bluedevil - en to lv translation catalogue (55 entries)

[ctx: @title:column Blocked Bluetooth devices]
en: Blocked
lv: Bloķēts

[ctx: @title:column Connected Bluetooth devices]
en: Connected
lv: Savienots

[ctx: @title:column Available but not connected Bluetooth devices]
en: Available
lv: Pieejams

[ctx: @label %1 is the name of a Bluetooth device]
en: Could not connect to device “%1”
lv: Neizdevās savienoties ar ierīci „%1“

[ctx: Notification when the connection failed due to Failed:HostIsDown]
en: The device is unreachable
lv: Ierīce nav sasniedzama

[ctx: Notification when the connection failed due to Failed]
en: Connection to the device failed
lv: Savienojums ar šo ierīci nav izdevies

[ctx: Notification when the connection failed due to NotReady]
en: The device is not ready
lv: Ierīce nav gatava

en: Disconnect
lv: Atvienot

en: Connect
lv: Savienot

en: Browse Files
lv: Pārlūkot datnes

en: Send File
lv: Nosūtīt datni

[ctx: @action:button Forget a Bluetooth device]
en: Forget
lv: Aizmirst

en: Copy
lv: Kopēt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

[ctx: @label %1 is human-readable adapter name, %2 is HCI]
en: %1 (%2)
lv: „%1“ (%2)

en: Remote Name
lv: Attālais nosaukums

en: Address
lv: Adrese

en: Paired
lv: Sapārots

en: Trusted
lv: Uzticams

en: Adapter
lv: Adapteris

en: Connecting
lv: Savienojas

en: Disconnecting
lv: Atvienojas

en: Connection failed
lv: Savienojums nav izdevies

en: %1% Battery
lv: %1% baterija

en: Headset
lv: Austiņas ar mikrofonu

en: Audio device
lv: Audio ierīce

en: Keyboard
lv: Tastatūra

en: Mouse
lv: Pele

en: Joypad
lv: Spēļu manipulators

en: Drawing tablet
lv: Grafiskā planšete

en: Phone
lv: Tālrunis

en: Camera
lv: Kamera

en: Printer
lv: Printeris

en: File transfer
lv: Datņu nosūtīšana

en: Send file
lv: Nosūtīt datni

en: Input
lv: Ievade

en: Network
lv: Tīkls

en: Other device
lv: Cita ierīce

en: Enable
lv: Ieslēgt

en: No Bluetooth adapters available
lv: Nav pieejamu „Bluetooth“ adapteru

en: Bluetooth is disabled
lv: „Bluetooth“ ir izslēgts

en: No devices paired
lv: Nav sapārotu ierīču

en: Bluetooth is disabled; middle-click to enable
lv: „Bluetooth“ ir izslēgts. Ieslēdziet ar peles vidējo pogu

en: No adapters available
lv: Nav pieejamu adapteru

en: Bluetooth is offline
lv: „Bluetooth“ ir bezsaistē

en: Middle-click to disable Bluetooth
lv: Izslēdziet ar peles vidējo pogu

en: No connected devices
lv: Nav pievienotu ierīču

en: %1 connected
lv: Pievienota ierīce — „%1“

[ctx: Number of connected devices]
en: %1 connected device | %1 connected devices
lv[0]: %1 pievienota ierīce
lv[1]: %1 pievienotas ierīces
lv[2]: %1 pievienotu ierīču

[ctx: @option:check]
en: Enable Bluetooth
lv: Ieslēgt „Bluetooth“

[ctx: @action:button]
en: Pair Device…
lv: Sapārot ierīci…

[ctx: @item:inmenu]
en: Show badge with number of connected devices
lv: Uz ikonas rādīt savienoto ierīču skaitu

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure &Bluetooth…
lv: Konfigurēt „&Bluetooth“…

[ctx: @action:button opens hamburger menu]
en: More actions
lv: Vairāk darbību
