bluedevil - en to et translation catalogue (40 entries)

[ctx: DeviceName Network (Service)]
en: %1 Network (%2)
et: %1 võrk (%2)

en: Disconnect
et: Katkesta ühendus

en: Connect
et: Ühenda

en: Type:
et: Tüüp:

en: Address:
et: Aadress:

en: Name:
et: Nimi:

en: Trusted
et: Usaldatav

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Send File
et: Saada fail

[ctx: This device is a Phone]
en: Phone
et: Telefon

[ctx: This device is a Computer]
en: Computer
et: Arvuti

[ctx: This device is of type Network]
en: Network
et: Võrk

[ctx: This device is a Headset]
en: Headset
et: Peakomplekt

[ctx: This device is a Headphones]
en: Headphones
et: Kõrvaklapid

[ctx: This device is a Keyboard]
en: Keyboard
et: Klaviatuur

[ctx: This device is a Mouse]
en: Mouse
et: Hiir

[ctx: This device is a Joypad]
en: Joypad
et: Juhtpult

[ctx: This device is a Graphics Tablet (input device)]
en: Tablet
et: Graafikalaud

[ctx: This device is a Peripheral device]
en: Peripheral
et: Välisseade

[ctx: This device is a Camera]
en: Camera
et: Kaamera

[ctx: This device is a Wearable]
en: Wearable
et: Nutiaksessuaar

[ctx: This device is a Toy]
en: Toy
et: Mänguasi

[ctx: This device is a Health device]
en: Health
et: Terviseaksessuaar

[ctx: Type of device: could not be determined]
en: Unknown
et: Teadmata

en: Settings
et: Seadistused

en: Device:
et: Seade:

en: Enabled:
et: Sisse lülitatud:

en: Visible:
et: Nähtav:

en: Disable Bluetooth
et: Lülita Bluetooth välja

en: When receiving files:
et: Failide vastuvõtmisel:

en: Ask for confirmation
et: Küsitakse alati kinnitust

en: Accept for trusted devices
et: Küsitakse kinnitust ainult mitteusaldatavate seadmete puhul

en: Always accept
et: Ei küsita kunagi kinnitust

en: Save files in:
et: Failide salvestamise asukoht:

en: Select folder
et: Kataloogi valimine

en: No Bluetooth adapters found
et: Ühtegi Bluetoothi adapterit ei leitud

en: Bluetooth is disabled
et: Bluetooth on välja lülitatud

en: Enable
et: Lülita sisse

en: Connected
et: Ühendatud

en: Available
et: Saadaval
