blogilo - en to sk translation catalogue (219 entries)

en: Edit blog settings
sk: Upraviť nastavenia blogu

en: Add a new blog
sk: Pridať nový blog

en: You have to set the username, password and URL of your blog or website.
sk: Musíte nastaviť používateľské meno, heslo a URL vášho blogu alebo webovej stránky.

en: Incomplete fields
sk: Nekompletné polia

en: Trying to guess blog and API type...
sk: Snažím sa odhadnúť typ blogu a API...

en: Auto configuration failed. You have to set Blog API on Advanced tab manually.
sk: Automatické nastavenie zlyhalo. API blogu musíte nastaviť karte Pokročilé ručne.

en: The program could not guess the API of your blog, but has found an XMLRPC interface and is trying to use it.
    The MovableType API is assumed for now; choose another API if you know the server supports it.
sk: Programu sa nepodarilo odhadnúť API vášho blogu, ale našiel rozhranie XMLRPC a pokúša sa ho použiť.
    Zatiaľ sa predpokladá MovableType API; vyberte iné API, ak viete, že ho server podporuje.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, operationNameLabel)
en: Please wait...
sk: Prosím, čakajte...

en: Fetching Blog Id...
sk: Získavanie ID blogu...

en: Fetching the blog id timed out. Check your Internet connection,and your homepage URL, username or password.
    Note that the URL has to contain "http://"
    If you are using a self-hosted Wordpress blog, you have to enable Remote Publishing in its configuration.
sk: Vypršal časový limit pre získanie id blogu. Skontrolujte vaše internetové pripojenie, URL vašej domovskej stránky, používateľské meno alebo heslo.
    Všimnite si, že URL musí obsahovať "http://"
    Ak používate vlastný hosťovaný Wordpress blog, musíte povoliť Vzdialené publikovanie v jeho nastaveniach.

en: The API guess function has failed, please check your Internet connection. Otherwise, you have to set the API type manually on the Advanced tab.
sk: Funkcia odhadu API zlyhala, skontrolujte prosím vaše internetové pripojenie. Inak musíte nastaviť typ API ručne na karte Pokročilé.

en: Auto Configuration Failed
sk: Automatické nastavenie zlyhalo.

en: Fetching BlogID Failed.
    Please check your Internet connection.
sk: Získavanie ID blogu zlyhalo.
    Skontrolujte prosím vaše internetové pripojenie.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, localEntries)
en: Title
sk: Titulok

en: Which blog?
sk: Ktorý blog?

en: Sorry, No blog found with the specified account info.
sk: Ľutujem, nenašiel sa žiaden blog so zadanými Informáciami o účte.

[ctx: Supported feature or Not]
en: Yes
sk: Áno

[ctx: Supported feature or Not]
en: No, API does not support it
sk: Nie, API toto nepdporuje

[ctx: Supported feature or Not]
en: No, Blogilo does not yet support it
sk: Nie, Blogilo toto ešte nepodporuje

en: Blog ID has not yet been retrieved.
    You can fetch the blog ID by clicking on "Auto Configure" or the "Fetch ID" button; otherwise, you have to insert your blog ID manually.
sk: ID blogu nebolo získané.
    Môžete získať ID blogu stlačením tlačidla "Automatické nastavenie" alebo "Získať ID"; inak musíte vložiť ID vášho blogu ručne.

en: Blog API doesn't support getting Category list.
sk: API blogu nepodporuje získanie zoznamu kategórií.

en: Publishing/Modifying post failed: %1
sk: Publikovanie/Modifikácia príspevku zlyhala: %1

en: Uploading media failed: Your Blog API does not support uploading media objects.
sk: Odosielanie média zlyhalo: API vášho blogu nepodporuje odosielanie objektov média.

en: Uploading media failed: Cannot read the media file, please check if it exists. Path: %1
sk: Odosielanie média zlyhalo: Nedá sa čítať súbor média, skontrolujte prosím, či existuje. Cesta: %1

en: Uploading media failed: Media file checksum is zero, please check file path. Path: %1
sk: Odosielanie média zlyhalo: Kontrolný súčet súboru média je nulový, skontrolujte prosím cestu k súboru. Cesta: %1

en: INTERNAL ERROR: MWBlog is NULL: casting has not worked, this should NEVER happen.
sk: INTERNÁ CHYBA: MWBlog je NULL: casting nefunguje, toto by sa NIKDY nemalo stať.

en: API type is not set correctly.
sk: Typ API nie je správne nastavený.

en: Uploading media failed: %1
sk: Odosielanie média zlyhalo: %1

en: Uploading media failed: Checksum error. Returned error: %1
sk: Odasielanie média zlyhalo: Chyba Kontrolného súčtu. Vrátená chyba: %1

en: Server (XMLRPC) error:
sk: Chyba servera (XMLRPC):

en: Server (Atom) error:
sk: Chyba servera (Atom):

en: Parsing error:
sk: Chyba analýzy:

en: Authentication error:
sk: Chyba overenia:

en: Not supported error:
sk: Npodporovaná chyba:

en: Unknown error:
sk: Neznáma chyba:

en: post is NULL
sk: príspevok je NULL

en: Blog post not found
sk: Blogový príspevok nenájdený

en: Failed to create new post
sk: Zlyhalo vytvorenie nového príspevku

en: Failed to update post
sk: Zlyhala aktualizácia príspevku

note: i18n: ectx: Menu (post)
en: Post
sk: Príspevok

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: Settings
sk: Nastavenie

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: Toolbar
sk: Panel nástrojov

en: Are you sure you want to remove the selected blog?
sk: Ste si istí, že chcete odstrániť vybraný blog?

en: Get blog style
sk: Získať štýl blogu

en: View post in the blog style
sk: Zobraziť príspevok v štýle blogu

en: loading page items...
sk: načítavanie položiek strany...

en: Please select a blog, then try again.
sk:  Vyberte prosím blog, potom skúste znova.

en: Select a blog
sk: Vyberte blog

en: Fetching blog style from the web...
sk: Získavanie štýlu blogu z webu...

en: Blog style fetched.
sk: Štýl blogu získaný.

en: An error occurred in the latest transaction.
sk: Objavila sa chyba v poslednej transakcii.

en: Dynamic Word Wrap
sk: Dynamické zalamovanie slov

en: Show line numbers
sk: Zobraziť čísla riadkov

en: Options
sk: Možnosti

en: Cannot fetch the selected blog style.
sk: Nedá sa získať vybraný štýl blogu.

en: Cannot get html file.
sk: Nedá sa získať html súbor.

en: Cannot write data to file %1
sk: Nedajú sa zapísať údaje do súboru %1

en: Split text
sk: Rozdeliť text

[ctx: Sets text font to code style]
en: Code
sk: Kód

[ctx: Configure Page]
en: General
sk: Hlavné

[ctx: Configure Page]
en: Blogs
sk: Blogy

[ctx: Configure Page]
en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Cannot create database
sk: Nedá sa vytvoriť databáza

en: Cannot connect to database
sk: Nedá sa pripojiť k databáze

en: There is no post with the requested ID
sk: Neexistuje žiadny príspevok s požadovaným ID

en: There is no local post with the requested ID
sk: Neexistuje žiadny lokálny príspevok s požadovaným ID

en: A KDE Blogging Client
sk: KDE blogovací klient

en: Copyright © 2008–2017 Blogilo authors
sk: Copyright © 2008–2017 Autori Blogilo

en: Core Developer
sk: Hlavný vývojár

en: Icon designer
sk: Návrh ikon

en: Toolbox
sk: Panel nástrojov

en: File uploaded. You can access to it at this url %1
sk: Súbor odoslaný. Môžete ho nájsť na tomto URL: %1

en: Upload File
sk: Nahrať súbor

en: Error during upload.
sk: Chyba počas nahrávania.

en: %1 return an error '%2'
sk: %1 vrátil chybu '%2'

en: Error
sk: Chyba

en: New Post
sk: Nový príspevok

en: Add Blog...
sk: Pridať blog...

en: Submit...
sk: Potvrdiť...

en: Upload Media...
sk: Odoslať médium...

en: Save Locally
sk: Uložiť lokálne

en: Show Toolbox
sk: Ukázať Panel nástrojov

en: Open in browser
sk: Otvoriť v prehliadači

en: Open current blog in browser
sk: Otvoriť aktuálny blog v prehliadači

en: You have to select a blog to publish this post to.
sk: Musíte si vybrať blog pre publikovanie tohto príspevoku.

en: There is no open post to submit.
sk: Neexistuje žiadny otvorený príspevok na odoslanie.

en: An error occurred in the last transaction.
sk: Objavila sa chyba v poslednej transakcii.

en: Submitting post failed
sk: Odoslanie príspevku zlyhalo

en: %1
    Do you want to keep the post open?
sk: %1
    Chcete ponechať príspevok otvorený?

en: Cannot find current blog URL.
sk: Nedá sa nájsť URL aktuálneho blogu.

[ctx: Software]
en: Visual Editor
sk: Vizuálny Editor

[ctx: Software]
en: HTML Editor
sk: HTML editor

[ctx: preview of the edited post]
en: Post Preview
sk: Náhľad príspevku

[ctx: noun, the post title]
en: Title:
sk: Titulok:

en: Uploading the media file %1 failed.
    %2
sk: Odosielanie súboru média %1 zlyhalo.
    %2

en: An error occurred in the last transaction.
    %1
sk: Objavila sa chyba v poslednej transakcii.
    %1

en: Your post title or body is empty.
    Are you sure you want to submit this post?
sk: Titulok alebo telo vášho príspevku je prázdne.
    Ste si istí, že chcete, tento príspevok odoslať?

[ctx: Post status, e.g Draft or Published Post]
en: draft
sk: návrh

[ctx: Post status, e.g Draft or Published Post]
en: post
sk: príspevok

en: Submitting new %1...
sk: Odoslanie nového %1...

en: Modifying %1...
sk: Modifikácia %1 ...

en: Draft with title "%1" saved successfully.
sk: Návrh s titulkom "%1" bol úspešne uložený.

en: Post with title "%1" modified successfully.
sk: Príspevok s titulkom "%1" bol úspešne zmenený.

en: Post with title "%1" published successfully.
sk: Príspevok s titulkom "%1" bol úspešne publikovaný.

en: The current post content is empty, are you sure you want to save an empty post?
sk: Obsah aktuálneho príspevku je prázdny, ste si istí, že chcete uložiť prázdny príspevok?

en: Saving post locally failed.
sk: Uloženie príspevku lokálne zlyhalo.

en: Post saved locally.
sk: Príspevok uložený lokálne.

[ctx: @info:tooltip]
en: Open a new tab
sk: Otvoriť novú kartu

en: New tab
sk: Nová karta

[ctx: @info:tooltip]
en: Close the current tab
sk: Zavrieť aktuálnu kartu

en: Close tab
sk: Zatvoriť kartu

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Tab
sk: Zavrieť kartu

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Other Tabs
sk: Zatvoriť všetky ostatné karty

en: Submitting as...
sk: Odoslanie ako...

en: No blog has been selected: you have to select a blog from the Blogs page before asking for the list of categories.
sk: Žiadny blog nebol vybraný: musíte vybrať blog zo Stránky blogov pred požiadaním o zoznam kategórií.

en: Requesting list of categories...
sk: Požiadavka na zoznam kategórií...

en: No blog has been selected: you have to select a blog from the Blogs page before asking for the list of entries.
sk: Žiadny blog nebol vybraný: musíte vybrať blog zo Stránky blogov pred požiadaním o zoznam položiek.

en: Requesting list of entries...
sk: Požiadavka na zoznam položiek...

en: %1 (Draft)
sk: %1 (koncept)

en: List of entries received.
sk: Prijatý zoznam položiek.

en: List of categories received.
sk: Prijatý zoznam kateórií

en: Removing a post from your blog cannot be undone.
    Are you sure you want to remove the post with title "%1" from your blog?
sk: Odstránenie príspevku z vášho blogu nie je možné vrátiť späť.
    Ste si istí, že chcete odstrániť príspevok s titulkom "%1" z vášho blogu?

en: Removing post...
sk: Odstraňovanie príspevku...

[ctx: Post removed from Blog]
en: Post with title "%1" removed from "%2".
sk: Príspevok s titulkom "%1" odstránený z "%2".

en: Post removed
sk: Príspevok odstránený

[ctx: Operation failed]
en: Failed
sk: Neúspešné

en: No link field is available in the database for this entry.
sk: Žiadne pole odkazu nie je k dispozícii v databáze pre túto položku.

en: Are you sure you want to remove the selected local entry?
sk: Ste si istí, že chcete odstrániť vybranú lokálnu položku?

en: Cannot remove selected local entry.
sk: Nedá sa odstrániť vybraná lokálna položka.

en: You have to select at least one entry from list.
sk: Musíte vybrať aspoň jednu položku zo zoznamu.

en: Are you sure you want to clear the list of entries?
sk: Ste si istí, že chcete vyčistiť zoznamu položiek?

en: Cannot clear the list of entries.
sk: Nedaá sa vyčistiť zoznam položiek.

en: Copy URL
sk: Kopírovať URL

en: Copy title
sk: Kopírovať titulok

[ctx: Basic configurations]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabBasic)
en: Basic
sk: Základné

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_18) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Blog Account Configuration
sk: Nastavenie účtu blogu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Please fill in these fields and click on the "Auto-Configure" button to let Blogilo configure your blog account.
    You can set more options in the Advanced tab.
sk: Vyplňte prosím tieto polia a stlačte tlačidlo "Automatické nastavenie", aby Blogilo nastavil váš účet blogu.
    Viac možností môžete nastaviť na karte Pokročilé.

[ctx: Blog Title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Title:
sk: Titulok:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Blog/Homepage URL:
sk: URL Blogu/Domovskej stránky:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: e.g.: http://domain.com/blog/
sk: napr.: http://domain.com/blog/

[ctx: Blog account Username]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Username:
sk: Používateľské meno:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Password:
sk: Heslo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAutoConf)
en: Auto-Configure
sk: Automatické nastavenie

[ctx: Advanced configurations]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAdvanced)
en: Advanced
sk: Pokročilé

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Blog ID:
sk: ID blogu

[ctx: verb, fetch the blog ID from the web]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnFetch)
en: Fetch ID
sk: &Získať ID

[ctx: Default direction of text in the blog]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Default text direction:
sk: Východzí smeru textu:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboDir)
en: Left to Right
sk: Zľava doprava

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboDir)
en: Right to Left
sk: Sprava doľava

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Supported Features
sk: Podporované vlastnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Create/Modify posts:
sk: Vytvoriť/Zmeniť príspevky:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Support for categories:
sk: Podpora pre kategórie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16)
en: Support for tags:
sk: Podpora pre tagy:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_22)
en: Remove posts:
sk: Odstrániť príspevky:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Fetch recent posts:
sk: Získať nedávne príspevky:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_20)
en: Multipaged posts:
sk: Viacstranové príspevky:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Note: You can see a list of supported features for your blog after configuring it.
sk: Poznámka: Po nastavení môžete zobraziť zoznam podporovaných funkcií pre váš blog.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Upload media:
sk: Odoslať médium:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15)
en: Create new categories:
sk: Vytvoriť novú kategóriu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_changeNToBreak)
en: This can be useful for some blogs, like Wordpress, that do not store posts as HTML
sk: Toto môže byť užitočné pre niektoré blogy ako Wordpress, ktoré neukladajú príspevky ako HTML

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_changeNToBreak)
en: Change \n to <br/> on posts retrieved from server
sk: Change \n na <br/> v príspevkoch získaných zo servera

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add...
sk: &Pridať...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEdit)
en: &Modify...
sk: &Zmeniť...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
sk: &Odstrániť

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Editor auto sa&ve interval:
sk: Interval pre automatické ukladanie editora:

[ctx: Auto save interval disabled]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_autosaveInterval)
en: Disabled
sk: Vypnuté

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_autosaveInterval)
en:  minutes
sk:  minút

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_addPoweredBy)
en: Automatically add "Powered by Blogilo" to every post
sk: Automaticky pridať "Powered by Blogilo" do každého príspevku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_previewInBlogStyle)
en: Enable post preview in blog style, if available
sk: Povoliť náhľad príspevku v štýle blogu, ak je dostupný

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_urlCachingEnabled)
en: Enable URL caching in the "Add Link" dialog
sk: Povoliť ukladanie URL vo vyrovnávacej pamäte v dialógu "Pridať odkaz"

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enableCheckSpelling)
en: Enable spell checking
sk: Povoliť kontrolu pravopisu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of entries to fetch:
sk: Počet získavaných príspevkov:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_remember)
en: Do not ask again
sk: Znovu sa už nepýtať

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, pubAsModify)
en: Pu&blish as an edit of the original entry
sk: Publikovať ako úpravu pôvodnej položky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, pubAsNewPost)
en: Publish as a new post
sk: Publikovať ako nový príspevok

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, saveDraft)
en: Save entry in drafts
sk: Uložiť položky v konceptoch

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enableSysTrayIcon)
en: Enable system tray icon
sk: Povoliť ikonu systémovej lišty

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CopyMediaUrl)
en: Copy media URL to clipboard after upload
sk: Kopírovať URL média do schránky po odoslaní

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, pgEntries)
en: Blog Posts
sk: Príspevky blogu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnEntriesUpdate)
en: Update list of entries
sk: Aktualizovať zoznam položiek

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnEntriesClear)
en: Clear list of entries
sk: Vyčistiť zoznam položiek

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnEntriesRemove)
en: Remove selected entry from server
sk: Odstrániť vybrané položky zo servera

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, pgCat)
en: Post &Categories
sk: &Kategórie príspevku

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnCatReload)
en: Reload list of categories
sk: Obnoviť zoznam kategórií

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnCatAdd)
en: Add a new category to the selected blog
sk: Pridať novú kategóriu na vybraný blog

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCatTags)
en: &Tags:
sk: &Karty:

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, pgOptions)
en: Post &Options
sk: &Možnosti príspevku

[ctx: Status of the current post]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Status:
sk: Stav:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboOptionsStatus)
en: Published
sk: Publikované

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboOptionsStatus)
en: Draft
sk: Návrh

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboOptionsStatus)
en: Local Draft
sk: Lokálny návrh

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Feedback:
sk: Odozva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkOptionsComments)
en: Comments
sk: Komentáre

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkOptionsTime)
en: Modify time&stamp
sk: Zmeniť časovú pečiatku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnOptionsNow)
en: Now
sk: Teraz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblOptionsTrackBack)
en: &Trackback URLs:
sk: &Trackback URL:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Summary:
sk: Súhrn:

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, pgNotes)
en: &Local Entries
sk: &Lokálne položky

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnLocalRemove)
en: Remove selected entry
sk: Odstrániť vybranú položku

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Select media to upload
sk: Vybrané médium na odoslanie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: File:
sk: Súbor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Name on server:
sk: Meno na server:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kcfg_urlBrowser)
en: Browse
sk: Prehliadať

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Upload via:
sk: Odoslať cez:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ftpBox)
en: FTP Configurations
sk: FTP Nastavenia

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_httpUrl)
en: This is going to be used for the direct link generation.
sk: Toto má byť použité pre vytvorenie priameho odkazu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: URL to path:
sk: URL k ceste:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_FtpPath)
en: This is going to be used for the upload.
sk: Toto má byť použité pre odoslanie.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: (S)FTP path:
sk: (S)FTP cesta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: e.g. sftp://domain.com/user/images/
sk: napr. sftp://domain.com/user/images/

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: e.g. http://domain.com/images/
sk: napr. http://domain.com/images/

en: Upload
sk: Odoslať

en: Select Media to Upload
sk: Zvoľte médium, ktoré sa má odoslať

en: Please insert FTP URL.
sk: Prosím vložte FTP URL.

en: Inserted FTP URL is not a valid URL.
    Note: The URL must start with "ftp" or "sftp", and end with a "/" that indicates the directory to which the file should be uploaded.
sk: Vložené FTP URL nie je platné URL.
    Poznámka: URL musí začínať s "ftp" or "sftp" a končiť s "/", čo označuje adresár, do ktorého by mal byť súbor odoslaný.

en: Media uploaded, and URL copied to clipboard.
    You can find it here:
    %1
sk: Médium odoslané a URL skopírované do schránky.
    Môžete ho nájsť tu:
    %1

en: Media uploaded.
    You can find it here:
    %1
sk: Médium odoslané.
    Môžete ho nájsť tu:
    %1

en: Successfully uploaded
sk: Úspešne odoslané

en: Media uploading failed with this result:
    %1
    Try again?
sk: Odosielanie média zlyhalo s týmto výsledkom:
    %1
    Skúsiť znova?
