blogilo - en to uk translation catalogue (225 entries)

en: Edit blog settings
uk: Змінити параметри блогу

en: Add a new blog
uk: Додати новий блог

en: You have to set the username, password and URL of your blog or website.
uk: Вам слід вказати ім’я користувача, пароль та URL вашого блогу чи сайта.

en: Incomplete fields
uk: Не повністю заповнені поля

en: Trying to guess blog and API type...
uk: Спроба визначення блогу і типу API…

en: Auto configuration failed. You have to set Blog API on Advanced tab manually.
uk: Спроба автоматичного налаштування зазнала невдачі. Вам слід вказати тип API блогу вручну на вкладці «Додатково» налаштувань програми.

en: The program could not guess the API of your blog, but has found an XMLRPC interface and is trying to use it.
    The MovableType API is assumed for now; choose another API if you know the server supports it.
uk: Програмі не вдалося визначити тип API вашого блогу, але вона змогла визначити інтерфейс XMLRPC і спробує ним скористатися.
    Початковим припущенням буде існування MovableType API. Ви можете обрати інший API, якщо вам відомо, що сервер його підтримує.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, operationNameLabel)
en: Please wait...
uk: Будь ласка, зачекайте…

en: Fetching Blog Id...
uk: Отримання ідентифікатора блогу…

en: Fetching the blog id timed out. Check your Internet connection,and your homepage URL, username or password.
    Note that the URL has to contain "http://"
    If you are using a self-hosted Wordpress blog, you have to enable Remote Publishing in its configuration.
uk: Час очікування отримання ідентифікатора блогу вичерпано. Перевірте з’єднання з інтернетом, URL домашньої сторінки, ім’я користувача чи пароль!
    URL має містити «http://».
    Якщо використовується самостійна платформа WordPress, необхідно увімкнути «Віддалені публікації» у її налаштуваннях.

en: The API guess function has failed, please check your Internet connection. Otherwise, you have to set the API type manually on the Advanced tab.
uk: Функція визначення API не впоралася зі своїм завданням. Перевірте з’єднання з інтернетом або встановіть тип API на додатковій вкладці вручну.

en: Auto Configuration Failed
uk: Невдала спроба автоматичного налаштування

en: Fetching BlogID Failed.
    Please check your Internet connection.
uk: Спроба отримання ідентифікатора блогу була невдалою.
    Будь ласка, перевірте інтернет-з’єднання.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, localEntries)
en: Title
uk: Заголовок

en: URL
uk: Адреса

en: Which blog?
uk: Який блог?

en: Sorry, No blog found with the specified account info.
uk: Вибачте, блогу з вказаними даними облікового запису не виявлено.

[ctx: Supported feature or Not]
en: Yes
uk: Так

[ctx: Supported feature or Not]
en: No, API does not support it
uk: Ні, API не підтримує

[ctx: Supported feature or Not]
en: No, Blogilo does not yet support it
uk: Ні, Blogilo це ще не підтримує

en: Blog ID has not yet been retrieved.
    You can fetch the blog ID by clicking on "Auto Configure" or the "Fetch ID" button; otherwise, you have to insert your blog ID manually.
uk: Вибачте, ідентифікатор блогу ще не отримано.
    Ви можете отримати його, натисканням кнопок «Автоматичне налаштування» або «Отримати ідентифікатор». Крім того, ви можете вказати ідентифікатор блогу вручну.

en: Blog API doesn't support getting Category list.
uk: Програмним інтерфейсом блогу не передбачено отримання списку категорій.

en: Publishing/Modifying post failed: %1
uk: Спроба оприлюднення/зміни допису зазнала невдачі: %1

en: Uploading media failed: Your Blog API does not support uploading media objects.
uk: Спроба вивантаження даних була невдалою: ваш блог не підтримує вивантаження мультимедійних даних.

en: Uploading media failed: Cannot read the media file, please check if it exists. Path: %1
uk: Спроба вивантаження даних зазнала невдачі: не вдалося прочитати файл, будь ласка, перевірте його існування. Адреса: %1

en: Uploading media failed: Media file checksum is zero, please check file path. Path: %1
uk: Спроба вивантаження даних була невдалою: контрольна сума файла мультимедійних даних дорівнює нулеві. Будь ласка, перевірте адресу файла. Адреса: %1

en: INTERNAL ERROR: MWBlog is NULL: casting has not worked, this should NEVER happen.
uk: ВНУТРІШНЯ ПОМИЛКА: повернуто значення MWBlog NULL: приведення не спрацювало, цього НІКОЛИ не мало статися.

en: API type is not set correctly.
uk: Встановлено неправильний тип API.

en: Uploading media failed: %1
uk: Спроба вивантаження даних була невдалою: %1

en: Uploading media failed: Checksum error. Returned error: %1
uk: Спроба вивантаження була невдалою: помилкова контрольна сума. Повідомлення про помилку: %1

en: Server (XMLRPC) error:
uk: Помилка сервера (XMLRPC):

en: Server (Atom) error:
uk: Помилка сервера (Atom):

en: Parsing error:
uk: Помилка обробки:

en: Authentication error:
uk: Помилка розпізнавання:

en: Not supported error:
uk: Повідомлення про відсутність підтримки:

en: Unknown error:
uk: Невідома помилка:

en: post is NULL
uk: допис є порожнім

en: Blog post not found
uk: Допис у блозі не знайдено

en: Failed to create new post
uk: Не вдалося створити допис

en: Failed to update post
uk: Не вдалося оновити допис

note: i18n: ectx: Menu (blog) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, localEntries)
en: Blog
uk: Блог

note: i18n: ectx: Menu (post)
en: Post
uk: Допис

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: Settings
uk: Параметри

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: Toolbar
uk: Панель інструментів

en: Are you sure you want to remove the selected blog?
uk: Ви справді бажаєте вилучити позначений блог?

en: Get blog style
uk: Отримати стиль блогу

en: View post in the blog style
uk: Переглянути допис у стилі блогу

en: loading page items...
uk: завантаження елементів сторінки…

en: Please select a blog, then try again.
uk: Будь ласка, оберіть блог, а потім повторіть спробу.

en: Select a blog
uk: Обрати блог

en: Fetching blog style from the web...
uk: Отримання стилю блогу з інтернету…

en: Blog style fetched.
uk: Отримано стиль блогу.

en: An error occurred in the latest transaction.
uk: Під час спроби виконання останньої дії сталася помилка.

en: Dynamic Word Wrap
uk: Динамічне перенесення рядків

en: Show line numbers
uk: Показувати номери рядків

en: Options
uk: Параметри

en: Cannot fetch the selected blog style.
uk: Не вдалося отримати стиль обраного блогу.

en: Cannot get html file.
uk: Не вдалося отримати html-файл.

en: Cannot write data to file %1
uk: Не вдалося записати дані до файла %1

en: Split text
uk: Розбити текст

[ctx: Sets text font to code style]
en: Code
uk: Код

[ctx: Configure Page]
en: General
uk: Загальне

[ctx: Configure Page]
en: Blogs
uk: Блоги

[ctx: Configure Page]
en: Editor
uk: Редактор

[ctx: Configure Page]
en: Advanced
uk: Додатково

en: Cannot create database
uk: Не вдалося створити базу даних

en: Cannot connect to database
uk: Не вдалося з’єднатися з базою даних

en: There is no post with the requested ID
uk: Не знайдено допису з вказаним ідентифікатором

en: There is no local post with the requested ID
uk: Не знайдено локального допису з вказаним ідентифікатором

en: A KDE Blogging Client
uk: Клієнт ведення блогів для KDE

en: Copyright © 2008–2017 Blogilo authors
uk: © Автори Blogilo, 2008–2017

en: Core Developer
uk: Основний розробник

en: Icon designer
uk: Автор піктограми

en: Toolbox
uk: Панель інструментів

en: File uploaded. You can access to it at this url %1
uk: Файл вивантажено. Доступ до нього можна отримати за адресою %1

en: Upload File
uk: Вивантаження файла

en: Error during upload.
uk: Помилка під час вивантаження

en: %1 return an error '%2'
uk: %1 повернуто повідомлення про помилку «%2»

en: Error
uk: Помилка

en: New Post
uk: Створити допис

en: Add Blog...
uk: Додати блог…

en: Submit...
uk: Надіслати…

en: Upload Media...
uk: Вивантажити дані…

en: Save Locally
uk: Зберегти локально

en: Show Toolbox
uk: Показати панель інструментів

en: Open in browser
uk: Відкрити у переглядачі

en: Open current blog in browser
uk: Відкрити поточний блог у переглядачі

en: You have to select a blog to publish this post to.
uk: Вам слід обрати блог для оприлюднення цього допису.

en: There is no open post to submit.
uk: Не відкрито жодного допису для надсилання.

en: An error occurred in the last transaction.
uk: Під час спроби виконання останньої дії сталася помилка.

en: Submitting post failed
uk: Спроба надсилання допису була невдалою

en: %1
    Do you want to keep the post open?
uk: %1
    Бажаєте залишити цей допис відкритим?

en: Cannot find current blog URL.
uk: Не вдалося знайти адреси URL поточного блогу.

[ctx: Software]
en: Visual Editor
uk: Візуальний редактор

[ctx: Software]
en: HTML Editor
uk: Редактор HTML

[ctx: preview of the edited post]
en: Post Preview
uk: Попередній перегляд

[ctx: noun, the post title]
en: Title:
uk: Заголовок:

en: Uploading the media file %1 failed.
    %2
uk: Спроба вивантаження мультимедійного файла %1 завершилася невдало.
    %2

en: An error occurred in the last transaction.
    %1
uk: Під час виконання останньої дії сталася помилка.
    %1

en: Your post title or body is empty.
    Are you sure you want to submit this post?
uk: Заголовок або текст вашого допису порожні.
    Ви справді бажаєте надіслати цей допис?

[ctx: Post status, e.g Draft or Published Post]
en: draft
uk: чернетка

[ctx: Post status, e.g Draft or Published Post]
en: post
uk: допис

en: Submitting new %1...
uk: Надсилання нового %1…

en: Modifying %1...
uk: Зміна %1…

en: Draft with title "%1" saved successfully.
uk: Чернетку з заголовком «%1» успішно збережено.

en: Post with title "%1" modified successfully.
uk: Допис з заголовком «%1» успішно змінено.

en: Post with title "%1" published successfully.
uk: Допис з заголовком «%1» успішно оприлюднено.

en: The current post content is empty, are you sure you want to save an empty post?
uk: Поточний допис порожній, ви справді бажаєте зберегти порожній допис?

en: Saving post locally failed.
uk: Спроба локального збереження допису була невдалою.

en: Post saved locally.
uk: Допис збережено локально.

[ctx: @info:tooltip]
en: Open a new tab
uk: Відкрити нову вкладку

en: New tab
uk: Нова вкладка

[ctx: @info:tooltip]
en: Close the current tab
uk: Закрити поточну вкладку

en: Close tab
uk: Закрити вкладку

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Tab
uk: Закрити вкладку

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Other Tabs
uk: Закрити всі інші вкладки

en: Submitting as...
uk: Надсилання як…

en: No blog has been selected: you have to select a blog from the Blogs page before asking for the list of categories.
uk: Не позначено жодного блогу. Позначте блог на сторінці «Блоги», перш ніж відкривати показ списку категорій.

en: Requesting list of categories...
uk: Запит щодо списку категорій…

en: No blog has been selected: you have to select a blog from the Blogs page before asking for the list of entries.
uk: Не позначено жодного блогу. Позначте блог на сторінці «Блоги», перш ніж відкривати показ списку записів.

en: Requesting list of entries...
uk: Запит щодо списку записів…

en: %1 (Draft)
uk: %1 (чернетка)

en: List of entries received.
uk: Отримано список записів.

en: List of categories received.
uk: Отримано список категорій.

en: Removing a post from your blog cannot be undone.
    Are you sure you want to remove the post with title "%1" from your blog?
uk: Вилучення допису з блогу є незворотнім!
    Ви справді бажаєте вилучити допис «%1» з блогу?

en: Removing post...
uk: Вилучення допису…

[ctx: Post removed from Blog]
en: Post with title "%1" removed from "%2".
uk: Допис з заголовком «%1» вилучено з «%2».

en: Post removed
uk: Допис вилучено

[ctx: Operation failed]
en: Failed
uk: Помилка

en: No link field is available in the database for this entry.
uk: У базі даних не знайдено поля посилання на цей запис.

en: Are you sure you want to remove the selected local entry?
uk: Дійсно бажаєте вилучити позначений локальний запис?

en: Cannot remove selected local entry.
uk: Не вдалося вилучити позначений локальний запис.

en: You have to select at least one entry from list.
uk: Вам слід позначити принаймні один з записів у списку.

en: Are you sure you want to clear the list of entries?
uk: Дійсно бажаєте спорожнити список записів?

en: Cannot clear the list of entries.
uk: Не вдалося спорожнити список записів.

en: Copy URL
uk: Скопіювати URL

en: Copy title
uk: Скопіювати заголовок

[ctx: Basic configurations]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabBasic)
en: Basic
uk: Базове

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_18) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Blog Account Configuration
uk: Налаштування облікового запису блогу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Please fill in these fields and click on the "Auto-Configure" button to let Blogilo configure your blog account.
    You can set more options in the Advanced tab.
uk: Будь ласка, заповніть ці поля і натисніть кнопку «Автоматичне налаштування», щоб програма визначила налаштування вашого облікового запису блогу.
    Додаткові параметри можна вказати за допомогою вкладки «Додатково».

[ctx: Blog Title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Title:
uk: Заголовок:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Blog/Homepage URL:
uk: URL блогу/домашньої сторінки:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: e.g.: http://domain.com/blog/
uk: Приклад: http://domain.com/blog/

[ctx: Blog account Username]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Username:
uk: Ім’я користувача:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Password:
uk: Пароль:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAutoConf)
en: Auto-Configure
uk: Автоматичне налаштування

[ctx: Advanced configurations]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAdvanced)
en: Advanced
uk: Додаткове

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Blog ID:
uk: Ідентифікатор блогу:

[ctx: verb, fetch the blog ID from the web]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnFetch)
en: Fetch ID
uk: Отримати ідентифікатор

[ctx: Default direction of text in the blog]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Default text direction:
uk: Типовий спосіб запису:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboDir)
en: Left to Right
uk: Зліва праворуч

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboDir)
en: Right to Left
uk: Справа ліворуч

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Supported Features
uk: Можливості

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Create/Modify posts:
uk: Створення/Зміна дописів:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Support for categories:
uk: Підтримка категорій:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16)
en: Support for tags:
uk: Підтримка міток:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_22)
en: Remove posts:
uk: Вилучення дописів:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Fetch recent posts:
uk: Отримання останніх дописів:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_20)
en: Multipaged posts:
uk: Багатосторінкові дописи:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Note: You can see a list of supported features for your blog after configuring it.
uk: Зауваження: побачити список підтримуваних можливостей вашого блогу можна лише після визначення його параметрів!

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Upload media:
uk: Вивантаження даних:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15)
en: Create new categories:
uk: Створення нових категорій:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_changeNToBreak)
en: This can be useful for some blogs, like Wordpress, that do not store posts as HTML
uk: Корисно для деяких блогів типу WordPress, які не зберігають дописи у HTML

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_changeNToBreak)
en: Change \n to <br/> on posts retrieved from server
uk: Змінювати \n на <br/> у дописах, отриманих із сервера

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add...
uk: &Додати...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEdit)
en: &Modify...
uk: &Змінити...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
uk: Ви&лучити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Editor auto sa&ve interval:
uk: Інтервал авто&збереження:

[ctx: Auto save interval disabled]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_autosaveInterval)
en: Disabled
uk: Вимкнено

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_autosaveInterval)
en:  minutes
uk:  хвилини

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_addPoweredBy)
en: Automatically add "Powered by Blogilo" to every post
uk: Автоматично додавати до дописів «Powered by Blogilo»

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_previewInBlogStyle)
en: Enable post preview in blog style, if available
uk: Увімкнути попередній перегляд у стилі блогу, якщо можливо

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_urlCachingEnabled)
en: Enable URL caching in the "Add Link" dialog
uk: Увімкнути кешування URL у вікні додавання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enableCheckSpelling)
en: Enable spell checking
uk: Увімкнути перевірку орфографії

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of entries to fetch:
uk: Кількість записів для отримування:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_remember)
en: Do not ask again
uk: Більше не питати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, pubAsModify)
en: Pu&blish as an edit of the original entry
uk: Оп&рилюднити як версію оригінального запису

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, pubAsNewPost)
en: Publish as a new post
uk: Оприлюднити як новий допис

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, saveDraft)
en: Save entry in drafts
uk: Зберегти запис у чернетках

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enableSysTrayIcon)
en: Enable system tray icon
uk: Показувати піктограму у системному лотку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CopyMediaUrl)
en: Copy media URL to clipboard after upload
uk: Скопіювати URL даних до буфера після вивантаження

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, pgEntries)
en: Blog Posts
uk: Дописи блогу

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnEntriesUpdate)
en: Update list of entries
uk: Оновити список записів

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnEntriesClear)
en: Clear list of entries
uk: Спорожнити список записів

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnEntriesRemove)
en: Remove selected entry from server
uk: Вилучити обраний запис з сервера

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, pgCat)
en: Post &Categories
uk: &Категорії дописів

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnCatReload)
en: Reload list of categories
uk: Перезавантажити список категорій

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnCatAdd)
en: Add a new category to the selected blog
uk: Додати нову категорію до обраного блогу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCatTags)
en: &Tags:
uk: &Мітки:

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, pgOptions)
en: Post &Options
uk: &Параметри дописів

[ctx: Status of the current post]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Status:
uk: Стан:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboOptionsStatus)
en: Published
uk: Оприлюднено

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboOptionsStatus)
en: Draft
uk: Чернетка

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboOptionsStatus)
en: Local Draft
uk: Локальна чернетка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Feedback:
uk: Відповіді:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkOptionsComments)
en: Comments
uk: Коментарі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkOptionsTrackback)
en: Trackback
uk: Трекбеки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkOptionsTime)
en: Modify time&stamp
uk: Змінити &часову позначку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnOptionsNow)
en: Now
uk: Зараз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Permalink (Wordpress):
uk: Стале посилання (Wordpress):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblOptionsTrackBack)
en: &Trackback URLs:
uk: URL &трекбеків:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Summary:
uk: Резюме:

note: i18n: ectx: attribute (label), widget (QWidget, pgNotes)
en: &Local Entries
uk: &Локальні записи

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnLocalRemove)
en: Remove selected entry
uk: Вилучити позначений запис

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Select media to upload
uk: Оберіть мультимедійні дані для вивантаження

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: File:
uk: Файл:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Name on server:
uk: Ім’я на сервері:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kcfg_urlBrowser)
en: Browse
uk: Навігація

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Upload via:
uk: Вивантажити через:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ftpBox)
en: FTP Configurations
uk: Налаштування FTP

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_httpUrl)
en: This is going to be used for the direct link generation.
uk: Цю адресу буде використано для створення прямих посилань.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: URL to path:
uk: Адреса URL:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_FtpPath)
en: This is going to be used for the upload.
uk: Цю адресу буде використано для вивантаження.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: (S)FTP path:
uk: Шлях (S)FTP:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: e.g. sftp://domain.com/user/images/
uk: Приклад: sftp://domain.com/user/images/

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: e.g. http://domain.com/images/
uk: Приклад: http://domain.com/images/

en: Upload
uk: Вивантажити

en: Blog API
uk: API блогу

en: Select Media to Upload
uk: Оберіть мультимедійні дані для вивантаження

en: Please insert FTP URL.
uk: Будь ласка, вставте URL FTP.

en: Inserted FTP URL is not a valid URL.
    Note: The URL must start with "ftp" or "sftp", and end with a "/" that indicates the directory to which the file should be uploaded.
uk: Вказано помилкову адресу FTP.
    Зауваження: запис адреси має починатися з «ftp» або «sftp» і завершуватися «/», отже позначати каталог, куди буде вивантажено файл.

en: Media uploaded, and URL copied to clipboard.
    You can find it here:
    %1
uk: Мультимедійні дані вивантажено, URL скопійовано до буфера обміну.
    Ви можете знайти їх тут:
    %1

en: Media uploaded.
    You can find it here:
    %1
uk: Мультимедійні дані вивантажено.
    Ви можете знайти їх тут:
    %1

en: Successfully uploaded
uk: Вивантажено успішно

en: Media uploading failed with this result:
    %1
    Try again?
uk: Помилка під час спроби вивантаження мультимедійних даних:
    %1
    Повторити спробу?
