an atom or bond to perform an inversion of the molecule through this atom (center of the bond)
cs: kliknutím na atom či vazby provedete inverzi molekuly s centrem v zadaném atomu (středu vazby)

en: click a bond or two atoms to mirror the molecule through the specified line
cs: kliknutím na vazbu či dva atomy provedete zrcadlení molekuly podél této přímky

en: BKChem was conceived and written by Beda Kosata
    and is performed by Python, Pmw & (optionally) Cairo.
    Currently it is maintained by Reinis Danne <rei4dan@gmail.com>.
    
    BKChem is free software and is distributed under GNU GPL.
    BKChem is provided as is without warranty of any kind.
    - see the file 'gpl.txt' in distribution directory for more info.
    
    Among other things GNU GPL allows you to study, modify
    and redistribute BKChem as long as you do it under GNU GPL.
cs: BKChem vymyslel a sepsal Béda Košata
    a Vám ho přináší Python, Pmw a (volitelně) Cairo.
    V současné době ho udržuje Reinis Danne <rei4dan@gmail.com>.
    
    BKChem je svobodný software a je distribuován pod licencí GNU GPL.
    BKChem je poskytován tak jak je, bez jakékoli záruky.
    - další informace viz soubor 'gpl.txt' v hlavním adresáři programu
    
    Kromě jiného Vám GNU GPL dovoluje studovat, upravovat
    a redistribuovat BKChem jestliže tak učiníte pod licencí GNU GPL.

en: UNABLE TO IMPORT PMW
    
    Sorry, but BKChem relies too heavily on Pmw to be usable without it. Please install Pmw and try again.
    (for more info on Pmw see documentation)
cs: NELZE IMPORTOVAT PMW
    
    Bohužel, BKChem je příliš závislý na Pmw, než aby mohl pracovat bez něj.
    Nainstalujte prosím Pmw a zkuste to znovu.
    (více informací najdete v dokumentaci k Pwm)

en: UNABLE TO IMPORT OASA
    
    Sorry, but from version 0.10 BKChem uses the OASA library internally and therefor cannot run without it.
cs: NELZE IMPORTOVAT KNIHOVNU OASA
    
    Od verze 0.10 BKChem používá OASA knihovnu pro interní zpracování a proto ho bez ní nelze spustit.

en: Python version too low!
    
    From version 0.14 BKChem needs Python 2.6 or higher to run properly. You only have Python version %s.
    Sorry for the inconvenience, but you would need to upgrade Python in order to run BKChem.
cs: Nepodporovaná verze Pythonu!
    
    Od verze 0.14 BKChem pro správnou funkci vyžaduje Python 2.6 a nebo vyšší. Nainstalovaná verze Pythonu však je %s.
    Omlouváme se za potíže, ale pro spuštění BKChem budete muset nainstalovat novější verzi Pythonu.

en: BKChem is starting.
    
    Unfortunately,
    the splash image was not found :(
cs: Spouští se BKChem.
    
    Bohužel,
    uvodní obrázek nebyl nalezen :(

en: This CDML document was created using different standard values than you are currently using. To retain the same drawing style it could be more convenient to use these new values for this file. Your global preferences will be unaffected. 
    
    Do you want set these new standard values?
cs: Tento CDML dokument byl vytvořen za použití jiného standardního nastavení než
    právě používáte. Pro zachování jednotného stylu může být pohodlenější
    použít pro tento soubor tyto nové hodnoty. Vaše globální preferované nastavení
    tím nebude ovlivněno. 
    
    Chcete použít tyto nové standardní hodnoty?

en: usage: bkchem [options] [filenames]
    
    options:
    
     -h, --help      show this help message and exit
     -H DIR          overrides the BKChem home dir
                     (where standard drawing setting, user-defined templates etc. are stored.)
     -b SCRIPT       start BKChem in batch mode, run SCRIPT and exit
     -v, --version   show program version and exit
cs: použití: bkchem [volby] [názvy souborů]
    
    volby:
    
    -h, --help      zobrazí tuto nápovědu a skončí
    -H DIR          změní domovský adresář pro BKChem
    -b SCRIPT       spustí BKChem v příkazovém režimu, spusít SCRIPT a skončí
    -v, --version   vypíše verzi programu a skončí

en: edit
cs: editace

en: draw
cs: kreslení

en: single
cs: jednoduchá

en: double
cs: dvojná

en: triple
cs: trojná

en: wedge
cs: klínová

en: hatch
cs: čárkovaná

en: adder
cs: klikatá

en: dash
cs: čárkovaná

en: dotted
cs: tečkovaná

en: fixed length
cs: pevná délka

en: freestyle
cs: volný styl

en: normal double bonds for wedge/hatch
cs: normální klínkové dvojné vazby

en: simple double bonds for wedge/hatch
cs: jednoduché klínkové dvojné vazby

en: maximum valency exceeded!
cs: překročena maximální vaznost!

en: Groups could have valency of 1 only! It was transformed to text!
cs: Skupiny mohou mít vaznost pouze 1! Skupina byla převeden na text!

en: arrow
cs: šipka

en: template
cs: šablony

en: No template is available
cs: Žádná šablona není dostupná

en: Sorry, it is not possible to append a template to an atom with non-zero Z coordinate, yet.
cs: Omlouvám se, zatím není možné přidávat šablonu k atomu s nenulovou Z souřadnicí.

en: focused atom marked as 'template atom'
cs: zaměřený atom byl označen jako 'šablonový atom'

en: focused bond marked as 'template bond'
cs: zaměřená vazba byla označena jako 'šablonová vazba'

en: The text mode can no longer be used to edit atoms, use atom mode.
cs: Pro editaci atomů již není možné používat textový režim, použijte režim editace atomů.

en: rotate
cs: rotace

en: normal 3D rotation
cs: normální 3D rotace

en: fix selected bond in 3D
cs: zafixovat vybranou vazbu v 3D

en: The selected item must be a bond.
cs: Vybraná položka musí být vazba.

en: Exactly one item should be selected to fixed rotation to work, normal rotation will be used.
cs: Pro rotaci zafixovanou kolem bodu, je nutné vybrat právě jeden prvek, bude použita normální rotace.

en: You can only rotate molecules in 3D!
cs: Ve 3D lze rotovat pouze molekuly!

en: Sorry but you can only rotate molecules in 3D.
cs: Bohužel, ve 3D lze rotovat pouze molekuly.

en: You can only rotate molecules and arrows in 2D!
cs: Ve 2D je možné otáčet pouze molekuly a šipky!

en: Sorry but you can only rotate molecules and arrows in 2D.
cs: Bohužel, molekuly a šipky je možné otáčet pouze v 2D.

en: You can only rotate the molecule for which you fixed a bond.
cs: Otáčet lze pouze molekulou se zafixovanou vazbou.

en: transformation mode
cs: transformační mód

en: horizontal align
cs: horizontální zarovnání

en: vertical align
cs: vertikální zarovnání

en: invert through a point
cs: inverze skrz bod

en: mirror through a line
cs: zrcadlení skrz přímku

en: free rotation around bond
cs: volná rotace kolem vazby

en: select the second atom, please.
cs: vyberte druhý atom, prosím.

en: atoms must be in the same molecule!
cs: atomy musí být ve stejné molekule

en: atoms must be different!
cs: atomy musí být různé!

en: Bond is part of a ring, there is no possiblity for rotation!
cs: Vazba je součástí kruhu, nelze provést rotaci!

en: vector graphics
cs: vektorová grafika

en: rectangle
cs: obdélník

en: square
cs: čtverec

en: oval
cs: ovál

en: circle
cs: kruh

en: polyline
cs: lomená čára

en: mark
cs: značka

en: radical
cs: radikál

en: biradical
cs: biradikál

en: electron pair
cs: elektronový pár

en: dotted electron pair
cs: tečkovaně - elektronový pár

en: add
cs: přidat

en: remove
cs: odebrat

en: This mark type is not allowed for this object
cs: Tato značka není dovolena pro tento typ objektu

en: There are no marks of type %s on the focused atom
cs: Na vybraném atomu není značka typu %s

en: reaction
cs: reakce

en: reactant
cs: reaktant

en: condition
cs: podmínka

en: product
cs: produkt

en: No arrow present
cs: Není přítomna žádná šipka

en: The reaction information in BKChem are associated with arrows, therefore you have to have at least one arrow before you can construct any reaction.
cs: Informace o reakci jsou v BKChem spojeny se šipkou, proto je nutné mít alespoň jednu šipku před tím než bude vytvořena reakce.

en: users templates
cs: uživatelské šablony

en: External data management
cs: Management externích dat

en: molecule
cs: molekula

en: bond
cs: vazba

en: The data were set to the active item
cs: Data byla nastavena pro aktivní položku

en: Set
cs: Nastavit

en: Rapid drawing
cs: Rychlé vykreslování

en: do nothing after drawing is done
cs: jen na nové kresby

en: auto clean after drawing is finished
cs: automaticky vyčistit po dokončení vykreslování

en: Brackets
cs: závorky

en: Rectangular
cs: hranaté

en: Round
cs: kulaté

en: Miscelanous small modes
cs: další pracovní režimy

en: Numbering
cs: číslování

en: Wavy line
cs: vlnovka

en: Proceed
cs: Pokračovat

en: This CDML document does not seem to have supported version.
                                          
     Do you want to proceed reading this document?
cs: Nezdá se, že by tento CDML dokument byl v podporované verzi.
    
    Chcete pokračovat ve čtení tohoto dokumentu?

en: Replace standard values
cs: Nahradit standardní hodnoty

en: concatenated overlaping atoms
cs: překrývající se atomy byly spojeny

en: killed %s object(s) to clipboard
cs: %s objektů přesunuto do schránky

en: copied %s object(s) to clipboard
cs: %s objektů zkopírováno do schránky

en: pasted from clipboard
cs: vloženo ze schránky

en: undo (%d further undo available) | undo (%d further undos available)
cs[0]: zpět (%d další krok zpět k disposici)
cs[1]: zpět (%d další kroky zpět k disposici)
cs[2]: zpět (%d dalších kroků zpět k disposici)

en: no further undo
cs: nelze vrátit zpět

en: redo (%d further redo available) | redo (%d further redos available)
cs[0]: opakovat (%d další krok vpřed k disposici)
cs[1]: opakovat (%d další kroky vpřed k disposici)
cs[2]: opakovat (%d dalších kroků vpřed k disposici)

en: no further redo
cs: nelze opakovat

en: selected top_levels were exported to clipboard in SVG
cs: vybrané objekty byli exportovány do schránky v SVG

en: Info on selected molecules
cs: Informace o vybraných molekulách

en: Name: %s
cs: Název: %s

en: Formula: %s
cs: Vzorec: %s

en: Weight: %4.4f
cs: Hmotnost: %4.4f

en: Monoisotopic mass: %12.8f
cs: Monoisotopická atomová hmotnost: %12.8f

en: Composition: %s
cs: Složení: %s

en: Individual molecules:
cs: Jednotlivé molekuly:

en: Summary for all selected molecules:
cs: Souhrn pro všechny vybrané molekuly:

en: Chemistry check of selected molecules
cs: Kontrola chemie pro všechny vybrané molekuly:

en: selected items were lifted
cs: vybrané objekty byly vyzvednuty

en: selected items were put back
cs: vybrané objekty byly převedeny do pozadí

en: selected items were swapped
cs: vybrané objekty byly zaměněny

en: BKChem is starting...
cs: BKChem startuje...

en: %d text only atom (chemical interpretation is unknown) | %d text only atoms (chemical interpretation is unknown)
cs[0]: %d pouze textový atom (atom bez známého chemického významu)
cs[1]: %d pouze textové atomy (atomy bez známého chemického významu)
cs[2]: %d pouze textových atomů (atomů bez známého chemického významu)

en: %d atom with exceeded valency | %d atoms with exceeded valency
cs[0]: %d atom s příliš mnoha vazbami
cs[1]: %d atomy s příliš mnoha vazbami
cs[2]: %d atomů s příliš mnoha vazbami

en: %d group(s) (groups need to be expanded for some export formats) | %d group(s) (groups need to be expanded for some export formats)
cs[0]: %d skupina (skupiny je při exportu do některých formátů třeba expandovat)
cs[1]: %d skupiny (skupiny je při exportu do některých formátů třeba expandovat)
cs[2]: %d skupin (skupiny je při exportu do některých formátů třeba expandovat)

en: %d zero order bond (such bond will not be exported into chemical formats) | %d zero order bonds (such bonds will not be exported into chemical formats)
cs[0]: %d vazba nultého řádu (tyto vazby nebudou exportovány do žádného chemického formátu)
cs[1]: %d vazby nultého řádu (tyto vazby nebudou exportovány do žádného chemického formátu)
cs[2]: %d vazeb nultého řádu (tyto vazby nebudou exportovány do žádného chemického formátu)

en: Transparent
cs: Průhledné

en: Font family
cs: Typ fontu

en: Width
cs: Šířka

en: Length
cs: Délka

en: Ratio
cs: Poměr

en: Browse
cs: Procházet

en: Select the file
cs: Vybrat soubor

en: File to create
cs: Soubor k vytvoření

en: Subscript numbers
cs: Převeď čísla na dolní index

en: Superscript charges
cs: Horní index pro náboje

en: There is nothing to export. If you want to export an empty paper disable cropping of the drawing in the File/Properties menu.
cs: Nenalezen žádný objekt k exportu. Pokud chcete exportovat prázdný dokument, vypněte ořezávání v menu Soubor/Vlastnosti.

en: Imports a CDXML (ChemDraw XML format) document.
cs: Importovat CDXML (ChemDraw XML formát) soubor.

en: Exports a CDXML (ChemDraw XML) document
cs: Importuje CDXML (ChemDraw XML) dokument

en: Imports a CML (Chemical Markup Language) document, uses version 2.0 of the CML standard.
cs: Importuje CML (Chemical Markup Languague) dokument, použije CML standard verze 2.0.

en: Exports a CML (Chemical Markup Language) document, uses version 2.0 of the CML standard.
cs: Exportuje CML (Chemical Markup Languague) dokument, použije standard verze 2.0.

en: Imports a CML (Chemical Markup Language) document, uses version 1.0 of the CML standard.
cs: Importuje CML (Chemical Markup Languague) dokument, použije standard verze 1.0.

en: Exports a CML (Chemical Markup Language) document, uses version 1.0 of the CML standard.
cs: Exportuje CML (Chemical Markup Language) dokument, použije standard CML verze 1.0.

en: Normalize bond length?
cs: Normalizovat délku vazby?

en: If you are exporting to some kind of computational software it might be important to rescale the molecule, so that the bond lengths are in range of normal chemical bonds. Do you want to do this? It will influence only the exported CML file, not the drawing.
cs: Pokud provádíte export pro pozdější zpracování pomocí výpočetního/simulačního software, může být důležité přeškálovat molekulu tak aby délky vazeb odpovídaly běžné délce chemické vezby. Chcete to provést nyní? Přepočet ovlivní pouze exportovaný CML soubor, ne výkres.

en: CML export error
cs: Chyba exportu CML

en: It is not possible to export it to valid CML.
cs: Není možné provést export do validního CML.

en: CML export warning
cs: Výstraha při exportu CML

en: These must be expanded in order to export to valid CML. The expansion could be undone with undo after the export
cs: Tyto musí být expandovány, aby vznikla chamicky platná struktura. Expanze může být později vrácena zpět

en: Imports a molfile document.
cs: Importovat 'mol' soubor.

en: Exports to molfile document.
cs: Exportovat jako 'mol' dokument.

en: You have to select exactly one molecule (any atom or bond will do).
cs: Musíte vybrat právě jednu molekulu (výběrem jakéhokoliv jejího atomu nebo vazby).

en: %d molecules selected. | %d molecules selected.
cs[0]: %d molekula vybrána.
cs[1]: %d molekuly vybrány.
cs[2]: %d molekul vybráno.

en: Molfile
cs: Mol soubor

en: Exports the drawing into OpenOffice Draw format (native for OO prior to 2.0), note that this is not an ODF (Open Document Format) export.
cs: Exportovat výkres do OpenOffice Draw formátu (nativní formát před verzí 2.0). Pozor toto není ODF (Open Document Format) export.

en: The manifest file not found in the plugin directory
cs: Soubor manifest se v adresáři pluginů nepodařilo najít

en: Exports PDF via the Cairo (pycairo) library. This is the preferred PDF output plugin as it supports unicode strings and the output is of very good quality.
cs: Export do PDF pomocí knihovny Cairo (pycairo). Toto je preferovaný plugin pro export do PDF protože podporuje unicode a výstup je velmi kvalitní.

en: Exports PDF files via the Piddle library. It does a pretty good job, however does not support unicode strings (ASCII only) and the position of the text may be slightly off, depending on the fonts used.
cs: Exportuje PDF soubor pomocí knihovny Piddle. Výstup je kvalitní, avšak bez podpory unicode (podporuje pouze ASCII) a pozice textu může být poněkud posunuta v závislosti na použitém fontu.

en: Exports PNG files via the Cairo (pycairo) library. The output is usually quite good, with unicode support and antialiased fonts. The output should look the same as the PDF (Cairo) export.
cs: Exportuje PNG soubor pomocí knihovny Cairo (pycairo). Výstup bývá většinou velmi dobrý a to včetně podpory unicode a antialiasingu. Výstup by měl vypadat stejně jako při exportu do PDF (Cairo).

en: PNG resolution and background color
cs: Rozlišení a barva pozadí PNG obrázku

en: Set the PNG picture resolution and background color using one of the criteria below.
cs: Nastaví rozlišení a barvu pozadí PNG obrázku s použitím jednoho z kriterií uvedených níže

en: Size X (in px):
cs: Velikost X (v px)

en: Size Y (in px):
cs: Velikost Y (v px)

en: Resolution (dpi):
cs: Rozlišení (dpi):

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Really export?
cs: Opravdu exportovat?

en: This plugin is not finished and will probably not work correctly.
cs: Tento plugin není hotový a pravděpodobně nebude fungovat správně.

en: Exports Encapsulated PostScript files. It uses builtin (Tk) functions for PS export. The results vary with the system, problems are usually font-related.
cs: Exportuje Encapsulated PostScript. Používá vestavěné funkce Tk pro export postscriptu. Výsledky se liší systém od systému, pokud dojde k nějakým problémům mají většinou souvislost s fonty.

en: PostScript (builtin)
cs: PostScript (vestavěný)

en: Exports Postscript via the Cairo (pycairo) library. This is the preferred PS output plugin as it supports unicode strings and the output is of very good quality.
cs: Export do Postscriptu pomocí knihovny Cairo (pycairo). Tohle je preferovaný plugin pro export do PS protože podporuje unicode a výstup je velmi kvalitní.

en: Postscript (Cairo)
cs: PostScript (Cairo)

en: Exports Encapsulated PostScript files via the Piddle library. Usually gives better results than the builtin method, but does not support unicode and the texts might be slightly misplaced.
cs: Exportovat jako Encapsulated PostScript s použitím knihovny Piddle. Většinou poskytuje lepší výsledek než interní metoda exportu, ale nepodporuje unicode a texty mohou být mírně vychýleny.

en: Exports SVG via the Cairo (pycairo) library. This SVG does not embed BKChem data and is simpler than the default one used by BKChem.
cs: Exportovat SVG pomocí knihovny Cairo (pycairo). Toto SVG nezahrnuje data specifická pro BKChem a je jednodušší než SVG generované přímo BKChemem.
