blinken - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Sounds
lt: Garsai

en: Font
lt: Šriftas

[ctx: @action:button Start a new game]
en: Start
lt: Pradėti

en: Restart
lt: Paleisti iš naujo

en: Enter Your Name
lt: Įveskite savo vardą

[ctx: @label:textbox refers to the user's name]
en: Name:
lt: Vardas:

en: Restart the game
lt: Žaidimą paleisti iš naujo

en: Quit Blinken
lt: Išjungti Blinken

en: View Highscore Table
lt: Rodyti rekordų sąrašą

en: Show Settings
lt: Rodyti nustatymus

en: Hide Settings
lt: Slėpti nustatymus

en: 2nd Level
lt: 2–sis lygis

en: 1st Level
lt: 1–asis lygis

en: Random Level
lt: Atsitiktinis lygis

en: Press the key for this button
lt: Spauskite klavišą, skirtą šiam mygtukui

en: Click any button to change its key
lt: Spustelėję mygtuką, galėsite keisti jam priskirtą klavišą

en: Press Start to begin
lt: Pradėsite paspaudę „Pradėti“

en: Set the Difficulty Level...
lt: Pasirinkite sunkumo lygį...

en: Next sequence in 3...
lt: Kita seka po 3...

en: Next sequence in 3, 2...
lt: Kita seka po 3, 2...

en: Next sequence in 2...
lt: Kita seka po 2...

en: Next sequence in 3, 2, 1...
lt: Kita seka po 3, 2, 1...

en: Next sequence in 2, 1...
lt: Kita seka po 2, 1...

en: Remember this sequence...
lt: Atsiminkite šią seką...

en: Repeat the sequence
lt: Pakartokite seką

[ctx: @label:chooser which level is currently being played]
en: Level
lt: Lygis

note: i18n: ectx: label, entry (playSounds), group (general)
en: Play sounds
lt: Groti garsus

note: i18n: ectx: label, entry (customFont), group (general)
en: Use custom font for status text
lt: Naudoti parinktą būsenos teksto šriftą

[ctx: @title:window the highest scores for each level are shown]
en: Highscores
lt: Rekordai

[ctx: @title:group High scores Level 1 tab title]
en: Level 1
lt: Lygis 1

[ctx: @title:group High scores Level 2 tab title]
en: Level 2
lt: Lygis 2

[ctx: @title:group High scores Level ? tab tible]
en: Level ?
lt: Lygis ?

en: A memory enhancement game
lt: Atminties gerinimo žaidimas

en: Coding
lt: Programavimas

en: Design, Graphics and Sounds
lt: Maketavimas, grafika ir garsai

en: GPL'ed his 'Steve' font so that we could use it
lt: Siekdamas kad butu įmanoma naudoti jo „Steve“ šriftą, pastarojo licensiją pakeitė į GPL
