blogilo - en to lt translation catalogue (93 entries)

en: Edit blog settings
lt: Redaguoti tinklaraščio nuostatas

en: Add a new blog
lt: Pridėti naują tinklaraštį

en: You have to set the username, password and URL of your blog or website.
lt: Jums reikia nustatyti savo tinklaraščio puslapio naudotojo vardą, slaptažodį ir adresą.

en: Incomplete fields
lt: Neužpildyti laukai

en: Trying to guess blog and API type...
lt: Bandoma nustatyti tinklaraštį ir API tipą...

en: Auto configuration failed. You have to set Blog API on Advanced tab manually.
lt: Auto konfigūracija nepavyko. Jūs turėsite nustatyti patys tinklaraščio API sudėtingesnių nustatymų kortelėje.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, operationNameLabel)
en: Please wait...
lt: Prašome palaukti...

en: Which blog?
lt: Kuris tinklaraštis?

[ctx: Supported feature or Not]
en: Yes
lt: Taip

[ctx: Supported feature or Not]
en: No, API does not support it
lt: Ne, API to nepalaiko

[ctx: Supported feature or Not]
en: No, Blogilo does not yet support it
lt: Ne, Blogilo to kol kas nepalaiko

en: API type is not set correctly.
lt: APIE tipas nustatytas nekorektiškai.

en: Uploading media failed: %1
lt: Media įkėlimas nepavyko: %1

en: Server (XMLRPC) error:
lt: Serverio (XMLRPC) klaida:

en: Server (Atom) error:
lt: Serverio (Atom) klaida:

en: Parsing error:
lt: Nagrinėjimo klaida:

en: Authentication error:
lt: Tapatumo nustatymo klaida:

en: Not supported error:
lt: Nepalaikymo klaida:

en: Unknown error:
lt: Nežinoma klaida:

note: i18n: ectx: Menu (blog) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, localEntries)
en: Blog
lt: Tinklaraštis

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: Settings
lt: Nuostatos

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: Toolbar
lt: Įrankinė

en: Are you sure you want to remove the selected blog?
lt: Ar tikrai norite pašalinti pasirinktą tinklaraštį?

en: Get blog style
lt: Gauti tinklaraščio stilių

en: loading page items...
lt: kraunami puslapio elementai...

en: Select a blog
lt: Pasirinkite tinklaraštį

en: Blog style fetched.
lt: Gauti tinklaraščio stiliai.

en: Dynamic Word Wrap
lt: Dinaminis žodžių kėlimas

en: Show line numbers
lt: Rodyti eilučių numerius

en: Options
lt: Parinktys

en: Cannot get html file.
lt: Negalima gauti html failo.

en: Cannot write data to file %1
lt: Negalima įrašyti duomenį į failą %1

en: Split text
lt: Padalinti tekstą

[ctx: Sets text font to code style]
en: Code
lt: Kodas

[ctx: Configure Page]
en: General
lt: Bendri

[ctx: Configure Page]
en: Blogs
lt: Tinklaraščiai

[ctx: Configure Page]
en: Editor
lt: Redaktorius

[ctx: Configure Page]
en: Advanced
lt: Sudėtingesni

en: Cannot create database
lt: Negalima sukurti duomenų bazės

en: Cannot connect to database
lt: Negalima prisijungti prie duomenų bazės

en: A KDE Blogging Client
lt: KDE tinklaraštinimo klientas

en: Core Developer
lt: Branduolio programuotojas

en: Icon designer
lt: Ikonų dizaineris

en: Toolbox
lt: Įrankinė

en: Submit...
lt: Išsiųsti...

en: Upload Media...
lt: Įkelti kūrinį...

en: Open in browser
lt: Atverti naršyklėje

en: Cannot find current blog URL.
lt: Negalima rasti dabartinio tinklaraščio URL.

[ctx: Software]
en: Visual Editor
lt: Vaizdinis redaktorius

[ctx: noun, the post title]
en: Title:
lt: Pavadinimas:

[ctx: Post status, e.g Draft or Published Post]
en: draft
lt: Juodraštis

en: Modifying %1...
lt: Redaguojamas %1...

en: Draft with title "%1" saved successfully.
lt: Juodraštis su pavadinimu „%1“ išsaugotas sėkmingai.

en: Submitting as...
lt: Skelbiama kaip...

en: List of entries received.
lt: Sąrašas įrašų gautas.

en: List of categories received.
lt: Sąrašas kategorijų gautas.

[ctx: Operation failed]
en: Failed
lt: Nepavyko

en: Copy URL
lt: Kopijuoti URL

en: Copy title
lt: Kopijuoti pavadinimą

[ctx: Basic configurations]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabBasic)
en: Basic
lt: Paprasta

[ctx: Blog Title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Title:
lt: Pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, txtUrl)
en: http://YourHomePage.com
lt: http://JūsųNamųPuslapis.lt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: e.g.: http://domain.com/blog/
lt: pvz.: http://domain.com/blog/

[ctx: Blog account Username]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Password:
lt: Slaptažodis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAutoConf)
en: Auto-Configure
lt: Derinti automatiškai

[ctx: Advanced configurations]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAdvanced)
en: Advanced
lt: Sudėtingesni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Blog ID:
lt: Tinklaraščio ID:

[ctx: Default direction of text in the blog]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Default text direction:
lt: Teksto kryptis:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboDir)
en: Left to Right
lt: Iš kairės į dešinę

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboDir)
en: Right to Left
lt: Iš dešinės į kairę

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Supported Features
lt: Palaikomos galimybės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add...
lt: P&ridėti...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEdit)
en: &Modify...
lt: &Keisti...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
lt: &Pašalinti

[ctx: Auto save interval disabled]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_autosaveInterval)
en: Disabled
lt: Išjungtas

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_autosaveInterval)
en:  minutes
lt:  minutės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_remember)
en: Do not ask again
lt: Daugiau nebeklausti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enableSysTrayIcon)
en: Enable system tray icon
lt: Įjungti sistemos dėklo ženkliuką

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCatTags)
en: &Tags:
lt: &Žymės:

[ctx: Status of the current post]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Status:
lt: Būsena:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboOptionsStatus)
en: Published
lt: Paskelbta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboOptionsStatus)
en: Draft
lt: Juodraštis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkOptionsComments)
en: Comments
lt: Komentarai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnOptionsNow)
en: Now
lt: Dabar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Summary:
lt: Santrauka:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kcfg_urlBrowser)
en: Browse
lt: Naršyti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Upload via:
lt: Įkelti per:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ftpBox)
en: FTP Configurations
lt: FTP nustatymai

en: Upload
lt: Nusiųsti

en: Select Media to Upload
lt: Pasirinkite įkeltiną kūrinį

en: Please insert FTP URL.
lt: Įrašykite FTP URL.

en: Successfully uploaded
lt: Sėkmingai išsiųsta
