blinken - en to ka translation catalogue (36 entries)

en: Sounds
ka: ხმები

en: Font
ka: შრიფტი

[ctx: @action:button Start a new game]
en: Start
ka: გაშვება

en: Restart
ka: გადატვრთვა

en: Enter Your Name
ka: შეიყვანე შენი სახელი

[ctx: @label:textbox refers to the user's name]
en: Name:
ka: სახელი:

en: Restart the game
ka: თამაშის გადატვირთვა

en: Quit Blinken
ka: Blinken-დან გასვლა

en: View Highscore Table
ka: უმაღლესი ქულების ცხრილი

en: Show Settings
ka: პარამეტრების ჩვენება

en: Hide Settings
ka: პარამეტრების დამალვა

en: 2nd Level
ka: მეორე დონე

en: 1st Level
ka: პირველი დონე

en: Random Level
ka: შემთხვევითი დონე

en: Press the key for this button
ka: დააჭირეთ ღილაკს კლავიატურაზე ამ ღილაკისთვის

en: Click any button to change its key
ka: დააჭირეთ ნებისმიერ ღილაკს, რომ შეცვალოთ მისი გასაღები

en: Press Start to begin
ka: დააჭირეთ დაწყებას

en: Set the Difficulty Level...
ka: დააყენეთ სირთულის დონე...

en: Next sequence in 3...
ka: შემდეგი მიმდევრობა 3...

en: Next sequence in 3, 2...
ka: შემდეგი მიმდევრობა 3, 2...

en: Next sequence in 2...
ka: შემდეგი თანმიმდევრობა 2...

en: Next sequence in 3, 2, 1...
ka: შემდეგი თანმიმდევრობა 3, 2, 1...

en: Next sequence in 2, 1...
ka: შემდეგი თანმიმდევრობა 2, 1...

en: Remember this sequence...
ka: დაიმახსოვრე ეს თანმიმდევრობა...

en: Repeat the sequence
ka: გაიმეორეთ თანმიმდევრობა

[ctx: @label:chooser which level is currently being played]
en: Level
ka: დონე

note: i18n: ectx: label, entry (playSounds), group (general)
en: Play sounds
ka: ხმების დაკვრა

note: i18n: ectx: label, entry (customFont), group (general)
en: Use custom font for status text
ka: სტატუსის ტექტისთვის ფონტის ხელით მითითება

[ctx: @title:window the highest scores for each level are shown]
en: Highscores
ka: უმაღლეს ქულები

[ctx: @title:group High scores Level 1 tab title]
en: Level 1
ka: დონე 1

[ctx: @title:group High scores Level 2 tab title]
en: Level 2
ka: დონე 2

[ctx: @title:group High scores Level ? tab tible]
en: Level ?
ka: დონე ?

en: A memory enhancement game
ka: თამაშები მეხსიერების განვითარებისთვის

en: Coding
ka: პროგრამირება

en: Design, Graphics and Sounds
ka: დიზაინი, გრაფიკა და ხმა

en: GPL'ed his 'Steve' font so that we could use it
ka: თავისი "Steve" ფონტი GPL-ით გამოსცა, ასე რომ, შეგვიძლია გამოვიყენოთ
