bluedevil - en to az translation catalogue (56 entries)

[ctx: DeviceName Network (Service)]
en: %1 Network (%2)
az: %1 Şəbəkə (%2)

en: Disconnect
az: Ayırmaq

en: Connect
az: Qoşmaq

en: Type:
az: Növü:

en: Address:
az: Ünvan:

en: Adapter:
az: Uzlaşdırıcı:

en: Name:
az: Adı:

en: Trusted
az: Güvən Səviyyəsi

en: Blocked
az: Kilidli

en: Send File
az: Fayl göndərmək

en: Setup NAP Network…
az: NAP Şəbəkəsini qurun...

en: Setup DUN Network…
az: DUN Şəbəkəsini qurun

[ctx: This device is a Phone]
en: Phone
az: Telefon

[ctx: This device is a Computer]
en: Computer
az: Kompyuter

[ctx: This device is of type Network]
en: Network
az: Şəbəkə

[ctx: This device is a Headset]
en: Headset
az: Mikrofonlu qulaqlıq

[ctx: This device is a Headphones]
en: Headphones
az: Qulaqlıqlar

[ctx: This device is an Audio/Video device]
en: Multimedia Device
az: Multimedia cihazı

[ctx: This device is a Keyboard]
en: Keyboard
az: Klaviatura

[ctx: This device is a Mouse]
en: Mouse
az: Siçan

[ctx: This device is a Joypad]
en: Joypad
az: Oyun dəstəyi

[ctx: This device is a Graphics Tablet (input device)]
en: Tablet
az: Planşet

[ctx: This device is a Peripheral device]
en: Peripheral
az: Periferik

[ctx: This device is a Camera]
en: Camera
az: Kamera

[ctx: This device is an Imaging device (printer, scanner, camera, display, …)]
en: Imaging
az: Görüntüləmə

[ctx: This device is a Wearable]
en: Wearable
az: Daşınan qurğu

[ctx: This device is a Toy]
en: Toy
az: Oyuncaqlar

[ctx: This device is a Health device]
en: Health
az: Tibbi cihazlar

[ctx: Type of device: could not be determined]
en: Unknown
az: Naməlum

en: Settings
az: Ayarlar

en: Device:
az: Qurğu:

en: Enabled:
az: Aktivdir:

en: Visible:
az: Görünən:

en: On login:
az: Girişdə:

en: Enable Bluetooth
az: Bluetooth'u açın

en: Disable Bluetooth
az: Bluetooth'u söndürmək

en: Restore previous status
az: Əvvəlki vəziyyətinə qaytarın

en: When receiving files:
az: Fayl qəbul edilərkən:

en: Ask for confirmation
az: Təsdiqləməni soruşmaq

en: Accept for trusted devices
az: Etibarlı cihazlar üçün qəbul etmək

en: Always accept
az: Həmişə qəbul etmək

en: Save files in:
az: Faylı burada saxlamaq:

en: Select folder
az: Qovluq Seçmək

en: Forget this Device?
az: Bu cihaz unudulsun?

en: Are you sure you want to forget "%1"?
az: "%1" cihazını unutmaq istədiyinizə əminsiniz?

[ctx: @action:button]
en: Forget Device
az: Cihaz unudulsun

[ctx: @action:button]
en: Cancel
az: İmtina

en: No Bluetooth adapters found
az: Bluetooth uzlaşdırıcısı tapılmadı

en: Bluetooth is disabled
az: Bluetooth söndürüldü

en: Enable
az: Aktiv etmək

en: No devices paired
az: Cihazlar bağlanmadı

en: Connected
az: Qoşuldu

en: Available
az: Əlçatan

[ctx: @action:button %1 is the name of a Bluetooth device]
en: Forget "%1"
az: "%1" unudulsun

en: Add New Device…
az: Yenu cihaz əlavə edin...

en: Configure…
az: Tənzimləmək…
