blinken - en to sk translation catalogue (36 entries)

en: Sounds
sk: Zvuky

en: Font
sk: Písmo

[ctx: @action:button Start a new game]
en: Start
sk: Štart

en: Restart
sk: Reštart

en: Enter Your Name
sk: Zadajte svoje meno

[ctx: @label:textbox refers to the user's name]
en: Name:
sk: Meno:

en: Restart the game
sk: Reštartovať hru

en: Quit Blinken
sk: Opustiť blinken

en: View Highscore Table
sk: Zobraziť tabuľku najlepších výsledkov

en: Show Settings
sk: Zobraziť nastavenie

en: Hide Settings
sk: Skryť nastavenie

en: 2nd Level
sk: Druhá úroveň

en: 1st Level
sk: Prvá úroveň

en: Random Level
sk: Náhodná úroveň

en: Press the key for this button
sk: Stlačte kláves pre toto tlačidlo

en: Click any button to change its key
sk: Kliknite na lubovoľné tlačidlo pre zmenu jeho klávesy

en: Press Start to begin
sk: Stlačte Štart na spustenie

en: Set the Difficulty Level...
sk: Nastaviť úroveň obtiažnosti...

en: Next sequence in 3...
sk: Ďalšia sekvencia za 3...

en: Next sequence in 3, 2...
sk: Ďalšia sekvencia za 3, 2...

en: Next sequence in 2...
sk: Ďalšia sekvencia za 2...

en: Next sequence in 3, 2, 1...
sk: Ďalšia sekvencia za 3, 2, 1...

en: Next sequence in 2, 1...
sk: Ďalšia sekvencia za 2, 1...

en: Remember this sequence...
sk: Zapamätajte si túto sekvenciu...

en: Repeat the sequence
sk: Zopakujte sekvenciu

[ctx: @label:chooser which level is currently being played]
en: Level
sk: Úroveň

note: i18n: ectx: label, entry (playSounds), group (general)
en: Play sounds
sk: Zahrať zvuky

note: i18n: ectx: label, entry (customFont), group (general)
en: Use custom font for status text
sk: Použiť vlastné písmo pre stavové texty

[ctx: @title:window the highest scores for each level are shown]
en: Highscores
sk: Nejlepšie výsledky

[ctx: @title:group High scores Level 1 tab title]
en: Level 1
sk: Úroveň 1

[ctx: @title:group High scores Level 2 tab title]
en: Level 2
sk: Úroveň ?

[ctx: @title:group High scores Level ? tab tible]
en: Level ?
sk: Úroveň ?

en: A memory enhancement game
sk: Hra na zlepšenie pamäte

en: Coding
sk: Kódovanie

en: Design, Graphics and Sounds
sk: Dizajn, grafika a zvuky

en: GPL'ed his 'Steve' font so that we could use it
sk: Zmenil svoje 'Steve' písmo na GPL takže sme ho mohli použiť
