blanket - en to hr translation catalogue (77 entries)

en: Blanket
hr: Pokrivač

en: Listen to different sounds
hr: Slušaj razne zvukove

note: Translators: These are search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons. The list MUST also end with a semicolon.
en: Concentrate;Focus;Noise;Productivity;Sleep;
hr: Koncentracija;fokusiranje;buka;produktivnost;spavanje;

en: Listen to ambient sounds
hr: Slušaj zvukove okoline

en: Improve focus and increase your productivity by listening to different ambient sounds
hr: Poboljšaj fokusiranje na posao i povećaj produktivnost slušajući razne zvukove okoline

en: Also can help you to fall asleep in a noisy environment.
hr: Također ti može pomoći zaspati u bučnom okruženju.

en: Features:
hr: Značajke:

en: Save presets
hr: Spremi predodređene postavke

en: Add custom sounds
hr: Dodaj vlastite zvukove

en: Auto start in background
hr: Automatski pokreni u pozadini

en: MPRIS integration
hr: MPRIS integracija

en: Included Sounds in the App:
hr: U aplikaciji uključeni zvukovi:

en: Birds
hr: Ptice

en: Boat
hr: Barka

en: City
hr: Grad

en: Coffee Shop
hr: Kavana

en: Fireplace
hr: Kamin

en: Pink Noise
hr: Ružičasta buka

en: Rain
hr: Kiša

en: Summer Night
hr: Ljetna noć

en: Storm
hr: Oluja

en: Stream
hr: Žubor

en: Train
hr: Vlak

en: Waves
hr: Valovi

en: White Noise
hr: Bijela buka

en: Wind
hr: Vjetar

[ctx: visible-name]
note: Translators: Keep single quote please!
en: 'Default'
hr: 'Standardno'

en: Copyright 2020-2022 Rafael Mardojai CM
hr: Autorska prava 2020. – 2022. Rafael Mardojai CM

en: Appearance
hr: Izgled

en: Dark Mode
hr: Tamni modus

en: Behavior
hr: Ponašanje

en: Autostart in Background
hr: Pokreni automatski u pozadini

en: Always Start on Pause
hr: Uvijek pokreni pauzirano

en: Cancel
hr: Odustani

en: Save
hr: Spremi

en: Preset Name
hr: Ime predodređene postavke

en: Rename Preset
hr: Preimenuj predodređenu postavku

en: Delete Preset
hr: Izbriši predodređenu postavku

en: General
hr: Opće

en: Play/Pause Sounds
hr: Pokreni/Zaustavi zvukove

en: Add Custom Sound
hr: Dodaj vlastiti zvuk

en: Close Window
hr: Zatvori prozor

en: Preferences
hr: Postavke

en: Keyboard Shortcuts
hr: Tipkovni prečaci

en: Quit
hr: Zatvori program

en: Presets Menu
hr: Izbornik predodređenih postavki

en: Main Menu
hr: Glavni izbornik

en: Volume Menu
hr: Izbornik glasnoće

en: Sounds Menu
hr: Izbornik zvukova

en: Keep Playing when Closed
hr: Nastavi svirati nakon zatvaranja

en: About Blanket
hr: O programu Pokrivač

en: Reset Sounds
hr: Obnovi zvukove

en: Hide Inactive Sounds
hr: Sakrij neaktivne zvukove

en: Save as New Preset…
hr: Spremi novu predodređenu postavku …

en: Add Sound…
hr: Dodaj zvuk …

en: Paused to save power
hr: Zaustavljeno radi štednje energije

en: _Resume Playing
hr: _Nastavi svirati

en: Nature
hr: Priroda

en: Travel
hr: Putovanje

en: Interiors
hr: Zatvoreni prostori

en: Noise
hr: Šum

en: Sounds icons
hr: Ikone zvukova

en: App icon
hr: Ikona programa

en: Sounds by
hr: Autori zvukova:

en: Sounds edited by
hr: Urednici zvukova:

en: Autostart Blanket in background.
hr: Pokreni „Pokrivač” automatski u pozadini.

en: Request error
hr: Greška u zahtjevu

en: The autostart request failed.
hr: Neuspio zahtjev za automatskim pokretanjem.

en: Authorization failed
hr: Neuspjela autorizacija

en: Sound Automatically Removed
hr: Zvuk je automatski uklonjen

en: The {name} sound is no longer accessible, so it has been removed
hr: Zvuk „{name}” više nije dostupan, stoga je uklonjen

en: Accept
hr: Prihvati

note: type: ignore
en: Open audio
hr: Otvori audio snimku

note: Add new sound item
en: Add…
hr: Dodaj …

en: New Preset
hr: Nova predodređena postavka

en: Edit Preset
hr: Uredi predodređenu postavku

en: Remove
hr: Ukloni
