blogilo - en to ug translation catalogue (53 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, operationNameLabel)
en: Please wait...
ug: ساقلاپ تۇرۇڭ…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, localEntries)
en: Title
ug: ماۋزۇ

[ctx: Supported feature or Not]
en: Yes
ug: ھەئە

note: i18n: ectx: Menu (blog) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, localEntries)
en: Blog
ug: بلوگ

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: Toolbar
ug: قورال بالداق

en: Show line numbers
ug: قۇر نومۇرىنى كۆرسەت

en: Options
ug: تاللانما

[ctx: Sets text font to code style]
en: Code
ug: كودى

[ctx: Configure Page]
en: General
ug: ئادەتتىكى

[ctx: Configure Page]
en: Editor
ug: تەھرىرلىگۈچ

[ctx: Configure Page]
en: Advanced
ug: ئالىي

en: A KDE Blogging Client
ug: ك د ئې(KDE) بلوگ خېرىدارى

en: Core Developer
ug: غوللۇق ئىجادىيەتچىلەر

en: Toolbox
ug: قورال ئىستونى

en: New Post
ug: يېڭى يوللانما

en: Open in browser
ug: كۆرگۈدە ئاچ

[ctx: Software]
en: Visual Editor
ug: كۆرۈنمىلىك تەھرىرلىگۈچ

[ctx: noun, the post title]
en: Title:
ug: ماۋزۇ:

[ctx: @info:tooltip]
en: Open a new tab
ug: يېڭى بەتكۈچتىن بىرنى ئاچىدۇ

en: New tab
ug: يېڭى بەتكۈچ

[ctx: @info:tooltip]
en: Close the current tab
ug: ھازىرقى بەتكۈچنى تاقايدۇ

en: Close tab
ug: بەتكۈچ ياپ

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Tab
ug: بەتكۈچ ياپ

[ctx: Operation failed]
en: Failed
ug: مەغلۇپ بولدى

en: Copy URL
ug: URL كۆچۈر

[ctx: Basic configurations]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabBasic)
en: Basic
ug: ئاساس

[ctx: Blog Title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Title:
ug: ماۋزۇ:

[ctx: Blog account Username]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Username:
ug: ئىشلەتكۈچى ئاتى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Password:
ug: ئىم:

[ctx: Advanced configurations]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAdvanced)
en: Advanced
ug: ئالىي

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboDir)
en: Left to Right
ug: سولدىن ئوڭغا

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboDir)
en: Right to Left
ug: ئوڭدىن سولغا

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add...
ug: قوش(&A)…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEdit)
en: &Modify...
ug: ئۆزگەرت(&M)...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
ug: چىقىرىۋەت(&R)

[ctx: Auto save interval disabled]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_autosaveInterval)
en: Disabled
ug: ئىناۋەتسىز قىلىنغان

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_autosaveInterval)
en:  minutes
ug:  مىنۇت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enableCheckSpelling)
en: Enable spell checking
ug: ئىملا تەكشۈرۈش ئىناۋەتلىك بولسۇن

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_remember)
en: Do not ask again
ug: قايتا سورىما

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enableSysTrayIcon)
en: Enable system tray icon
ug: سىستېما قونداق سىنبەلگىسىنى ئىناۋەتلىك قىل

[ctx: Status of the current post]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Status:
ug: ھالىتى:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboOptionsStatus)
en: Published
ug: تارقىتىلدى

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboOptionsStatus)
en: Draft
ug: دەسلەپكى نۇسخا

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkOptionsComments)
en: Comments
ug: ئىزاھات

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkOptionsTrackback)
en: Trackback
ug: نەقىل

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnOptionsNow)
en: Now
ug: ھازىرلا

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Summary:
ug: ئۈزۈندى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: File:
ug: ھۆججەت:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kcfg_urlBrowser)
en: Browse
ug: كۆز يۈگۈرت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Upload via:
ug: بۇ ئارقىلىق يۈكلەيدۇ:

en: Upload
ug: يۈكلە

en: Select Media to Upload
ug: يۈكلەيدىغان ۋاسىتىنى تاللاش
