bleachbit - en to lt translation catalogue (346 entries)

en: Media player
lt: Medija grotuvas

en: Cookies
lt: Slapukai

en: Delete cookies, which contain information such as web site preferences, authentication, and tracking identification
lt: Išvalyti slapukus, kuriuose gali būti saugoma tokia informacija kaip tinklalapio nustatymai, prisijungimo duomenys ir sekimo informacija

en: History
lt: Istorija

en: Delete the usage history
lt: Išvalyti naudojimo istoriją

en: Logs
lt: Žurnalai

en: Delete the logs
lt: Ištrinti žurnalų failus

en: Multimedia viewer
lt: Multimedijos žiūryklė

en: Cache
lt: Podėlis

en: Delete the cache
lt: Išvalyti podėlį

en: Most recently used
lt: Vėliausiai naudoti

en: Delete the most recently used list
lt: Ištrinti paskutinių naudotų sąrašą

en: Package manager
lt: Paketų tvarkytuvė

en: Remove packages that were formerly dependencies
lt: Pašalinti paketus, kurie anksčiau buvo priklausomybės

en: Carefully review the list of packages that will be removed by running "dnf list autoremove".
lt: Atidžiai peržiūrėkite paketų, kurie bus pašalinti, sąrašą, paleidę „dnf list autoremove“.

en: Chat client
lt: Pokalbių klientas

en: Chat logs
lt: Pokalbių žurnalai

en: Delete the chat logs
lt: Ištrinti pokalbių žurnalus

en: Web browser
lt: Žiniatinklio naršyklė

en: Backup files
lt: Atsarginės kopijos

en: Delete the backup files
lt: Ištrinti atsarginės kopijos failus

en: Crash reports
lt: Pranešimai apie lūžius

en: Delete the files
lt: Ištrinti failus

note: DOM=Document Object Model
en: DOM Storage
lt: DOM saugykla

en: Delete HTML5 cookies
lt: Išvalyti HTML5 slapukus

en: Form history
lt: Formų istorija

en: A history of forms entered in web sites and in the Search bar
lt: Istorija to kas buvo įvesta tinklalapių formose ir paieškos juostoje

en: Passwords
lt: Slaptažodžiai

en: A database of usernames and passwords as well as a list of sites that should not store passwords
lt: Naudotojų vardų ir slaptažodžių duomenų bazė, taipogi tinklapių kurie neturėtų saugoti slaptažodžių sąrašas

en: This option will delete your saved passwords.
lt: Ši parinktis ištrins jūsų įrašytus slaptažodžius.

en: Session restore
lt: Sesijos atstatymas

en: Loads the initial session after the browser closes or crashes
lt: Užlūžus ar užvėrus naršyklę įkelia pradinę sesiją

en: Site preferences
lt: Tinklapio nustatymai

en: Settings for individual sites
lt: Nustatymai kiekvienam tinklapiui atskirai

en: URL history
lt: URL istorija

en: List of visited web pages
lt: Peržiūrėtų interneto puslapių sąrašas

note: TRANSLATORS: Vacuum is a verb.  The term is jargon from the SQLite database.  Microsoft Access uses the term 'Compact Database' (which you may translate instead).  Another synonym is 'defragment.'
en: Vacuum
lt: Suspausti

en: Clean database fragmentation to reduce space and improve speed without removing any data
lt: Defragmentuoti duomenų bazę, taip sumažinant jos užimamą vietą ir pagerinant greitaveiką, nepašalinant jokių duomenų

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Delete the database, which contains information such as play count and last played
lt: Ištrinti duomenų bazę, kurioje yra tokia informacija kaip grojimų skaičius ir paskutinis grojimas

en: Office suite
lt: Biuro paketas

en: Debug logs
lt: Derinimo žurnalai

en: Delete the debug logs
lt: Ištrinti derinimo žurnalus

en: Shell
lt: Apvalkalas

en: Delete the command history
lt: Ištrinti komandų istoriją

en: Temporary files
lt: Laikinieji failai

en: Delete the temporary files
lt: Ištrinti laikinuosius failus

en: Search tool
lt: Paieškos įrankis

en: Index
lt: Indeksas

en: Delete the cookies, visited URLs, and search history
lt: Išvalyti slapukus, aplankytus URL ir paieškos istoriją

en: Word processor
lt: Tekstų rengyklė

en: Delete the list of recently used documents
lt: Ištrinti vėliausiai naudotų dokumentų sąrašą

en: Game
lt: Žaidimas

note: This software edits metadata tags, such as title and artist, in audio files
en: Audio files tagger
lt: Garso failų žymeklis

en: Delete the web cache, which reduces time to display revisited pages
lt: Ištrinti tinklo podėlį, taip pagreitės paskutinių aplankytų puslapių rodymas

en: System journals
lt: Sistemos žurnalai

en: Clean old system journals
lt: Išvalyti senus sistemos žurnalus

en: Delete the avatars and emoticons cache
lt: Ištrinti avatarus ir jaustukų podėlį

en: File transfer client
lt: Failų perdavimo klientas

en: Places
lt: Vietos

en: A database of URLs including bookmarks, favicons, and a history of visited web sites
lt: URL duomenų bazė, įskaitant žymeles, favicons ir aplankytų puslapių istoriją

en: This option deletes all bookmarks.
lt: Ši parinktis išvalo visas žymeles.

en: Downloaded podcasts
lt: Parsiųsti „podcast“

en: Delete downloaded podcasts
lt: Ištrinti parsiųstus „podcast“

en: Email client
lt: El. pašto klientas

en: Attachments
lt: Priedai

en: Sync conflict
lt: Sinchronizacijos kolizija

en: This option is slow.
lt: Ši parinktis lėta.

en: Compatibility layer for Windows software
lt: Suderinamumo lygmuo Windows programinei įrangai

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: Icons for files on the system
lt: Sistemoje esančių failų piktogramos

en: Desktop environment
lt: Darbalaukio aplinka

note: In GNOME 'Run' is the dialog shown when typing ALT+F2' In Windows 'Run' is the dialog in the Start menu
en: Run
lt: Vykdyti

en: Search history
lt: Paieškų istorija

en: Delete the search history
lt: Išvalyti paieškos istoriją

en: Current session
lt: Dabartinė sesija

en: Delete the current session
lt: Išvalyti dabartinę sesiją

en: A history of forms entered in web sites
lt: Istorija to kas buvo įvesta tinklalapių formose

en: Delete the history which includes visited sites, downloads, and thumbnails
lt: Ištrinti istoriją į kurią įeina aplankyti puslapiai, parsiuntimai ir miniatiūros

en: Search engines
lt: Paieškos variliai

note: 'Factory' means a search engine that is installed by default 'from the factory,' but this is different than a 'default search engine' https://lists.launchpad.net/launchpad-translators/msg00283.html
en: Reset the search engine usage history and delete non-factory search engines, some of which are added automatically
lt: Atstatyti paieškos variklių naudojimo istoriją ir ištrinti „negamyklinius“ paieškos variklius, kai kurie iš jų buvo pridėti automatiškai

en: Session
lt: Sesija

en: Delete the current and last sessions
lt: Ištrinti dabartinę ir paskutinę sesijas

en: Sync
lt: Sinchronizacija

en: Delete the sync data and sign out of the browser
lt: Ištrinti sinchronizavimo duomenis ir atsijungti naršyklėje

en: File manager
lt: Failų tvarkytuvė

en: Recent documents list
lt: Vėliausiai naudotų dokumentų sąrašas

en: This option will reset pinned locations in Quick Access to their defaults.
lt: Ši parinktis iš naujo nustatys greitojoje prieigoje prisegtas vietas į numatytus nustatymus.

en: Delete the usage date, window position, and other data for folders
lt: Ištrinti aplankų naudojimo datą, lango padėtį ir kitus duomenis

en: This will reset the position of desktop icons.
lt: Tai iš naujo nustatys darbalaukio piktogramų padėtį.

en: This will restart Windows Explorer.
lt: Tai iš naujo paleis „Windows Explorer“.

en: Anti-virus
lt: Antivirusinė programa

en: Quarantine
lt: Karantinas

en: Delete obsolete files
lt: Ištrinti senus failus

en: Package lists
lt: Paketų sąrašai

en: Windowing system
lt: Langų sistema

en: Graphics editor
lt: Grafikos redaktorius

en: Document viewer
lt: Dokumentų žiūryklė

en: Custom folders will be reset.
lt: Pasirinktiniai aplankai bus atstatyti.

en: Deep scan
lt: Išplėstinis skanavimas

en: Clean files widely scattered across the disk
lt: Išvalyti failus, plačiai išsibarsčiusius po visą diską

en: Inspect the preview for any files you want to keep.
lt: Peržiūrėkite peržiūrą ir įsitikinkite jog ten nėra reikalingų failų.

en: VIM swap files under user profile
lt: VIM sukeitimo failai vartotojo profilyje

en: VIM swap files across system
lt: VIM sukeitimo failai visoje sistemoje

en: Editor
lt: Redaktorius

en: Recordings
lt: Įrašai

en: Delete the audio and video recordings
lt: Ištrinti garso ir vaizdo įrašus

en: Delete the search index, a database of words and the files they contain
lt: Ištrinti paieškos indeksą, žodžių duomenų bazę ir failus esančius juose

en: Installers
lt: Diegimo programos

en: Delete cached patches and installers
lt: Ištrinti podėlyje esančias pataisas ir įdiegimo programas

en: Download history
lt: Parsiuntimo istorija

en: List of files downloaded
lt: Parsiųstų failų sąrašas

en: Delete the list of visited web pages
lt: Ištrinti aplankytų puslapių sąrašą

note: Torrent software can block a list of IP addresses, such as those that may belong to malware or anti-piracy organizations
en: Blocklists
lt: Blokavimo sąrašai

en: Blocklists will need update to work.
lt: Norint, kad blokavimo sąrašai veiktų, juos reikės atnaujinti.

en: Torrents
lt: Torentai

en: Delete the torrents (just the metadata but not the files described)
lt: Ištrinti torrentus (tik metaduomenis, o ne aprašytus failus)

en: Statistics
lt: Statistika

en: Delete the file
lt: Ištrinti failą

en: Delete the list of game servers
lt: Ištrinti žaidimų serverių sąrašą

en: Remote control software
lt: Nuotolinio valdymo programinė įranga

en: Memory dump
lt: Atminties išklotinė

en: File archiver
lt: Failų archyvavimo programa

en: Known files history
lt: Žinomų failų istorija

note: http://wiki.amule.org/wiki/Friend
en: Known clients and friends
lt: Žinomi klientai ir draugai

en: Delete ~/.viminfo which includes file history, command history, and buffers
lt: Ištrinti ~/.viminfo kuriame yra failų istorija, komandų istorija ir buferiai

en: Delete the web cache, which reduces time to display revisited pages. This also clears favorited GIFs.
lt: Ištrinti tinklo podėlį, taip pagreitės paskutinių aplankytų puslapių rodymas. Ši funkcija taip pat išvalo pamėgtų GIF sąrašą.

en: Unnecessary file cleaner
lt: Nereikalingų failų šalinimas

en: Free space and maintain privacy
lt: Atlaisvinkite vietą bei apsaugokite privatumą pašalindami nereikalingus failus ir duomenis

note: TRANSLATORS: Multi-value variables are explained in the online documentation. Basically, they are like an environment variable, but each multi-value variable can have multiple values. They're a way to make CleanerML files more concise.
en: Deep scan does not support multi-value variable.
lt: Gilusis nuskaitymas nepalaiko kelių reikšmių kintamojo.

note: TRANSLATORS: This is a lint-style warning that there seems to be a mild mistake in the CleanerML file because walk.all is expected to be used with directories instead of with files. Do not translate search="walk.all" and path="%s"
en: search="walk.all" used with regular file path="%s"
lt: search="walk.all" naudojamas su įprastu failo path="%s"

note: TRANSLATORS: This is a lint-style warning that the CleanerML file specified a search for glob, but the path specified didn't have any wildcard patterns. Therefore, maybe the developer either missed the wildcard or should search using path="file" which does not expect or support wildcards in the path
en: path="%s" is not a glob pattern
lt: path="%s" nėra pakaitinis šablonas

note: TRANSLATORS: Parts of this file will be deleted
en: Clean file
lt: Išvalyti failą

note: TRANSLATORS: this is the context menu TRANSLATORS: This is the clean button on the main window. It makes permanent changes: usually deleting files, sometimes altering them.
en: Clean
lt: Išvalyti

en: Run external command: %s
lt: Vykdyti išorinę komandą: %s

en: Error in handle_cleaner_option() for cleaner id = {cleaner_id}, option XML={option_xml}
lt: Klaida handle_cleaner_option() valiklio id = {cleaner_id}, parinktis XML={option_xml}

en: Ignoring cleaner because it is world writable: %s
lt: Valiklis ignoruojamas dėl nesaugių prieigos prie failo teisių: %s

en: Error reading cleaner: %s
lt: Klaidos nuskaitant valiklį: %s

note: TRANSLATORS: desktop entries are .desktop files in Linux that make up the application menu (the menu that shows BleachBit, Firefox, and others.  The .desktop files also associate file types, so clicking on an .html file in Nautilus brings up Firefox. More information: http://standards.freedesktop.or
en: Broken desktop files
lt: Neveikiantys darbastalio failai

en: Delete broken application menu entries and file associations
lt: Ištrinti neveikiančius meniu įrašus ir failų susiejimus

note: TRANSLATORS: Localizations are files supporting specific languages, so applications appear in Spanish, etc.
en: Localizations
lt: Lokalizacijos

en: Delete files for unwanted languages
lt: Ištrinti nepageidaujamų kalbų failus

en: Configure this option in the preferences.
lt: Sukonfigūruokite šią parinkty nustatymuose.

en: Rotated logs
lt: Seni žurnalai

en: Delete old system logs
lt: Ištrinti senus sistemos žurnalus

en: Trash
lt: Šiukšlinė

en: Empty the trash
lt: Ištuštinti šiukšliadėžę

en: Memory
lt: Atmintis

note: TRANSLATORS: 'free' means 'unallocated'
en: Wipe the swap and free memory
lt: Išvalyti sukeitimo ir laisvą vietą

en: This option is experimental and may cause system problems.
lt: Ši parinktis yra eksperimentinė ir gali sukelti bėdų.

note: TRANSLATORS: Prefetch is Microsoft Windows jargon.
en: Prefetch
lt: Išankstinis paėmimas

en: Recycle bin
lt: Šiukšlinė

en: Empty the recycle bin
lt: Ištuštinti šiukšlinę

note: TRANSLATORS: 'Update' is a noun, and 'Update uninstallers' is an option to delete the uninstallers for software updates.
en: Update uninstallers
lt: Atnaujinimų šalinimo programos

en: Delete uninstallers for Microsoft updates including hotfixes, service packs, and Internet Explorer updates
lt: Ištrinti Microsoft atnaujinimų(įskaitant hotfixes, service pack, internet explorer atnaujinimus) šalinimo programas

en: Clipboard
lt: Iškarpinė

en: The desktop environment's clipboard used for copy and paste operations
lt: Darbastalio aplinkos iškarpinė, naudojama kopijavimo ir įklijavimo veiksmams

note: TRANSLATORS: "Custom" is an option allowing the user to specify which files and folders will be erased.
en: Custom
lt: Pasirinktinis

en: Delete user-specified files and folders
lt: Pašalinti naudotojo pasirinktus failus ir aplankus

note: TRANSLATORS: 'free' means 'unallocated'
en: Free disk space
lt: Laisva disko vieta

note: TRANSLATORS: 'free' means 'unallocated'
en: Overwrite free disk space to hide deleted files
lt: Perrašyti laisvą disko vietą, taip paslepiant ištrintus failus

en: This option is very slow.
lt: Ši parinktis labai lėta.

en: The system in general
lt: Sistema bendrąja prasme

en: System
lt: Sistema

note: TRANSLATORS: 'Free' means 'unallocated.' %s expands to a path such as C:\ or /tmp/
en: Overwrite free disk space %s
lt: Perrašyti laisvą disko vietą %s

en: Loading native cleaners.
lt: Įkeliami vietiniai valikliai.

en: Importing cleaners from Winapp2.ini.
lt: Įkeliami valikliai iš Winapp2.ini.

en: not a valid cleaner: %s
lt: netinkamas valytojas: %s

note: TRANSLATORS: This is the command line usage.  Don't translate %prog, but do translate options, cleaner, and option. Don't translate and add "usage:" - it gets added by Python. More information about the command line is here https://www.bleachbit.org/documentation/command-line
en: usage: %prog [options] cleaner.option1 cleaner.option2
lt: naudojimas: %prog [parinktys] valytojo.parinktis1 valytojo.parinktis2

en: list cleaners
lt: parodyti valytojų sąrašą

en: preview files to be deleted and other changes
lt: peržiūrėti failus kurie bus ištrinti ir kitus pakeitimus

note: TRANSLATORS: predefined cleaners are for applications, such as Firefox and Flash. This is different than cleaning an arbitrary file, such as a spreadsheet on the desktop.
en: run cleaners to delete files and make other permanent changes
lt: vykdyti valytojus, siekiant ištrinti failus ir atlikti kitus pastovius pakeitimus

en: shred specific files or folders
lt: sunaikinti specifinius failus ar aplankus

en: wipe free space in the given paths
lt: Perrašyti laisvą vietą nurodytuose keliuose

en: overwrite files to hide contents
lt: perrašyti failus, taip paslepiant jų turinį

en: launch the graphical interface
lt: paleisti grafinę sąsają

en: use options set in the graphical interface
lt: naudoti parinktis nustatytas grafinėje sąsajoje

en: set log level to verbose
lt: nustatyti žurnalo lygį į išsamų

en: log debug messages to file
lt: registruoti derinimo pranešimus į failą

en: show system information
lt: rodyti sistemos informaciją

en: output version information and exit
lt: parodyti programos versijos informaciją ir baigti darbą

en: do not prompt for administrator privileges
lt: neprašyti administratoriaus prieigos

en: update winapp2.ini, if a new version is available
lt: atnaujinti winapp2.ini, jei yra prieinama nauja versija

en: Specify only one of these commands: --list-cleaners, --wipe-free-space, --preview, --clean
lt: Nurodykite tik vieną iš šių komandų: --list-cleaners, --wipe-free-space, --preview, --clean

en: Checking online for updates to winapp2.ini
lt: Tikrinama, ar nėra winapp2.ini atnaujinimų internete

en: No directories given for --wipe-free-space
lt: Nepateiktos jokios direktorijos, kurioms būtų galima naudoti --wipe-free-space

en: Wiping free space can take a long time.
lt: Laisvos vietos perrašymas gali trukti ilgai.

en: No work to do. Specify options.
lt: Nėra ką vykdyti. Nurodykite parinktis.

en: --overwrite is intended only for use with --clean
lt: --overwrite skirta naudoti tik kartu su --clean

note: TRANSLATORS: This is the label in the log indicating was skipped because it matches the whitelist
en: Skip
lt: Praleistas

note: TRANSLATORS: This is the label in the log indicating will be deleted (for previews) or was actually deleted
en: Delete
lt: Pašalintas

en: At least one file was locked by another process, so its contents could not be overwritten. It will be marked for deletion upon system reboot.
lt: Bent vienas failas buvo užrakintas kito proceso metu, todėl jo turinio nebuvo galima perrašyti. Jis bus pažymėtas ištrinti, kai sistema bus paleista iš naujo.

note: TRANSLATORS: The file will be deleted when the system reboots
en: Mark for deletion
lt: Pažymėti trynimui

note: TRANSLATORS: The file will be truncated to 0 bytes in length
en: Truncate
lt: Sutrumpinti

en: Delete registry key
lt: Ištrinti registro raktą

en: Directory is not empty: %s
lt: Direktorija nėra tuščia: %s

en: Skipping mount point: %s
lt: Praleidžiamas prijungimo taškas: %s

en: Device or resource is busy: %s
lt: Įrenginys arba išteklius yra užimtas: %s

en: Special file type cannot be deleted: %s
lt: Specialaus tipo failo negalima ištrinti: %s

en: The environment variable TMP refers to a directory that does not exist: %s
lt: Aplinkos kintamasis TMP nurodo į direktoriją, kurios nėra: %s

en: There was at least one file on a file system that does not support advanced overwriting.
lt: Failų sistemoje buvo bent vienas failas, kuris nepalaiko išplėstinio perrašymo.

en: Path to wipe must be an existing directory: %s
lt: Kelias išvalyti turi būti egzistuojanti direktorija: %s

en: Creating new, temporary file for wiping free space.
lt: Kuriamas naujas, laikinas failas, skirtas laisvos vietos išvalymui.

en: Error #%d when flushing the file buffer.
lt: Klaida #%d išvalant failo buferį.

en: Wrote {files:,} files and {bytes:,} bytes in {seconds:,} seconds at {rate:.2f} MB/s
lt: Įrašė {files:,} failus ir {baites:,} baitus per {seconds:,} sekundes {rate:.2f} MB/s

en: {bytes:,} bytes and {inodes:,} inodes available to non-super-user
lt: {bytes:,} baitai ir {inodes:,} inodai, kuriais gali naudotis ne supervartotojas

en: {bytes:,} bytes and {inodes:,} inodes available to super-user
lt: {baitai:,} baitai ir {inodes:,} inodai, prieinami supervartotojui

en: Handled unknown error #0 while truncating file.
lt: Tvarkyta nežinoma klaida #0 sutrumpinant failą.

en: _Cancel
lt: _Atšaukti

en: _Open
lt: _Atidaryti

en: _Delete
lt: _Ištrinti

en: Delete confirmation
lt: Šalinimo patvirtinimas

en: This function deletes all BleachBit settings and then quits the application. Use this to hide your use of BleachBit or to reset its settings. The next time you start BleachBit, the settings will initialize to default values.
lt: Ši funkcija ištrina visus BleachBit nustatymus ir uždaro programą. Naudokite tai norėdami paslėpti BleachBit naudojimą arba iš naujo nustatyti jo nustatymus. Kai kitą kartą paleisite BleachBit, nustatymai inicijuos numatytas reikšmes.

en: Are you sure you want to permanently delete files according to the selected operations?  The actual files that will be deleted may have changed since you ran the preview.
lt: Ar tikrai norite visam laikui ištrinti šiuos failus, kuriuos parinko pasirinktos operacijos? Tikri failai galėjo pasikeisti nuo jūsų peržiūros.

en: Are you sure you want to permanently delete these files?
lt: Ar tikrai norite visam laikui ištrinti šiuos failus?

en: Because you are running as root, please manually open this link in a web browser:
    %s
lt: Jūs paleidote programą kaip root, prašome naršyklėje, rankiniu būdu, atverti šią nuorodą:
    %s

note: TRANSLATORS: %s expands to www.bleachbit.org or similar
en: Open web browser to %s?
lt: Atverti naršyklę ir atidaryti %s?

en: Deleting files
lt: Trinami failai

note: TRANSLATORS: BleachBit creates digital chaff like that is like the physical chaff airplanes use to protect themselves from radar-guided missiles. For more explanation, see the online documentation.
en: Make chaff
lt: Sumėtyti pėdas

en: Make randomly-generated messages inspired by documents.
lt: Kurkite atsitiktinai sugeneruotus pranešimus, įkvėptus dokumentų.

note: TRANSLATORS: Inspiration is a choice of documents from which random text will be generated.
en: Inspiration
lt: Įkvėpimas

en: 2600 Magazine
lt: Žurnalas „2600”

en: Hillary Clinton's emails
lt: Hillary Clinton el. laiškai

en: Number of files
lt: Failų skaičius

en: Select destination folder
lt: Pasirinkite paskirties aplanką

en: When finished
lt: Pabaigus

en: Delete without shredding
lt: Ištrinti be naikinimo

en: Do not delete
lt: Neištrinti

en: Make files
lt: Sukurti failus

en: Download data needed for chaff generator?
lt: Atsisiųsti duomenis, reikalingus generatoriui sumėtyti pėdas?

en: Generating files
lt: Generuojami failai

en: Preferences
lt: Nustatymai

en: General
lt: Bendra

en: Drives
lt: Diskai

en: Languages
lt: Kalbos

en: Whitelist
lt: Baltasis sąrašas

en: Check periodically for software updates via the Internet
lt: Periodiškai internete tikrinti ar nėra atnaujinimų

en: If an update is found, you will be given the option to view information about it.  Then, you may manually download and install the update.
lt: Jei bus rastas atnaujinimas, jums bus pateikta informacija apie jį. Tada rankiniu būdu galėsite parsiųsti ir įdiegti jį.

en: Check for new beta releases
lt: Tikrinti ar nėra naujų beta versijų

en: Download and update cleaners from community (winapp2.ini)
lt: Parsisiųsti ir atnaujinti bendruomenės „valytojus“ (winapp2.ini)

en: Language:
lt: Kalbos:

en: Hide irrelevant cleaners
lt: Slėpti netinkamus valytojus

en: Overwrite contents of files to prevent recovery
lt: Perrašyti failų turinį, kad būtų išvengta atkūrimo

en: Overwriting is ineffective on some file systems and with certain BleachBit operations.  Overwriting is significantly slower.
lt: Kai kuriose failų sistemose BleachBit perrašymas yra neveiksmingas. Perrašymas yra nepalyginamai lėtesnis.

en: Exit after cleaning
lt: Išeiti po išvalymo

en: Confirm before delete
lt: Patvirtinti, prieš ištrinant

en: Use IEC sizes (1 KiB = 1024 bytes) instead of SI (1 kB = 1000 bytes)
lt: Naudoti IEC dydžius (1 KiB = 1024 baitai), o ne SI (1 kB = 1000 baitų)

en: Show debug messages
lt: Rodyti derinimo žinutes

en: Dark mode
lt: Tamsusis režimas

en: Windows 10 theme
lt: „Windows 10” tema

en: Choose a folder
lt: Pasirinkite aplanką

en: Choose a writable folder for each drive for which to overwrite free space.
lt: Pasirinkite įrašomą aplanką kiekvienam diskui kuriame norėsite perrašyti laisvą vietą.

[ctx: button]
note: TRANSLATORS: In the preferences dialog, this button adds a path to the list of paths
en: Add
lt: Pridėti

[ctx: button]
note: TRANSLATORS: In the preferences dialog, this button removes a path from the list of paths
en: Remove
lt: Pašalinti

en: All languages will be deleted except those checked.
lt: Visos kalbos, išskyrus pasirinktas, bus ištrintos.

en: Preserve
lt: Išlaikyti

en: Code
lt: Kodas

en: Name
lt: Vardas

en: Error
lt: Klaida

en: File
lt: Failas

en: Folder
lt: Aplankas

en: These paths will not be deleted or modified.
lt: Šie keliai nebus išvalyti ar pakeisti.

en: These locations can be selected for deletion.
lt: Šios vietos gali būti pasirinktos šalinimui.

en: Type
lt: Tipas

note: TRANSLATORS: In the tree view "Path" is used generically to refer to a file, a folder, or a pattern describing either
en: Path
lt: Kelias

en: Choose a file
lt: Pasirinkite failą

[ctx: button]
en: Add file
lt: Pridėti failą

[ctx: button]
en: Add folder
lt: Pridėti aplanką

en: Choose files to shred
lt: Pasirinkite failus naikinimui

en: Choose folder to shred
lt: Pasirinkite aplanką naikinimui

en: No paths found in clipboard.
lt: Iškarpinėje kelių nerasta.

en: _OK
lt: _Gerai

en: GNU General Public License version 3 or later.
    See https://www.gnu.org/licenses/gpl-3.0.txt
lt: GNU General Public License, versija 3 arba vėlesnė.
    Žr. https://www.gnu.org/licenses/gpl-3.0.txt

en: System information
lt: Sistemos informacija

en: Active
lt: Įjungta

note: TRANSLATORS: Size is the label for the column that shows how much space an option would clean or did clean
en: Size
lt: Dydis

note: TRANSLATORS: %(cleaner) may be Firefox, System, etc. %(option) may be cache, logs, cookies, etc. %(warning) may be 'This option is really slow'
en: Warning regarding %(cleaner)s - %(option)s:
    
    %(warning)s
lt: Įspėjimas susijęs su %(cleaner)s - %(option)s:
    
    %(warning)s

en: Resetting the configuration file because it is corrupt: %s
lt: Iš naujo nustatomas konfigūracijos failas, nes jis sugadintas: %s

en: You must select an operation
lt: Turite pasirinkti užduotį

en: Done.
lt: Atlikta.

en: Access the application menu by clicking the hamburger icon on the title bar.
lt: Pasiekite programos meniu spustelėdami mėsainio piktogramą pavadinimo juostoje.

en: Access the application menu by clicking the logo on the title bar.
lt: Pasiekite programos meniu spustelėdami logotipą pavadinimo juostoje.

en: You are running BleachBit with administrative privileges for cleaning shared parts of the system, and references to the user profile folder will clean only the root account.
lt: Jūs naudojate BleachBit su administratoriaus teisėmis, kad išvalytumėte bendrai naudojamas sistemos dalis, o nuorodos į vartotojo profilio aplanką išvalys tik pagrindinę paskyrą.

en: Run BleachBit with administrator privileges to improve the accuracy of overwriting the contents of files.
lt: Paleiskite BleachBit su administratoriaus teisėmis, kad pagerintumėte failų turinio perrašymo tikslumą.

note: TRANSLATORS: this is the context menu TRANSLATORS: This is the preview button on the main window.  It previews changes.
en: Preview
lt: Peržiūra

en: Preview files in the selected operations (without deleting any files)
lt: Peržiūrėti pasirinktų operacijų failus (netrinant jokių failų)

en: Clean files in the selected operations
lt: Išvalyti failus pasirinktose operacijose

en: Abort
lt: Nutraukti

en: Abort the preview or cleaning process
lt: Nutraukti peržiūros arba valymo procesą

en: Error when checking for updates:
lt: Klaida ieškant atnaujinimų:

en: The command 'swapoff -s' failed, so falling back to /proc/swaps for swap information.
lt: Komanda 'swapoff -s' nepavyko, todėl grįžtama prie /proc/swaps, kad būtų gauta informacija apie sukeitimą.

en: Disabling swap.
lt: Išjungiama sukeitimo vieta.

en: Re-enabling swap.
lt: Iš naujo įjungiama sukeitimo vieta.

en: Setting nice value %d for this process.
lt: Nustatoma šio proceso prioritetinė reikšmė %d.

en: Dropping privileges of process ID {pid} to user ID {uid}.
lt: Panaikinamos proceso ID {pid} privilegijų naudotojo ID {uid}.

note: TRANSLATORS: The variable is a quantity like 5kB
en: Allocating and wiping %s of memory.
lt: Priskiriama ir išvaloma %s atminties.

note: TRANSLATORS: The variable is a quantity like 5kB
en: Freeing %s of memory.
lt: Atlaisvinama %s atminties.

en: Found UUID for swap file {device} is {uuid}.
lt: Rastas UUID, skirtas sukeitimo failui {device} yra {uuid}.

note: TRANSLATORS: The variable is a quantity like 5kB
en: Physical free memory is %s.
lt: Laisva fizinė atmintis yra %s.

note: TRANSLATORS: The variable is a device like /dev/sda2
en: Wiping the swap device %s.
lt: Išvalomas sukeitimo įrenginys %s.

note: TRANSLATORS: The variable is a device like /dev/sda2
en: Reinitializing the swap device %s.
lt: Iš naujo inicijuojamas sukeitimo įrenginys %s.

note: TRANSLATORS: The variable is a device like /dev/sda2
en: Detected these swap devices: %s
lt: Aptikti šie sukeitimo įrenginiai: %s

note: TRANSLATORS: This is a debugging message that the parent process is waiting for the child process.
en: The function wipe_memory() with process ID {pid} is waiting for child process ID {cid}.
lt: Funkcija wipe_memory() su proceso ID {pid} laukia antrinio proceso ID {cid}.

en: The child memory-wiping process returned code %d.
lt: Antrinės atminties valymo procesas grąžino kodą %d.

en: Error checking whether path exists: %s
lt: Klaida tikrinant, ar egzistuoja kelias: %s

en: Automatically preserving language %s.
lt: Automatiškai išsaugoma kalba %s.

en: Error when setting the default drives to shred.
lt: Klaida nustatant numatytus diskus naikinimui.

en: Security warning
lt: Saugumo įspėjimas

en: These cleaner definitions are new or have changed. Malicious definitions can damage your system. If you do not trust these changes, delete the files or quit.
lt: Šie valytojo aprašymai yra nauji arba pasikeitė. Netinkami aprašymai gali sugadinti jūsų sistemą. Jei nepasitikite šiais pakeitimais, ištrinkite failus arba išeikite.

[ctx: column_label]
en: Delete
lt: Ištrinti

[ctx: column_label]
en: Filename
lt: Failo vardas

en: Executable not found: %s
lt: Vykdomasis failas nerastas: %s

note: TRANSLATORS: %s expands to a name such as 'Firefox' or 'System'.
en: %s cannot be cleaned because it is currently running.  Close it, and try again.
lt: %s negali būti išvalytas, nes jis šiuo metu naudojamas. Užverkite jį ir pabandykite dar kartą.

en: New winapp2.ini was downloaded.
lt: Buvo parsiųstas naujas winapp2.ini.

en: Update BleachBit
lt: Atnaujinti BleachBit

en: A new version is available.
lt: Prieinama nauja versija.

note: TRANSLATORS: %s expands to version such as '4.6.0'
en: Update to version %s
lt: Atnaujinti iki %s versijos

en: Error when opening a network connection to check for updates. Please verify the network is working and that a firewall is not blocking this application. Error message: {}
lt: Klaida atidarant tinklo ryšį, kad būtų galima patikrinti, ar nėra atnaujinimų. Patikrinkite, ar tinklas veikia ir ar ugniasienė neblokuoja šios programos. Klaidos pranešimas: {}

note: TRANSLATORS: This is cleaner name for cleaners imported from winapp2.ini
en: Applications
lt: Programos

note: TRANSLATORS: This is cleaner name for cleaners imported from winapp2.ini
en: Internet
lt: Internetas

note: TRANSLATORS: This is cleaner name for cleaners imported from winapp2.ini
en: Multimedia
lt: Daugialypė terpė

note: TRANSLATORS: This is cleaner name for cleaners imported from winapp2.ini
en: Utilities
lt: Reikmenys

en: Games
lt: Žaidimai

en: Imported from winapp2.ini
lt: Importuota iš winapp2.ini

note: TRANSLATORS: This indicates an error.  The special keyword %(operation)s will be replaced by 'firefox' or 'opera' or some other cleaner ID.  The special keyword %(msg)s will be replaced by a message such as 'Permission denied.'
en: Exception while running operation '%(operation)s': '%(msg)s'
lt: Išimtis vykdant operaciją '%(operation)s': '%(msg)s'

en: Error: {operation_option}: {command}
lt: Klaida: {operation_option}: {command}

note: TRANSLATORS: 'free' means 'unallocated'
en: Please wait.  Wiping free disk space.
lt: Palaukite. Valoma laisva disko vieta.

en: Wiping free disk space erases remnants of files that were deleted without shredding. It does not free up space.
lt: Išvalius laisvą vietą diske, ištrinami failų likučiai, kurie buvo ištrinti nesunaikinus. Tai neatlaisvina vietos.

note: TRANSLATORS: %s is replaced with Firefox, System, etc.
en: Please wait.  Cleaning %s.
lt: Palaukite. Valoma %s.

en: About %d minute remaining. | About %d minutes remaining.
lt[0]: Liko %d minutė.
lt[1]: Liko %d minutės.
lt[2]: Liko %d minučių.

note: TRANSLATORS: This refers to disk space that was really recovered (in other words, not a preview)
en: Disk space recovered: %s
lt: Atstatyta disko vieta: %s

note: TRANSLATORS: This refers to a preview (no real changes were made yet)
en: Disk space to be recovered: %s
lt: Bus atstatyta disko vietos: %s

note: TRANSLATORS: This refers to the number of files really deleted (in other words, not a preview).
en: Files deleted: %d
lt: Ištrinta failų: %d

note: TRANSLATORS: This refers to the number of files that would be deleted (in other words, simply a preview).
en: Files to be deleted: %d
lt: Bus ištrinta failų: %d

en: Special operations: %d
lt: Specialios operacijos: %d

en: Errors: %d
lt: Klaidų: %d

note: TRANSLATORS: The "deep scan" feature searches over broad areas of the file system such as the user's whole home directory or all the system executables.
en: Please wait.  Running deep scan.
lt: Palaukite. Vykdomas išplėstinis skanavimas.

note: TRANSLATORS: %s is replaced with Firefox, System, etc.
en: Please wait.  Previewing %s.
lt: Palaukite. Peržiūrima %s.

en: _Shred Files
lt: Su_naikinti failus

en: Sh_red Folders
lt: S_unaikinti aplankus

en: Shred Paths from Clipboard
lt: Naikinti kelius iš iškarpinės

en: _Wipe Free Space
lt: _Išvalyti laisvą vietą

en: _Make Chaff
lt: _Sumėtyti pėdas

en: S_hred Settings and Quit
lt: _Sunaikinti nustatymus ir išeiti

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _About BleachBit
lt: _Apie BleachBit
