blinken - en to gl translation catalogue (37 entries)

en: Sounds
gl: Sons

en: Font
gl: Fonte

[ctx: @action:button Start a new game]
en: Start
gl: Iniciar

en: Restart
gl: Reiniciar

en: Enter Your Name
gl: Insire o teu nome

[ctx: @label:textbox refers to the user's name]
en: Name:
gl: Nome:

en: Restart the game
gl: Reiniciar o xogo

en: Quit Blinken
gl: Saír de Blinken

en: View Highscore Table
gl: Ver a táboa coas mellores puntuacións

en: Show Settings
gl: Mostrar a configuración

en: Hide Settings
gl: Agochar a configuración

en: 2nd Level
gl: 2º nivel

en: 1st Level
gl: 1º nivel

en: Random Level
gl: Nivel aleatorio

en: Press the key for this button
gl: Preme a tecla para este botón

en: Click any button to change its key
gl: Preme calquera botón para cambiar a tecla

en: Press Start to begin
gl: Preme Iniciar para comezar

en: Set the Difficulty Level...
gl: Definir o nivel de dificultade…

en: Next sequence in 3...
gl: Próxima secuencia en 3…

en: Next sequence in 3, 2...
gl: Próxima secuencia en 3, 2…

en: Next sequence in 2...
gl: Próxima secuencia en 2…

en: Next sequence in 3, 2, 1...
gl: Próxima secuencia en 3, 2, 1…

en: Next sequence in 2, 1...
gl: Próxima secuencia en 2, 1…

en: Remember this sequence...
gl: Lembra esta secuencia…

en: Repeat the sequence
gl: Repite a secuencia

[ctx: @label:chooser which level is currently being played]
en: Level
gl: Nivel

note: i18n: ectx: label, entry (playSounds), group (general)
en: Play sounds
gl: Tocar os sons

note: i18n: ectx: label, entry (customFont), group (general)
en: Use custom font for status text
gl: Usar unha fonte personalizada para o texto de estado

[ctx: @title:window the highest scores for each level are shown]
en: Highscores
gl: As mellores puntuacións

[ctx: @title:group High scores Level 1 tab title]
en: Level 1
gl: Nivel 1

[ctx: @title:group High scores Level 2 tab title]
en: Level 2
gl: Nivel 2

[ctx: @title:group High scores Level ? tab tible]
en: Level ?
gl: Nivel?

en: Blinken
gl: BlinKen

en: A memory enhancement game
gl: Un xogo para exercitar a memoria

en: Coding
gl: Código

en: Design, Graphics and Sounds
gl: Deseño, gráficos e sons

en: GPL'ed his 'Steve' font so that we could use it
gl: Puxo a fonte «Steve» baixo a licenza GPL para que a poidamos usar.
