bluedevil - en to ka translation catalogue (56 entries)

[ctx: @title:column Blocked Bluetooth devices]
en: Blocked
ka: დაბლოკილია

[ctx: @title:column Connected Bluetooth devices]
en: Connected
ka: დაკავშირებულია

[ctx: @title:column Available but not connected Bluetooth devices]
en: Available
ka: ხელმისაწვდომია

[ctx: @label %1 is the name of a Bluetooth device]
en: Could not connect to device “%1”
ka: მოწყობილობასთან "%1" დაკავშირება შეუძლებელია

[ctx: Notification when the connection failed due to Failed:HostIsDown]
en: The device is unreachable
ka: მოწყობილობა მიუწვდომელია

[ctx: Notification when the connection failed due to Failed]
en: Connection to the device failed
ka: მოწყობილობასთან შეერთების შეცდომა

[ctx: Notification when the connection failed due to NotReady]
en: The device is not ready
ka: მოწყობილობა მზად არაა

en: Disconnect
ka: გათიშვა

en: Connect
ka: დაკავშირება

en: Browse Files
ka: ფაილის არჩევა

en: Send File
ka: ფაილის გაგზავნა

[ctx: @action:button Forget a Bluetooth device]
en: Forget
ka: დავიწყება

en: Copy
ka: კოპირება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Remote Name
ka: დაშორებულის სახელი

en: Address
ka: მისამართი

en: Paired
ka: შეწყვილებულია

en: Trusted
ka: სანდო

en: Adapter
ka: ადაპტერი

en: Connecting
ka: დაკავშირება

en: Disconnecting
ka: გათიშვა

en: Connection failed
ka: მიერთება ჩავარდა

en: %1% Battery
ka: %1% ელემენტი

en: Headset
ka: ყურსაცვამები & მიკროფონი

en: Audio device
ka: აუდიო მოწყობილობა

en: Keyboard
ka: კლავიატურა

en: Mouse
ka: თაგუნა

en: Joypad
ka: ჯოისტიკი

en: Drawing tablet
ka: სახატავი ტაბლეტი

en: Phone
ka: ტელეფონი

en: Camera
ka: კამერა

en: Printer
ka: პრინტერი

en: File transfer
ka: ფაილის მიმოცვლა

en: Send file
ka: ფაილის გაგზავნა

en: Input
ka: შეყვანა

en: Audio
ka: &აუდიო

en: Network
ka: ქსელი

en: Other device
ka: სხვა მოწყობილობა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: No Bluetooth adapters available
ka: ბლუთუზის ბარათი ნაპოვნი არაა

en: Bluetooth is disabled
ka: ბლუთუზი გამორთულია

en: No devices paired
ka: შეწყვილებული მოწყობილობების გარეშე

en: Bluetooth
ka: ბლუთუზი

en: Bluetooth is disabled; middle-click to enable
ka: ბლუთუზი გამორთულია; ჩასართავად გამოიყენეთ შუა-წკაპი

en: No adapters available
ka: ბარათი მიუწვდომელია

en: Bluetooth is offline
ka: ბლუთუზი გათიშულია

en: Middle-click to disable Bluetooth
ka: ბლუთუზის გამოსართავად გამოიყენეთ შუა-წკაპი

en: No connected devices
ka: დაკავშირებული მოწყობილობების გარეშე

en: %1 connected
ka: %1 მიერთებულია

[ctx: Number of connected devices]
en: %1 connected device | %1 connected devices
ka[0]: %1 მიერთებული მოწყობილობა
ka[1]: %1 მიერთებული მოწყობილობა

[ctx: @option:check]
en: Enable Bluetooth
ka: ბლუთუზის ჩართვა

[ctx: @action:button]
en: Pair Device…
ka: მოწყობილობის დაწყვილება…

[ctx: @item:inmenu]
en: Show badge with number of connected devices
ka: სამკერდე ნიშნის ჩვენება მიერთებული მოწყობილობების რაოდენობით

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure &Bluetooth…
ka: &ბლუთუზის მორგება…

[ctx: @action:button opens hamburger menu]
en: More actions
ka: მეტი ქმედება
