blinken - en to ms translation catalogue (23 entries)

en: Sounds
ms: Bunyi

en: Restart
ms: Ulangmula

en: Enter Your Name
ms: Masukkan Nama Anda

en: Restart the game
ms: Ulang mula permainan

en: View Highscore Table
ms: Lihat Jadual Markah Tertinggi

en: 2nd Level
ms: Aras 2

en: 1st Level
ms: Aras 1

en: Random Level
ms: Paras Rawak

en: Press the key for this button
ms: Tekan kekunci untuk butang ini

en: Click any button to change its key
ms: Klik sebarang butang untuk mengubah kekuncinya

en: Set the Difficulty Level...
ms: Tetapkan Paras Kesukaran...

en: Next sequence in 3...
ms: Turutan seterusnya dalam 3...

en: Next sequence in 3, 2...
ms: Turutan seterusnya dalam 3, 2...

en: Next sequence in 2...
ms: Turutan seterusnya dalam 2...

en: Next sequence in 3, 2, 1...
ms: Turutan seterusnya dalam 3, 2, 1...

en: Next sequence in 2, 1...
ms: Turutan seterusnya dalam 2, 1...

en: Remember this sequence...
ms: Ingat turutan ini...

note: i18n: ectx: label, entry (playSounds), group (general)
en: Play sounds
ms: Mainkan bunyi

note: i18n: ectx: label, entry (customFont), group (general)
en: Use custom font for status text
ms: Guna font tersendiri untuk teks status

en: A memory enhancement game
ms: Permainan meningkatkan ingatan

en: Coding
ms: Aturcara

en: Design, Graphics and Sounds
ms: Rekaan, Grafik dan Bunyi

en: GPL'ed his 'Steve' font so that we could use it
ms: Men'GPL'kan font 'Steve' nya supaya kita boleh menggunakannya
