blogilo - en to nl translation catalogue (217 entries)

en: Edit blog settings
nl: Bloginstellingen bewerken

en: Add a new blog
nl: Een nieuwe blog toevoegen

en: You have to set the username, password and URL of your blog or website.
nl: U dient uw gebruikersnaam, wachtwoord en URL-adres van uw blog of website in te stellen.

en: Incomplete fields
nl: Onvolledige velden

en: Trying to guess blog and API type...
nl: Type blog en API proberen te raden...

en: Auto configuration failed. You have to set Blog API on Advanced tab manually.
nl: Auto-configuratie is mislukt. U dient uw blog-API in het tabblad Geavanceerd handmatig in te stellen.

en: The program could not guess the API of your blog, but has found an XMLRPC interface and is trying to use it.
    The MovableType API is assumed for now; choose another API if you know the server supports it.
nl: Het programma kon de API van uw blog niet raden, heeft echter een XMLRPC-interface gevonden en probeert deze te gebruiken.
    De MovableType API wordt voorlopig als juist aangenomen; kies een andere API als u weet dat de server deze ondersteunt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, operationNameLabel)
en: Please wait...
nl: Even geduld a.u.b...

en: Fetching Blog Id...
nl: Blog-ID ophalen...

en: Fetching the blog id timed out. Check your Internet connection,and your homepage URL, username or password.
    Note that the URL has to contain "http://"
    If you are using a self-hosted Wordpress blog, you have to enable Remote Publishing in its configuration.
nl: Ophalen van de blog-ID duurde te lang. Controleer uw internet-verbinding en het URL-adres van uw homepagina, gebruikersnaam of wachtwoord.
    Opmerking: het URL-adres dient "http://" te bevatten
    Als u een zelf gehoste Wordpress-blog gebruikt, dan dient u Remote Publishing in te schakelen in zijn configuratie.

en: The API guess function has failed, please check your Internet connection. Otherwise, you have to set the API type manually on the Advanced tab.
nl: Het raden van de API-functie is mislukt, controleer uw internet-verbinding. Anders is het nodig het type API handmatig in te stellen in het tabblad Geavanceerd.

en: Auto Configuration Failed
nl: Auto-configuratie is mislukt

en: Fetching BlogID Failed.
    Please check your Internet connection.
nl: Blog-ID ophalen is mislukt.
    Controleer de status van uw netwerkverbinding

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, localEntries)
en: Title
nl: Titel

en: URL
nl: URL-adres

en: Which blog?
nl: Welke blog?

en: Sorry, No blog found with the specified account info.
nl: Sorry, geen blog gevonden met de gespecificeerde account-info.

[ctx: Supported feature or Not]
en: Yes
nl: Ja

[ctx: Supported feature or Not]
en: No, API does not support it
nl: Nee, wordt niet ondersteund door API

[ctx: Supported feature or Not]
en: No, Blogilo does not yet support it
nl: Nee, wordt niet ondersteund door Blogilo

en: Blog ID has not yet been retrieved.
    You can fetch the blog ID by clicking on "Auto Configure" or the "Fetch ID" button; otherwise, you have to insert your blog ID manually.
nl: Blog-ID is nog niet opgehaald.
    U kunt de blog-ID ophalen door op "Auto-configureren" te drukken of op de knop "ID ophalen"; anders dient u uw blog-ID handmatig in te voegen.

en: Blog API doesn't support getting Category list.
nl: API vab blog ondersteunt het ophalen van de categorielijst niet.

en: Publishing/Modifying post failed: %1
nl: Posting publiceren/wijzigen is mislukt: %1

en: Uploading media failed: Your Blog API does not support uploading media objects.
nl: Uploaden medium is mislukt: uw Blog-API ondersteunt het uploaden van mediumobjecten niet.

en: Uploading media failed: Cannot read the media file, please check if it exists. Path: %1
nl: Uploaden medium is mislukt: kan uw mediumbestand niet lezen, controleer of het bestaat. Pad: %1

en: Uploading media failed: Media file checksum is zero, please check file path. Path: %1
nl: Uploaden medium is mislukt: controlesom van mediumbestand is nul, controleer het pad van het bestand. Pad: %1

en: INTERNAL ERROR: MWBlog is NULL: casting has not worked, this should NEVER happen.
nl: INTERNE FOUT: MWBlog is NULL: casting heeft niet gewerkt, dit zou NOOIT moeten gebeuren.

en: API type is not set correctly.
nl: API-type is niet correct ingesteld.

en: Uploading media failed: %1
nl: Uploaden medium is mislukt: %1

en: Uploading media failed: Checksum error. Returned error: %1
nl: Uploaden medium is mislukt: controlesom fout. Ontvangen fout: %1

en: Server (XMLRPC) error:
nl: Server (XMLRPC) fout:

en: Server (Atom) error:
nl: Server (Atom) fout:

en: Parsing error:
nl: Ontleedfout:

en: Authentication error:
nl: Authenticatiefout:

en: Not supported error:
nl: Niet-ondersteundfout:

en: Unknown error:
nl: Onbekende fout:

en: Blog post not found
nl: Geposte blog niet gevonden

en: Failed to create new post
nl: Een nieuwe blog aanmaken is mislukt

en: Failed to update post
nl: Blog bijwerken is mislukt

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: Settings
nl: Instellingen

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: Toolbar
nl: Werkbalk

en: Are you sure you want to remove the selected blog?
nl: De geselecteerde blog verwijderen?

en: Get blog style
nl: Blogstijl verkrijgen

en: View post in the blog style
nl: Posting in blogstijl weergeven

en: loading page items...
nl: pagina-items laden...

en: Please select a blog, then try again.
nl: Gaarne een blog selecteren en opnieuw proberen.

en: Select a blog
nl: Een blog selecteren

en: Fetching blog style from the web...
nl: Blogstijl van het web ophalen…

en: Blog style fetched.
nl: Blogstijl opgehaald.

en: An error occurred in the latest transaction.
nl: Er is een fout opgetreden bij de laatste transactie.

en: Dynamic Word Wrap
nl: Dynamische regelafbreking

en: Show line numbers
nl: Regelnummering tonen

en: Options
nl: Opties

en: Cannot fetch the selected blog style.
nl: Kan de geselecteerde blogstijl niet ophalen.

en: Cannot get html file.
nl: Kan html-bestand niet verkrijgen.

en: Cannot write data to file %1
nl: Kan gegevens niet naar bestand %1 schrijven

en: Split text
nl: Tekst opsplitsen

[ctx: Configure Page]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: Configure Page]
en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Cannot create database
nl: Kan database niet aanmaken

en: Cannot connect to database
nl: Kan niet verbinden met database

en: There is no post with the requested ID
nl: Er is geen posting met de gevraagde ID

en: There is no local post with the requested ID
nl: Er is geen lokale posting met de gevraagde ID

en: A KDE Blogging Client
nl: Een KDE Blogging-client

en: Copyright © 2008–2017 Blogilo authors
nl: Copyright © 2008–2017 Auteurs van Blogilo

en: Core Developer
nl: Kernontwikkelaar

en: Icon designer
nl: Pictogramontwerper

en: Toolbox
nl: Hulpmiddelen

en: File uploaded. You can access to it at this url %1
nl: Bestand geüpload. U kunt het via de URL %1 bereiken

en: Upload File
nl: Uploaden van bestand

en: Error during upload.
nl: Fout bij het uploaden.

en: %1 return an error '%2'
nl: %1 geef een fout '%2' terug

en: Error
nl: Fout

en: New Post
nl: Nieuwe posting

en: Add Blog...
nl: Blog toevoegen...

en: Submit...
nl: Indienen...

en: Upload Media...
nl: Medium uploaden...

en: Save Locally
nl: Lokaal opslaan

en: Show Toolbox
nl: Hulpmiddelen tonen

en: Open in browser
nl: In browser openen

en: Open current blog in browser
nl: De huidige blog in de browser openen

en: You have to select a blog to publish this post to.
nl: U dient een blog te selecteren waarin deze posting wordt gepubliceerd.

en: There is no open post to submit.
nl: Er is geen open posting om in te dienen.

en: An error occurred in the last transaction.
nl: In de laatste transactie trad een fout op.

en: Submitting post failed
nl: Posting indienen is mislukt

en: %1
    Do you want to keep the post open?
nl: %1
    Wilt u de posting open houden?

en: Cannot find current blog URL.
nl: Kan de huidige Blog-URL niet vinden.

[ctx: Software]
en: Visual Editor
nl: Visual-editor

[ctx: Software]
en: HTML Editor
nl: HTML-editor

[ctx: preview of the edited post]
en: Post Preview
nl: Voorbeeld van posting

[ctx: noun, the post title]
en: Title:
nl: Titel:

en: Uploading the media file %1 failed.
    %2
nl: Het mediumbestand %1 uploaden is mislukt.
    %2

en: An error occurred in the last transaction.
    %1
nl: Er trad een fout op bij de laatste transactie.
    %1

en: Your post title or body is empty.
    Are you sure you want to submit this post?
nl: De titel van uw posting of de inhoud is leeg.
    Wilt u deze posting indienen?

[ctx: Post status, e.g Draft or Published Post]
en: draft
nl: concept

[ctx: Post status, e.g Draft or Published Post]
en: post
nl: posting

en: Submitting new %1...
nl: Nieuwe %1 indienen...

en: Modifying %1...
nl: %1 wijzigen...

en: Draft with title "%1" saved successfully.
nl: Concept met titel "%1" met succes opgeslagen.

en: Post with title "%1" modified successfully.
nl: Posting met titel "%1" met succes gewijzigd.

en: Post with title "%1" published successfully.
nl: Posting met titel "%1" met succes gepubliceerd.

en: The current post content is empty, are you sure you want to save an empty post?
nl: De inhoud van de huidige posting is leeg, wilt u een lege posting opslaan?

en: Saving post locally failed.
nl: Lokaal opslaan van post is mislukt.

en: Post saved locally.
nl: Posting lokaal opgeslagen.

[ctx: @info:tooltip]
en: Open a new tab
nl: Nieuw tabblad openen

en: New tab
nl: Nieuw tabblad

[ctx: @info:tooltip]
en: Close the current tab
nl: Het huidige tabblad sluiten

en: Close tab
nl: Tabblad sluiten

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Tab
nl: Tabblad sluiten

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Other Tabs
nl: Alle andere tabbladen sluiten

en: Submitting as...
nl: Indienen als...

en: No blog has been selected: you have to select a blog from the Blogs page before asking for the list of categories.
nl: Er is geen geselecteerde blog, u moet een blog selecteren uit de Blogs-pagina alvorens om de categorielijst te vragen.

en: Requesting list of categories...
nl: Lijst van categorieën opvragen...

en: No blog has been selected: you have to select a blog from the Blogs page before asking for the list of entries.
nl: Er is geen geselecteerde blog, u moet een blog selecteren uit de Blogs-pagina alvorens om de itemslijst te vragen.

en: Requesting list of entries...
nl: Vragen om de lijst met items...

en: %1 (Draft)
nl: %1 (concept)

en: List of entries received.
nl: Lijst met items ontvangen.

en: List of categories received.
nl: Lijst met categorieën ontvangen.

en: Removing a post from your blog cannot be undone.
    Are you sure you want to remove the post with title "%1" from your blog?
nl: Verwijderen van een post van uw blog kan niet ongedaan worden gemaakt.
    Bent u er zeker van dat de post met titel "%1" van uw blog verwijderd moet worden?

en: Removing post...
nl: Post verwijderen...

[ctx: Post removed from Blog]
en: Post with title "%1" removed from "%2".
nl: Post met titel "%1" verwijderd van "%2".

en: Post removed
nl: Post verwijderd

[ctx: Operation failed]
en: Failed
nl: Mislukt

en: No link field is available in the database for this entry.
nl: Er is geen koppelingsveld voor dit item beschikbaar in de database.

en: Are you sure you want to remove the selected local entry?
nl: Weet u zeker dat het geselecteerde lokale item verwijderd moet worden?

en: Cannot remove selected local entry.
nl: Kan het geselecteerde lokale item niet verwijderen.

en: You have to select at least one entry from list.
nl: U dient minstens één item uit de lijst te selecteren.

en: Are you sure you want to clear the list of entries?
nl: Bent u er zeker van dat de lijst met items gewist moet worden?

en: Cannot clear the list of entries.
nl: Kan de lijst met items niet wissen.

en: Copy URL
nl: URL-adres kopiëren

en: Copy title
nl: Titel kopiëren

[ctx: Basic configurations]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabBasic)
en: Basic
nl: Basis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_18) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Blog Account Configuration
nl: Configuratie van blog-account

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Please fill in these fields and click on the "Auto-Configure" button to let Blogilo configure your blog account.
    You can set more options in the Advanced tab.
nl: Gaarne deze velden invullen en op de knop "Auto-configureren" drukken om Blogilo uw blog-account te laten configureren.
    U kunt meer opties instellen in het tabblad Geavanceerd.

[ctx: Blog Title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Title:
nl: Titel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Blog/Homepage URL:
nl: Blog/Homepagina-URL:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, txtUrl)
en: http://YourHomePage.com
nl: http://UwHomePagina.nl

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: e.g.: http://domain.com/blog/
nl: bijv.: http://domain.com/blog/

[ctx: Blog account Username]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Password:
nl: Wachtwoord:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAutoConf)
en: Auto-Configure
nl: Auto-configureren

[ctx: Advanced configurations]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAdvanced)
en: Advanced
nl: Geavanceerd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Blog ID:
nl: Blog-ID:

[ctx: verb, fetch the blog ID from the web]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnFetch)
en: Fetch ID
nl: ID ophalen

[ctx: Default direction of text in the blog]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Default text direction:
nl: Standaard tekstrichting:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboDir)
en: Left to Right
nl: Links naar rechts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboDir)
en: Right to Left
nl: Rechts naar links

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Supported Features
nl: Ondersteunde functies

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Create/Modify posts:
nl: Postings aanmaken/wijzigen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Support for categories:
nl: Ondersteuning voor categorieën:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16)
en: Support for tags:
nl: Ondersteuning voor tags:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_22)
en: Remove posts:
nl: Postings verwijderen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Fetch recent posts:
nl: Recente postings ophalen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_20)
en: Multipaged posts:
nl: Multipagina postings:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Note: You can see a list of supported features for your blog after configuring it.
nl: Opmerking: u kunt een lijst met ondersteunde functies zien voor uw blog na het te configureren.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Upload media:
nl: Medium uploaden:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15)
en: Create new categories:
nl: Nieuwe categorieën aanmaken:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_changeNToBreak)
en: This can be useful for some blogs, like Wordpress, that do not store posts as HTML
nl: Dit kan bruikbaar zijn voor sommige blogs, zoals Wordpress, die postings niet als HTML opslaan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_changeNToBreak)
en: Change \n to <br/> on posts retrieved from server
nl: Wijzig \n naar <br/> in postings opgehaald van de server

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add...
nl: &Toevoegen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEdit)
en: &Modify...
nl: &Wijzigen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
nl: &Verwijderen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Editor auto sa&ve interval:
nl: Tijdsinterval voor automatisch op&slaan van de bewerker:

[ctx: Auto save interval disabled]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_autosaveInterval)
en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_autosaveInterval)
en:  minutes
nl:  minuten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_addPoweredBy)
en: Automatically add "Powered by Blogilo" to every post
nl: Automatisch "Powered by Blogilo" toevoegen aan iedere posting

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_previewInBlogStyle)
en: Enable post preview in blog style, if available
nl: Posting voorbeeld inschakelen in blogstijl, indien beschikbaar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_urlCachingEnabled)
en: Enable URL caching in the "Add Link" dialog
nl: Caching van URL's inschakelen in de dialoog "Koppeling toevoegen"

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enableCheckSpelling)
en: Enable spell checking
nl: Spellingcontrole inschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of entries to fetch:
nl: Aantal op te halen items:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_remember)
en: Do not ask again
nl: Deze vraag niet meer stellen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, pubAsModify)
en: Pu&blish as an edit of the original entry
nl: Als een bewerking van het oorspronkelijke item pu&bliceren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, pubAsNewPost)
en: Publish as a new post
nl: Als nieuwe posting publiceren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, saveDraft)
en: Save entry in drafts
nl: Item in concepten opslaan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enableSysTrayIcon)
en: Enable system tray icon
nl: Systeemvakpictogram inschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CopyMediaUrl)
en: Copy media URL to clipboard after upload
nl: Medium-URL naar klembord kopiëren na uploaden

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, pgEntries)
en: Blog Posts
nl: Blog-postings

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnEntriesUpdate)
en: Update list of entries
nl: Lijst met items bijwerken

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnEntriesClear)
en: Clear list of entries
nl: Lijst met items wissen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnEntriesRemove)
en: Remove selected entry from server
nl: Het geselecteerde item van de server verwijderen

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, pgCat)
en: Post &Categories
nl: &Categorieën posten

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnCatReload)
en: Reload list of categories
nl: Lijst met categorieën herladen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnCatAdd)
en: Add a new category to the selected blog
nl: Een nieuwe categorie toevoegen aan de geselecteerde blog

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, pgOptions)
en: Post &Options
nl: &Opties voor posten

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboOptionsStatus)
en: Published
nl: Gepubliceerd

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboOptionsStatus)
en: Draft
nl: Proefdruk

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboOptionsStatus)
en: Local Draft
nl: Lokaal concept

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Feedback:
nl: Terugkoppeling:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkOptionsComments)
en: Comments
nl: Commentaar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkOptionsTrackback)
en: Trackback
nl: Terug volgen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkOptionsTime)
en: Modify time&stamp
nl: &Tijdaanduiding wijzigen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnOptionsNow)
en: Now
nl: Nu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblOptionsTrackBack)
en: &Trackback URLs:
nl: URL-adressen voor &terug volgen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Summary:
nl: Samenvatting:

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, pgNotes)
en: &Local Entries
nl: &Lokale items

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnLocalRemove)
en: Remove selected entry
nl: Geselecteerd item verwijderen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Select media to upload
nl: Te uploaden media selecteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: File:
nl: Bestand:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Name on server:
nl: Naam op de server:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kcfg_urlBrowser)
en: Browse
nl: Bladeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Upload via:
nl: Uploaden via:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ftpBox)
en: FTP Configurations
nl: FTP-configuraties

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_httpUrl)
en: This is going to be used for the direct link generation.
nl: Dit wordt gebruikt voor de generatie van de directe koppeling

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: URL to path:
nl: URL naar het pad:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_FtpPath)
en: This is going to be used for the upload.
nl: Dit wordt gebruikt voor het uploaden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: (S)FTP path:
nl: (S)FTP-pad:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: e.g. sftp://domain.com/user/images/
nl: bijv. sftp://domain.com/user/images/

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: e.g. http://domain.com/images/
nl: bijv. http://domain.com/images/

en: Upload
nl: Uploaden

en: Blog API
nl: Blog-API

en: Select Media to Upload
nl: Selecteer het medium om te uploaden

en: Please insert FTP URL.
nl: Gaarne een FTP-URL invoegen.

en: Inserted FTP URL is not a valid URL.
    Note: The URL must start with "ftp" or "sftp", and end with a "/" that indicates the directory to which the file should be uploaded.
nl: Ingevoegde FTP-URL is geen geldige URL.
    Opmerking: de URL moet beginnen met "ftp" of "sftp" en eindigen met een "/" die de map aangeeft waarnaar het bestand moet worden geüpload.

en: Media uploaded, and URL copied to clipboard.
    You can find it here:
    %1
nl: Medium geüpload en URL-adres is gekopieerd naar het klembord.
    U kunt het hier vinden:
    %1

en: Media uploaded.
    You can find it here:
    %1
nl: Medium geüpload.
    U kunt het hier vinden:
    %1

en: Successfully uploaded
nl: Met succes geüpload

en: Media uploading failed with this result:
    %1
    Try again?
nl: Medium uploaden is mislukt met dit resultaat:
    %1
    Opnieuw?
