blinken - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: Sounds
eu: Soinuak

en: Font
eu: Letra-tipoa

[ctx: @action:button Start a new game]
en: Start
eu: Hasi

en: Restart
eu: Berrabiatu

en: Enter Your Name
eu: Sartu zure izena

[ctx: @label:textbox refers to the user's name]
en: Name:
eu: Izena:

en: Restart the game
eu: Berrabiatu jokoa

en: Quit Blinken
eu: Irten Blinken-etik

en: View Highscore Table
eu: Ikusi puntuazio onenen taula

en: Show Settings
eu: Erakutsi ezarpenak

en: Hide Settings
eu: Ezkutatu ezarpenak

en: 2nd Level
eu: 2. maila

en: 1st Level
eu: 1. maila

en: Random Level
eu: Ausazko maila

en: Press the key for this button
eu: Sakatu botoi honen tekla

en: Click any button to change its key
eu: Egin klik edozein botoietan bere tekla aldatzeko

en: Press Start to begin
eu: Sakatu Hasi hasteko

en: Set the Difficulty Level...
eu: Ezarri zailtasun maila...

en: Next sequence in 3...
eu: Hurrengo sekuentzia 3...

en: Next sequence in 3, 2...
eu: Hurrengo sekuentzia 3, 2...

en: Next sequence in 2...
eu: Hurrengo sekuentzia 2...

en: Next sequence in 3, 2, 1...
eu: Hurrengo sekuentzia 3, 2, 1...

en: Next sequence in 2, 1...
eu: Hurrengo sekuentzia 2, 1...

en: Remember this sequence...
eu: Gogoratu sekuentzia hau...

en: Repeat the sequence
eu: Errepikatu sekuentzia

[ctx: @label:chooser which level is currently being played]
en: Level
eu: Maila

note: i18n: ectx: label, entry (playSounds), group (general)
en: Play sounds
eu: Erreproduzitu soinuak

note: i18n: ectx: label, entry (customFont), group (general)
en: Use custom font for status text
eu: Erabili letra-tipo pertsonalizatua egoeraren testuarentzat

[ctx: @title:window the highest scores for each level are shown]
en: Highscores
eu: Puntuazio onenak

[ctx: @title:group High scores Level 1 tab title]
en: Level 1
eu: 1. maila

[ctx: @title:group High scores Level 2 tab title]
en: Level 2
eu: 2. maila

[ctx: @title:group High scores Level ? tab tible]
en: Level ?
eu: 3. maila

en: A memory enhancement game
eu: Memoria hobetzeko joko bat

en: Coding
eu: Kodea

en: Design, Graphics and Sounds
eu: Diseinua, grafikoak eta soinuak

en: GPL'ed his 'Steve' font so that we could use it
eu: Bere "Steve" letra-tipo GPL-ratu zuen guk erabil ahal dezagun
