bluedevil - en to nb translation catalogue (37 entries)

[ctx: Notification when the connection failed due to Failed:HostIsDown]
en: The device is unreachable
nb: Kan ikke nå enheten

[ctx: Notification when the connection failed due to Failed]
en: Connection to the device failed
nb: Klarte ikke koble til enheten

[ctx: Notification when the connection failed due to NotReady]
en: The device is not ready
nb: Enheten er ikke klar

en: Disconnect
nb: Koble fra

en: Connect
nb: Koble til

en: Browse Files
nb: Bla gjennom filer

en: Send File
nb: Send fil

en: Copy
nb: Kopier

en: Yes
nb: Ja

en: No
nb: Nei

en: Remote Name
nb: Fjernnavn

en: Address
nb: Adresse

en: Paired
nb: Paret

en: Trusted
nb: Tiltrodd

en: Connecting
nb: Kobler til

en: Disconnecting
nb: Kobler fra

en: Connection failed
nb: Feil ved tilkobling

en: %1% Battery
nb: %1 % batteri

en: Audio device
nb: Lydenhet

en: Phone
nb: Telefon

en: File transfer
nb: Filoverføring

en: Send file
nb: Send fil

en: Input
nb: Inndata

en: Audio
nb: Lyd

en: Network
nb: Nettverk

en: Other device
nb: Annen enhet

en: Enable
nb: Ta i bruk

en: No Bluetooth adapters available
nb: Ingen tilgjengelige Bluetooth-adaptere

en: Bluetooth is disabled
nb: Bluetooth er avslått

en: No devices paired
nb: Ingen enheter er paret

en: Bluetooth is disabled; middle-click to enable
nb: Bluetooth er avslått – midtklikk for å slå på

en: No adapters available
nb: Ingen tilgjengelige adaptere

en: Bluetooth is offline
nb: Brukeren er frakoblet

en: Middle-click to disable Bluetooth
nb: Midtklikk for å slå av Bluetooth

en: No connected devices
nb: Ingen tilkoblede enheter

en: %1 connected
nb: %1 koblet til

[ctx: Number of connected devices]
en: %1 connected device | %1 connected devices
nb[0]: %1 tilkoblet enhet
nb[1]: %1 tilkoblede enheter
