blinken - en to bg translation catalogue (36 entries)

en: Sounds
bg: Звуци

en: Font
bg: Шрифт

[ctx: @action:button Start a new game]
en: Start
bg: Начало

en: Restart
bg: Рестарт

en: Enter Your Name
bg: Въведете името си

[ctx: @label:textbox refers to the user's name]
en: Name:
bg: Име:

en: Restart the game
bg: Рестарт на играта

en: Quit Blinken
bg: Изход от играта

en: View Highscore Table
bg: Преглед на класирането

en: Show Settings
bg: Показване на настройките

en: Hide Settings
bg: Скриване на настройките

en: 2nd Level
bg: Ниво 2

en: 1st Level
bg: Ниво 1

en: Random Level
bg: Случайно ниво

en: Press the key for this button
bg: Натиснете клавиш за бутона

en: Click any button to change its key
bg: Щракнете върху бутон, за да промените клавиша му

en: Press Start to begin
bg: Натиснете бутона "Начало", за започване

en: Set the Difficulty Level...
bg: Ниво на трудност…

en: Next sequence in 3...
bg: Следваща серия в 3…

en: Next sequence in 3, 2...
bg: Следваща серия в 3, 2…

en: Next sequence in 2...
bg: Следваща серия в 2…

en: Next sequence in 3, 2, 1...
bg: Следваща серия в 3, 2, 1…

en: Next sequence in 2, 1...
bg: Следваща серия в 2, 1…

en: Remember this sequence...
bg: Запомняне на серията…

en: Repeat the sequence
bg: Повторение на серията

[ctx: @label:chooser which level is currently being played]
en: Level
bg: Ниво

note: i18n: ectx: label, entry (playSounds), group (general)
en: Play sounds
bg: Звуково уведомяване

note: i18n: ectx: label, entry (customFont), group (general)
en: Use custom font for status text
bg: Използване на потребителски шрифт за състоянието

[ctx: @title:window the highest scores for each level are shown]
en: Highscores
bg: Класиране

[ctx: @title:group High scores Level 1 tab title]
en: Level 1
bg: Ниво 1

[ctx: @title:group High scores Level 2 tab title]
en: Level 2
bg: Ниво 2

[ctx: @title:group High scores Level ? tab tible]
en: Level ?
bg: Ниво ?

en: A memory enhancement game
bg: Игра за упражнение на ума

en: Coding
bg: Програмиране

en: Design, Graphics and Sounds
bg: Дизайн, графики и звуци

en: GPL'ed his 'Steve' font so that we could use it
bg: Освободи под GPL своя шрифт 'Steve', за да можем да го ползваме
