blinken - en to lv translation catalogue (36 entries)

en: Sounds
lv: Skaņas

en: Font
lv: Fonts

[ctx: @action:button Start a new game]
en: Start
lv: Sākt

en: Restart
lv: Pārstartēt

en: Enter Your Name
lv: Ievadiet savu vārdu

[ctx: @label:textbox refers to the user's name]
en: Name:
lv: Vārds:

en: Restart the game
lv: Sākt spēli no sākuma

en: Quit Blinken
lv: Iziet no Blinken

en: View Highscore Table
lv: Apskatīt labāko rezultātu tabulu

en: Show Settings
lv: Parādīt iestatījumus

en: Hide Settings
lv: Slēpt iestatījumus

en: 2nd Level
lv: 2. līmenis

en: 1st Level
lv: 1. līmenis

en: Random Level
lv: Nejaušs līmenis

en: Press the key for this button
lv: Nospiediet šīs pogas taustiņu

en: Click any button to change its key
lv: Nospiediet jebkuru pogu, lai mainītu tās taustiņu

en: Press Start to begin
lv: Lai sāktu, nospiediet 'Sākt'

en: Set the Difficulty Level...
lv: Iestatiet grūtības līmeni...

en: Next sequence in 3...
lv: Nākamā virkne pēc 3...

en: Next sequence in 3, 2...
lv: Nākamā virkne pēc 3, 2...

en: Next sequence in 2...
lv: Nākamā virkne pēc 2...

en: Next sequence in 3, 2, 1...
lv: Nākamā virkne pēc 3, 2, 1...

en: Next sequence in 2, 1...
lv: Nākamā virkne pēc 2, 1...

en: Remember this sequence...
lv: Iegaumējiet šo virkni

en: Repeat the sequence
lv: Atkārtojiet virkni

[ctx: @label:chooser which level is currently being played]
en: Level
lv: Līmenis

note: i18n: ectx: label, entry (playSounds), group (general)
en: Play sounds
lv: Atskaņot skaņas

note: i18n: ectx: label, entry (customFont), group (general)
en: Use custom font for status text
lv: Statusa tekstam lietot pielāgotu fontu

[ctx: @title:window the highest scores for each level are shown]
en: Highscores
lv: Labākie rezultāti

[ctx: @title:group High scores Level 1 tab title]
en: Level 1
lv: 1. līmenis

[ctx: @title:group High scores Level 2 tab title]
en: Level 2
lv: 2. līmenis

[ctx: @title:group High scores Level ? tab tible]
en: Level ?
lv: ? līmenis

en: A memory enhancement game
lv: Atmiņas uzlabošanas spēle

en: Coding
lv: Kodēšana

en: Design, Graphics and Sounds
lv: Dizains, grafika un skaņas

en: GPL'ed his 'Steve' font so that we could use it
lv: Izdeva 'Steve' fontu zem GPL licences, lai mēs to varētu izmantot
