blogilo - en to nds translation catalogue (221 entries)

en: Edit blog settings
nds: Nettdaagbook-Instellen bewerken

en: Add a new blog
nds: Nieg Nettdaagbook tofögen

en: You have to set the username, password and URL of your blog or website.
nds: Du muttst Brukernaam, Passwoort un URL vun Dien Nettdaagbooksiet ingeven.

en: Incomplete fields
nds: Nich afslaten Ingaav

en: Trying to guess blog and API type...
nds: Daagbook- un API-Typ warrt söcht...

en: Auto configuration failed. You have to set Blog API on Advanced tab manually.
nds: Automaatsch Inrichten is fehlslaan.  Du muttst de Daagbook-API vun Hand in't Paneel "Verwiedert" angeven.

en: The program could not guess the API of your blog, but has found an XMLRPC interface and is trying to use it.
    The MovableType API is assumed for now; choose another API if you know the server supports it.
nds: Dat Programm kunn de API vun Dien Nettdaagbook nich rutfinnen, man hett en XMLRPC-Koppelsteed opdeckt un kiekt nu, wat sik de bruken lett.
    Eerstmaal warrt för de API nu "MoveableType" annahmen, söök en anner ut, wenn Du weetst, de Server deit ehr ünnerstütten.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, operationNameLabel)
en: Please wait...
nds: Bitte töven...

en: Fetching Blog Id...
nds: Nettdaagbook-ID warrt haalt...

en: Fetching the blog id timed out. Check your Internet connection,and your homepage URL, username or password.
    Note that the URL has to contain "http://"
    If you are using a self-hosted Wordpress blog, you have to enable Remote Publishing in its configuration.
nds: Dat Halen vun de Daagbook-ID hett to lang duert. Prööv bitte Dien Internet-Verbinnen, de URL, Dien Brukernaam un dat Passwoort.
    Bitte beacht: De URL mutt "http://" bargen.
    Bruukst Du en sülven praatstellt Wordpress-Daagbook, muttst Du binnen de Instellen "Remote Publishing" anmaken.

en: The API guess function has failed, please check your Internet connection. Otherwise, you have to set the API type manually on the Advanced tab.
nds: Dat Opdecken vun de API hett leider nich funkscheneert. Prööv bitte Dien Internet-Verbinnen. Liggt dat dor nich an, muttst Du den Typ vun de API op dat Paneel "Verwiedert" vun Hand instellen.

en: Auto Configuration Failed
nds: Automaatsch Inrichten fehlslaan

en: Fetching BlogID Failed.
    Please check your Internet connection.
nds: Halen vun de Daagbook-ID is fehlslaan.
    Prööv bitte Dien Internet-Verbinnen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, localEntries)
en: Title
nds: Titel

en: Which blog?
nds: Welk Daagbook?

en: Sorry, No blog found with the specified account info.
nds: Keen Nettdaagbook mit de angeven Konto-Informatschoon funnen, deit mi leed.

[ctx: Supported feature or Not]
en: Yes
nds: Jo

[ctx: Supported feature or Not]
en: No, API does not support it
nds: Nee, API ünnerstütt dat nich.

[ctx: Supported feature or Not]
en: No, Blogilo does not yet support it
nds: Nee, Blogilo ünnerstütt dat noch nich.

en: Blog ID has not yet been retrieved.
    You can fetch the blog ID by clicking on "Auto Configure" or the "Fetch ID" button; otherwise, you have to insert your blog ID manually.
nds: Daagbook-ID noch nich haalt.
    Du kannst de ID mit de Knööp "Autom. Inrichten" oder "ID halen" halen oder ehr vun Hand infögen.

en: Blog API doesn't support getting Category list.
nds: De Nettdaagbook-API ünnerstütt dat halen vun de Kategorielist nich.

en: Publishing/Modifying post failed: %1
nds: Bidrag lett sik nich apenmaken oder ännern: %1

en: Uploading media failed: Your Blog API does not support uploading media objects.
nds: Medium lett sik nich hoochladen. De Daagbook-API ünnerstütt dat Hoochladen vun Medienobjekten nich.

en: Uploading media failed: Cannot read the media file, please check if it exists. Path: %1
nds: Medium lett sik nich hoochladen: De Mediendatei lett sik nich lesen Bitte prööv, wat dat ehr gifft. Padd: %1

en: Uploading media failed: Media file checksum is zero, please check file path. Path: %1
nds: Medium lett sik nich hoochladen: De Mediendatei-Pröövsumm is Null Bitte prööv den Dateipadd. Padd: %1

en: INTERNAL ERROR: MWBlog is NULL: casting has not worked, this should NEVER happen.
nds: Intern Fehler: MWBlog is Null: Typwanneln is fehlslaan, dit schull nienich vörkamen.

en: API type is not set correctly.
nds: API-Typ is nich propper instellt.

en: Uploading media failed: %1
nds: Medium lett sik nich hoochladen: %1

en: Uploading media failed: Checksum error. Returned error: %1
nds: Medium lett sik nich hoochladen. - Pröövsummfehler. Fehlermellen: %1

en: Server (XMLRPC) error:
nds: Serverfehler (XMLRPC):

en: Server (Atom) error:
nds: Serverfehler (Atom):

en: Parsing error:
nds: Inleesfehler:

en: Authentication error:
nds: Identiteetprööv fehlslaan:

en: Not supported error:
nds: Nich ünnerstütt Fehler:

en: Unknown error:
nds: Nich begäng Fehler:

en: post is NULL
nds: Bidrag is NULL

en: Blog post not found
nds: Nettdaagbook-Bidrag nich funnen

en: Failed to create new post
nds: Nieg Bidrag lett sik nich opstellen

en: Failed to update post
nds: Bidrag lett sik nich opfrischen

note: i18n: ectx: Menu (blog) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, localEntries)
en: Blog
nds: Nettdaagbook

note: i18n: ectx: Menu (post)
en: Post
nds: Bidrag

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: Settings
nds: Instellen

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: Toolbar
nds: Warktüüchbalken

en: Are you sure you want to remove the selected blog?
nds: Wullt Du dat utsöchte Daagbook redig wegdoon?

en: Get blog style
nds: Daagbook-Stil halen

en: View post in the blog style
nds: Bidrag in'n Daagbook-Stil ankieken

en: loading page items...
nds: Sietindrääg warrt laadt...

en: Please select a blog, then try again.
nds: Bitte en Nettdaagbook utsöken, un denn nochmaal versöken.

en: Select a blog
nds: Nettdaagbook utsöken

en: Fetching blog style from the web...
nds: Nettdaagbook-Stil warrt ut dat Internet haalt...

en: Blog style fetched.
nds: Nettdaagbook-Stil wöör haalt.

en: An error occurred in the latest transaction.
nds: Bi de leste Akschoon geev dat en Fehler.

en: Dynamic Word Wrap
nds: Dünaamsch Reegümbrook

en: Show line numbers
nds: Reegnummern wiesen

en: Options
nds: Optschonen

en: Cannot fetch the selected blog style.
nds: Utsöcht Daagbook-Stil lett sik nich halen.

en: Cannot get html file.
nds: HTML-Datei lett sik nich halen.

en: Cannot write data to file %1
nds: Daten laat sik nich na Datei "%1" schrieven.

en: Split text
nds: Text opdelen

[ctx: Sets text font to code style]
en: Code
nds: Kode

[ctx: Configure Page]
en: General
nds: Allmeen

[ctx: Configure Page]
en: Blogs
nds: Nettdaagböker

[ctx: Configure Page]
en: Advanced
nds: Verwiedert

en: Cannot create database
nds: Datenbank lett sik nich opstellen.

en: Cannot connect to database
nds: Tokoppeln na Datenbank fehlslaan

en: There is no post with the requested ID
nds: Dat gifft keen Bidrag mit de angeven ID.

en: There is no local post with the requested ID
nds: Dat gifft keen lokaal Bidrag mit de angeven ID

en: A KDE Blogging Client
nds: KDE-Programm för Nettdaagböker

en: Core Developer
nds: Hööftschriever

en: Icon designer
nds: Lüttbild-Maker

en: Toolbox
nds: Warktüüchkist

en: File uploaded. You can access to it at this url %1
nds: Datei hoochlaadt. Du kannst ünner disse URL dor op togriepen: %1

en: Upload File
nds: Datei hoochladen

en: Error during upload.
nds: Fehler bi't Hoochladen.

en: %1 return an error '%2'
nds: %1 hett en Fehler torüchgeven: %2

en: Error
nds: Fehler

en: New Post
nds: Nieg Bidrag

en: Add Blog...
nds: Nettdaagbook tofögen...

en: Submit...
nds: Loosstüern...

en: Upload Media...
nds: Medien hoochladen...

en: Save Locally
nds: Lokaal sekern

en: Show Toolbox
nds: Warktüüchkist wiesen

en: Open in browser
nds: In'n Nettkieker opmaken

en: Open current blog in browser
nds: Aktuell Nettdaagbook in'n Nettkieker opmaken

en: You have to select a blog to publish this post to.
nds: Söök en Nettdaagbook ut, wenn Du dissen Bidrag apenmaken wullt.

en: There is no open post to submit.
nds: Dat gifft keen apen Bidrag för't Loosstüern.

en: An error occurred in the last transaction.
nds: Bi de leste Akschoon geev dat en Fehler.

en: Submitting post failed
nds: Bidrag lett sik nich loosstüern.

en: %1
    Do you want to keep the post open?
nds: %1
    Wullt Du den Bidrag apen laten?

en: Cannot find current blog URL.
nds: Aktuell Daagbook-Adress lett sik nich finnen.

[ctx: Software]
en: Visual Editor
nds: Editor

[ctx: preview of the edited post]
en: Post Preview
nds: Bidrag-Vöransicht

[ctx: noun, the post title]
en: Title:
nds: Titel:

en: Uploading the media file %1 failed.
    %2
nds: Mediendatei "%1" lett sik nich hoochladen.
    %2

en: An error occurred in the last transaction.
    %1
nds: Bi de leste Akschoon geev dat en Fehler.
    %1

en: Your post title or body is empty.
    Are you sure you want to submit this post?
nds: Dien Bidrag is leddig oder bargt keen Titel.
    Wullt Du em redig loosstüern?

[ctx: Post status, e.g Draft or Published Post]
en: draft
nds: Vörverschoon

[ctx: Post status, e.g Draft or Published Post]
en: post
nds: Bidrag

en: Submitting new %1...
nds: Nieg %1 warrt loosstüert...

en: Modifying %1...
nds: %1 warrt ännert...

en: Draft with title "%1" saved successfully.
nds: Vörverschoon mit den Titel "%1" mit Spood sekert.

en: Post with title "%1" modified successfully.
nds: Bidrag mit den Titel "%1" mit Spood ännert.

en: Post with title "%1" published successfully.
nds: Bidrag mit den Titel "%1" mit Spood apenmaakt.

en: The current post content is empty, are you sure you want to save an empty post?
nds: De aktuell Bidrag is leddig. Wullt Du redig en leddig Bidrag sekern?

en: Saving post locally failed.
nds: Bidrag lett sik nich lokaal sekern.

en: Post saved locally.
nds: Bidrag lokaal sekert

[ctx: @info:tooltip]
en: Open a new tab
nds: En nieg Paneel opmaken

en: New tab
nds: Nieg Paneel

[ctx: @info:tooltip]
en: Close the current tab
nds: Dat aktuelle Paneel tomaken

en: Close tab
nds: Paneel tomaken

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Tab
nds: Paneel tomaken

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Other Tabs
nds: All anner Paneels tomaken

en: Submitting as...
nds: Loosstüern as...

en: No blog has been selected: you have to select a blog from the Blogs page before asking for the list of categories.
nds: Keen Nettdaagbook utsöcht. Söök toeerst en Nettdaagbook ut, ehr Du de List vun Kategorien affragen deist.

en: Requesting list of categories...
nds: List vun Kategorien warrt affraagt...

en: No blog has been selected: you have to select a blog from the Blogs page before asking for the list of entries.
nds: Keen Nettdaagbook utsöcht. Söök toeerst en Nettdaagbook ut, ehr Du de List vun Indrääg affragen deist.

en: Requesting list of entries...
nds: List vun Indrääg warrt affraagt...

en: %1 (Draft)
nds: %1 (Vörverschoon)

en: List of entries received.
nds: List vun Indrääg kregen

en: List of categories received.
nds: List vun Kategorien kregen

en: Removing a post from your blog cannot be undone.
    Are you sure you want to remove the post with title "%1" from your blog?
nds: Deist Du en Bidrag ut Dien Nettdaagbook weg, lett sik dat nich torüchdreihen.
    Wullt Du den Bidrag mit den Titel "%1" redig ut Dien Nettdaagbook wegmaken?

en: Removing post...
nds: Bidrag warrt wegdaan...

[ctx: Post removed from Blog]
en: Post with title "%1" removed from "%2".
nds: Bidrag mit den Titel "%1" ut "%2" wegdaan

en: Post removed
nds: Bidrag wegdaan

[ctx: Operation failed]
en: Failed
nds: Fehlslaan

en: No link field is available in the database for this entry.
nds: De Datenbank bargt keen Adressfeld för dissen Indrag.

en: Are you sure you want to remove the selected local entry?
nds: Wullt Du den markeert lokaal Indrag redig wegdoon?

en: Cannot remove selected local entry.
nds: Markeert lokaal Indrag lett sik nich wegmaken.

en: You have to select at least one entry from list.
nds: Du muttst tominnst een Bidrag ut de List utsöken.

en: Are you sure you want to clear the list of entries?
nds: Wullt Du redig de List vun Indrääg wegdoon?

en: Cannot clear the list of entries.
nds: List vun Indrääg lett sik nich leddig maken.

en: Copy URL
nds: URL koperen

en: Copy title
nds: Titel koperen

[ctx: Basic configurations]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabBasic)
en: Basic
nds: Eenfach

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_18) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Blog Account Configuration
nds: Daagbook-Konto instellen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Please fill in these fields and click on the "Auto-Configure" button to let Blogilo configure your blog account.
    You can set more options in the Advanced tab.
nds: Bitte giff de nödig Daten in un klick op "Automaatsch instellen", wenn dat Programm Dien Nettdaagbook-Konto instellen schall.
    Op de Koort "Verwiedert" laat sik mehr Optschonen instellen.

[ctx: Blog Title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Title:
nds: Titel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Blog/Homepage URL:
nds: Nettdaagbook-/Tohuussiet-URL:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, txtUrl)
en: http://YourHomePage.com
nds: http://DienTohuussiet.de

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: e.g.: http://domain.com/blog/
nds: a.B.: http://domain.com/blog/

[ctx: Blog account Username]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Username:
nds: Brukernaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Password:
nds: Passwoort:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAutoConf)
en: Auto-Configure
nds: Automaatsch instellen

[ctx: Advanced configurations]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAdvanced)
en: Advanced
nds: Verwiedert

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboApi)
en: Blogger 1.0 API
nds: "Blogger 1.0"-API

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboApi)
en: MetaWeblog API
nds: MetaWeblog-API

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboApi)
en: MovableType API
nds: MovableType-API

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Blog ID:
nds: Nettdaagbook-ID:

[ctx: verb, fetch the blog ID from the web]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnFetch)
en: Fetch ID
nds: ID halen

[ctx: Default direction of text in the blog]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Default text direction:
nds: Standardtextricht:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboDir)
en: Left to Right
nds: Vun links na rechts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboDir)
en: Right to Left
nds: Vun rechts na links

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Supported Features
nds: Ünnerstütt Markmalen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Create/Modify posts:
nds: Bidrääg opstellen oder ännern:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Support for categories:
nds: Ünnerstütten för Kategorien:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16)
en: Support for tags:
nds: Ünnerstütten för Slötelwöör:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_22)
en: Remove posts:
nds: Bidrääg wegmaken:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Fetch recent posts:
nds: Verleden Bidrääg halen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_20)
en: Multipaged posts:
nds: Bidrääg mit mehr Sieden:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Note: You can see a list of supported features for your blog after configuring it.
nds: Beacht: Hest Du Dien Daagbook instellt, kannst Du en List vun ünnerstütt Markmalen ankieken.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Upload media:
nds: Medien hoochladen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15)
en: Create new categories:
nds: Nieg Kategorien opstellen:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_changeNToBreak)
en: This can be useful for some blogs, like Wordpress, that do not store posts as HTML
nds: Dit kann för en poor Daagböker wat bringen, a.B. för "Wordpress", de Bidrääg nich as HTML wohren deit.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_changeNToBreak)
en: Change \n to <br/> on posts retrieved from server
nds: Ännern \n na <br/> bi Bidrääg, de vun den Server haalt sünd.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add...
nds: &Tofögen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEdit)
en: &Modify...
nds: Ä&nnern...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
nds: &Wegmaken

[ctx: Auto save interval disabled]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_autosaveInterval)
en: Disabled
nds: Utmaakt

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_autosaveInterval)
en:  minutes
nds:  Minuten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_addPoweredBy)
en: Automatically add "Powered by Blogilo" to every post
nds: Elk Bidrag automaatsch  "Powered by Blogilo" tofögen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_previewInBlogStyle)
en: Enable post preview in blog style, if available
nds: Bidrag-Vöransicht in Nettdaagbook-Stil anmaken, wenn verföögbor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_urlCachingEnabled)
en: Enable URL caching in the "Add Link" dialog
nds: URLs binnen den Dialoog "Link tofögen" twischenspiekern

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enableCheckSpelling)
en: Enable spell checking
nds: Klookschriever bruken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of entries to fetch:
nds: Tall vun Indrääg, de haalt warrt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_remember)
en: Do not ask again
nds: Nienich nochmaal fragen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, pubAsNewPost)
en: Publish as a new post
nds: As nieg Bidrag apenmaken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, saveDraft)
en: Save entry in drafts
nds: Indrag as Vörverschoon sekern

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enableSysTrayIcon)
en: Enable system tray icon
nds: Systeemafsnitt-Lüttbild anmaken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CopyMediaUrl)
en: Copy media URL to clipboard after upload
nds: Medienadress na't Hoochladen na de Twischenaflaag koperen

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, pgEntries)
en: Blog Posts
nds: Nettdaagbook-Bidrääg

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnEntriesUpdate)
en: Update list of entries
nds: List vun Indrääg opfrischen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnEntriesClear)
en: Clear list of entries
nds: List vun Indrääg leddig maken

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnEntriesRemove)
en: Remove selected entry from server
nds: Markeert Indrag vun den Server wegmaken

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, pgCat)
en: Post &Categories
nds: Bidrag-&Kategorien

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnCatReload)
en: Reload list of categories
nds: List vun Kategorien nieg laden

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnCatAdd)
en: Add a new category to the selected blog
nds: Dat utsöcht Nettdaagbook en nieg Kategorie tofögen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCatTags)
en: &Tags:
nds: &Slötelwöör:

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, pgOptions)
en: Post &Options
nds: Bidrag-&Optschonen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboOptionsStatus)
en: Published
nds: Apenmaakt

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboOptionsStatus)
en: Draft
nds: Vörverschoon

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboOptionsStatus)
en: Local Draft
nds: Lokaal Vörverschoon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Feedback:
nds: Torüchmellen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkOptionsComments)
en: Comments
nds: Kommentaren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkOptionsTrackback)
en: Trackback
nds: Nagahn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkOptionsTime)
en: Modify time&stamp
nds: &Tietmark ännern

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnOptionsNow)
en: Now
nds: Nu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblOptionsTrackBack)
en: &Trackback URLs:
nds: URLs för't &Nagahn:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Summary:
nds: Tosamenfaten:

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, pgNotes)
en: &Local Entries
nds: &Lokaal Indrääg

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnLocalRemove)
en: Remove selected entry
nds: Markeert Indrag wegmaken

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Select media to upload
nds: Medium för't Hoochladen utsöken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: File:
nds: Datei:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Name on server:
nds: Naam op den Server:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kcfg_urlBrowser)
en: Browse
nds: Utsöken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Upload via:
nds: Hoochladen över:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ftpBox)
en: FTP Configurations
nds: FTP-Instellen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_httpUrl)
en: This is going to be used for the direct link generation.
nds: Dit warrt för't Opstellen vun Direktlinks bruukt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: URL to path:
nds: URL na Padd:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_FtpPath)
en: This is going to be used for the upload.
nds: Dit warrt för't Hoochladen bruukt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: (S)FTP path:
nds: (S)FTP-Padd:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: e.g. sftp://domain.com/user/images/
nds: a.B. sftp://nettsiet.com/bruker/biller/

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: e.g. http://domain.com/images/
nds: a.B. http://nettsiet.com/biller/

en: Upload
nds: Hoochladen

en: Blog API
nds: Nettdaagbook-API

en: Select Media to Upload
nds: Medium för't Hoochladen utsöken

en: Please insert FTP URL.
nds: Bitte en FTP-Adress ingeven.

en: Inserted FTP URL is not a valid URL.
    Note: The URL must start with "ftp" or "sftp", and end with a "/" that indicates the directory to which the file should be uploaded.
nds: Inföögt FTP-URL is keen gellen URL.
    Beacht: De URL mutt mit "ftp" oder "sftp" anfangen, un mit en "/" an't Enn as Henwies op den Orner afsluten, na den hoochlaadt warrt.

en: Media uploaded, and URL copied to clipboard.
    You can find it here:
    %1
nds: Medium hoochlaadt un URL na Twischenaflaag kopeert.
    De Adress is:
    %1

en: Media uploaded.
    You can find it here:
    %1
nds: Medium hoochlaadt.
    De Adress is:
    %1

en: Successfully uploaded
nds: Mit Spood hoochlaadt.

en: Media uploading failed with this result:
    %1
    Try again?
nds: Mediumlett sik nich hoochladen. Resultaat:
    %1
    Nochmaal versöken?
