blanket - en to sk translation catalogue (75 entries)

en: Listen to different sounds
sk: Počúvajte rôzne zvuky

note: Translators: These are search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons. The list MUST also end with a semicolon.
en: Concentrate;Focus;Noise;Productivity;Sleep;
sk: Koncentrácia;Zameranie;Šum;Produktivita;Spánok;

en: Listen to ambient sounds
sk: Počúvať okolité zvuky

en: Improve focus and increase your productivity by listening to different ambient sounds
sk: Zlepšite zameranie a zvýšiť svoju produktivitu počúvať rôzne okolité zvuky

en: Also can help you to fall asleep in a noisy environment.
sk: Alebo vám môže pomôcť zaspať v rušnom prostredí.

en: Features:
sk: Funkcie:

en: Save presets
sk: Uložené prednastavenia

en: Add custom sounds
sk: Pridanie vlastných zvukov

en: Auto start in background
sk: Automatické spustenie na pozadí

en: MPRIS integration
sk: MPRIS integrácia

en: Included Sounds in the App:
sk: Zahrnuté zvuky v aplikácii:

en: Birds
sk: Vtáky

en: Boat
sk: Loď

en: City
sk: Mesto

en: Coffee Shop
sk: Kaviareň

en: Fireplace
sk: Krb

en: Pink Noise
sk: Ružový šum

en: Rain
sk: Dážď

en: Summer Night
sk: Letná noc

en: Storm
sk: Búrka

en: Stream
sk: Potok

en: Train
sk: Vlak

en: Waves
sk: Vlny

en: White Noise
sk: Biely šum

en: Wind
sk: Vietor

[ctx: visible-name]
note: Translators: Keep single quote please!
en: 'Default'
sk: 'Predvolené'

en: Copyright 2020-2022 Rafael Mardojai CM
sk: Autorské práva 2020-2021 Rafael Mardojai CM

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Dark Mode
sk: Tmavý režim

en: Behavior
sk: Správanie

en: Autostart in Background
sk: Automaticky spustiť na pozadí

en: Always Start on Pause
sk: Vždy začnite na Pause

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Save
sk: Uložiť

en: Preset Name
sk: Názov prednastavenia

en: Rename Preset
sk: Premenovať prednastavenie

en: Delete Preset
sk: Vymazať prednastavenie

en: General
sk: Všeobecné

en: Play/Pause Sounds
sk: Spustiť/Pozastaviť zvuky

en: Add Custom Sound
sk: Pridať vlastný zvuk

en: Close Window
sk: Zatvoriť okno

en: Preferences
sk: Nastavenia

en: Keyboard Shortcuts
sk: Klávesové skratky

en: Quit
sk: Ukončiť

en: Main Menu
sk: Hlavné menu

en: Volume Menu
sk: Objemové menu

en: Sounds Menu
sk: Zvukové menu

en: Keep Playing when Closed
sk: Prehrávať aj po zatvorení

en: About Blanket
sk: O Blankete

en: Reset Sounds
sk: Obnoviť zvuky

en: Hide Inactive Sounds
sk: Skryť neaktívne zvuky

en: Save as New Preset…
sk: Uložiť ako nový Preset…

en: Add Sound…
sk: Pridať zvuk…

en: Paused to save power
sk: Využitý na úsporu energie

en: _Resume Playing
sk: _Resume Hrať

en: Nature
sk: Príroda

en: Travel
sk: Cestovanie

en: Interiors
sk: Interiéry

en: Noise
sk: Šum

en: Sounds icons
sk: Ikony zvukov

en: App icon
sk: Ikona aplikácie

en: Sounds by
sk: Zvuky od

en: Sounds edited by
sk: Zvuky upravil

en: Autostart Blanket in background.
sk: Spustiť Blanket na pozadí po štarte.

en: Request error
sk: Chyba požiadavky

en: The autostart request failed.
sk: Požiadavka na automatické spustenie zlyhala.

en: Authorization failed
sk: Autorizácia zlyhala

en: Sound Automatically Removed
sk: Zvuk Automaticky Odstráňte

en: The {name} sound is no longer accessible, so it has been removed
sk: Zvuk {name} už nie je prístupný, takže bol odstránený

en: Accept
sk: Prijať

note: type: ignore
en: Open audio
sk: Otvoriť zvuk

note: Add new sound item
en: Add…
sk: Pridať…

en: New Preset
sk: Nový Preset

en: Edit Preset
sk: Upraviť prednastavenie

en: Remove
sk: Odstrániť
