blinken - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Sounds
be: Гукі

en: Font
be: Шрыфт

en: Restart
be: Перазапуск

en: Enter Your Name
be: Увядзіце ваша імя

en: Restart the game
be: Перазапуск гульні

en: View Highscore Table
be: Паглядзець табліцу дасягненняў

en: 2nd Level
be: Другі ўзровень

en: 1st Level
be: Першы ўзровень

en: Random Level
be: Выпадковы ўзровень

en: Press the key for this button
be: Націсніце клавішу, прызначаную для гэтага гузіка

en: Click any button to change its key
be: Пстрыкніце па любым гузіку для змены клавішы

en: Press Start to begin
be: Пстрыкніце "Пачаць"!

en: Set the Difficulty Level...
be: Узровень цяжкасці...

en: Next sequence in 3...
be: Наступны элемент у ланцугу 3...

en: Next sequence in 3, 2...
be: Наступны элемент у ланцугу 3,2...

en: Next sequence in 2...
be: Наступны элемент у ланцугу 2...

en: Next sequence in 3, 2, 1...
be: Наступны элемент у ланцугу 3,2,1...

en: Next sequence in 2, 1...
be: Наступны элемент у ланцугу 2,1..

en: Remember this sequence...
be: Запомніць гэтую паслядоўнасць

en: Repeat the sequence
be: Паўтарыце гэтую паслядоўнасць

note: i18n: ectx: label, entry (playSounds), group (general)
en: Play sounds
be: Граць гукі

note: i18n: ectx: label, entry (customFont), group (general)
en: Use custom font for status text
be: Выкарыстоўваць адмысловы шрыфт для статуснага тэксту

en: A memory enhancement game
be: Гульня для развіцця памяці

en: Albert Astals Cid
be: Альберт Асталс Цыд

en: Coding
be: Праграмаванне

en: Danny Allen
be: Дэнні Аллен

en: Design, Graphics and Sounds
be: Дызайн, графічнае афармленне, гукі

en: Steve Jordi
be: Стыв Джордзі

en: GPL'ed his 'Steve' font so that we could use it
be: Шрыфт Steve пад ліцэнзіяй GPL
