blinken - en to pl translation catalogue (35 entries)

en: Sounds
pl: Dźwięki

en: Font
pl: Czcionka

en: Restart
pl: Ponowne uruchomienie

en: Enter Your Name
pl: Podaj swoje imię

[ctx: @label:textbox refers to the user's name]
en: Name:
pl: Imię:

en: Restart the game
pl: Rozpocznij grę na nowo

en: Quit Blinken
pl: Zakończ Blinken

en: View Highscore Table
pl: Pokaż tablicę najlepszych wyników

en: Show Settings
pl: Pokaż ustawienia

en: Hide Settings
pl: Ukryj ustawienia

en: 2nd Level
pl: Drugi poziom

en: 1st Level
pl: Pierwszy poziom

en: Random Level
pl: Losowy poziom

en: Press the key for this button
pl: Naciśnij klawisz dla tego przycisku

en: Click any button to change its key
pl: Kliknij na dowolnym przycisku, aby zmienić przypisany mu klawisz

en: Press Start to begin
pl: Naciśnij Start, by rozpocząć

en: Set the Difficulty Level...
pl: Ustaw poziom trudności...

en: Next sequence in 3...
pl: Następna sekwencja za 3...

en: Next sequence in 3, 2...
pl: Następna sekwencja za 3, 2...

en: Next sequence in 2...
pl: Następna sekwencja za 2...

en: Next sequence in 3, 2, 1...
pl: Następna sekwencja za 3, 2, 1...

en: Next sequence in 2, 1...
pl: Następna sekwencja za 2, 1...

en: Remember this sequence...
pl: Zapamiętaj tę sekwencję...

en: Repeat the sequence
pl: Powtórz sekwencję

[ctx: @label:chooser which level is currently being played]
en: Level
pl: Poziom

note: i18n: ectx: label, entry (playSounds), group (general)
en: Play sounds
pl: Odtwarzaj dźwięki

note: i18n: ectx: label, entry (customFont), group (general)
en: Use custom font for status text
pl: Użyj własnej czcionki dla tekstu statusu

[ctx: @title:window the highest scores for each level are shown]
en: Highscores
pl: Najwyższe wyniki

[ctx: @title:group High scores Level 1 tab title]
en: Level 1
pl: Poziom 1

[ctx: @title:group High scores Level 2 tab title]
en: Level 2
pl: Poziom 2

[ctx: @title:group High scores Level ? tab tible]
en: Level ?
pl: Poziom ?

en: A memory enhancement game
pl: Gra doskonaląca pamięć

en: Coding
pl: Kod

en: Design, Graphics and Sounds
pl: Projekt, grafika i dźwięk

en: GPL'ed his 'Steve' font so that we could use it
pl: Udostępnił swoją czcionkę 'Steve' na licencji GPL, aby można było jej użyć
