bluedevil - en to sa translation catalogue (72 entries)

[ctx: DeviceName Network (Service)]
en: %1 Network (%2)
sa: %1 संजाल (%2) .

en: Disconnect
sa: विच्छेदं कुर्वन्तु

en: Connect
sa: संयुज्

en: Unblock the device first to be able to connect to it
sa: प्रथमं यन्त्रं अनब्लॉक् कुर्वन्तु यत् तेन सह सम्बद्धं कर्तुं शक्नुवन्ति

en: Type:
sa: प्रकारः:

en: Battery:
sa: विद्युत्कोष:

en: Address:
sa: पत्रसङ्केतः:

en: Adapter:
sa: एडाप्टर :

en: Name:
sa: नामः:

en: Trusted
sa: विश्वासः

en: Blocked
sa: अवरुद्धम्

en: Any incoming connections from a blocked device will be immediately rejected.
sa: अवरुद्धयन्त्रात् आगच्छन्तं किमपि संयोजनं तत्क्षणमेव अङ्गीकृतं भविष्यति ।

en: Send File
sa: सञ्चिका प्रेषयतु

en: Setup NAP Network…
sa: NAP Network सेटअप…

en: Setup DUN Network…
sa: DUN Network सेटअप…

[ctx: @action:button Forget the Bluetooth device]
en: Forget
sa: विस्मृत

[ctx: @action:button %1 is the name of a Bluetooth device]
en: Forget "%1"
sa: "%1" विस्मरतु।

en: Forget this Device?
sa: एतत् Device विस्मरतु?

en: Are you sure you want to forget "%1"?
sa: किं भवन्तः "%1" विस्मर्तुं इच्छन्ति इति निश्चितम्?

[ctx: @action:button]
en: Forget Device
sa: Device विस्मरतु

[ctx: @action:button]
en: Cancel
sa: निरसयतु

en: Settings
sa: सेटिंग्स्

en: Device:
sa: उपकरणम्‌:

en: Enabled:
sa: सक्षमम् :

en: Visible:
sa: दृश्यमानः :

en: On login:
sa: प्रवेशे :

en: Enable Bluetooth
sa: ब्लूटूथं सक्षमं कुर्वन्तु

en: Disable Bluetooth
sa: ब्लूटूथं निष्क्रियं कुर्वन्तु

en: Restore previous status
sa: पूर्वस्थितिं पुनः स्थापयन्तु

en: When receiving files:
sa: सञ्चिकाः प्राप्यन्ते सति :

en: Ask for confirmation
sa: पुष्टिं याचत

en: Accept for trusted devices
sa: विश्वसनीययन्त्राणि स्वीकुरुत

en: Always accept
sa: सदा स्वीकुरुत

en: Save files in:
sa: सञ्चिकाः अत्र रक्षन्तु :

en: Select folder
sa: फोल्डरं चिनोतु

en: Pair Device…
sa: युग्मयन्त्रम्…

en: Configure…
sa: विन्यस्तं कुर्वन्तु…

[ctx: @action: button as in, 'enable Bluetooth']
en: Enabled
sa: सक्षमम्

en: No Bluetooth adapters found
sa: कोऽपि ब्लूटूथ एडाप्टरः न प्राप्तः

en: Connect an external Bluetooth adapter
sa: बाह्यं Bluetooth एडाप्टरं संयोजयन्तु

en: Bluetooth is disabled
sa: ब्लूटूथ् अक्षमम् अस्ति

en: Enable
sa: सक्रियं करोतु

en: No devices paired
sa: न यन्त्राणि युग्मिताः

[ctx: @info]
en: Click <interface>Pair Device…</interface> to pair some
sa: केचन युग्मीकरणं कर्तुं <interface>Pair Device…</interface> नुदन्तु

en: Connected
sa: संबद्धः

en: Available
sa: उपलब्धः

en: %1% Battery
sa: %1% बैटरी

[ctx: This device is a Phone]
en: Phone
sa: फोनं

[ctx: This device is a Modem]
en: Modem
sa: मोडेम

[ctx: This device is a Computer]
en: Computer
sa: संगणक

[ctx: This device is of type Network]
en: Network
sa: जालकृति

[ctx: This device is a Headset]
en: Headset
sa: हेडसेट्

[ctx: This device is a Headphones]
en: Headphones
sa: हेडफोन

[ctx: This device is an Audio/Video device]
en: Multimedia
sa: बहुमाध्यमम्

[ctx: This device is a Keyboard]
en: Keyboard
sa: कीबोर्ड

[ctx: This device is a Mouse]
en: Mouse
sa: मूषकः

[ctx: This device is a Game controller]
en: Game controller
sa: गेम नियन्त्रक

[ctx: This device is a Graphics Tablet (input device)]
en: Tablet
sa: फलकम्

[ctx: This device is a Peripheral device]
en: Peripheral
sa: परिधीय

[ctx: This device is a Camera]
en: Camera
sa: कॅमेरा

[ctx: This device is a Printer]
en: Printer
sa: मुद्रक

[ctx: This device is an Imaging device (printer, scanner, camera, display, …)]
en: Imaging
sa: इमेजिंग

[ctx: This device is a Wearable]
en: Wearable
sa: धारणीयम्

[ctx: This device is a Toy]
en: Toy
sa: खिलौना

[ctx: This device is a Health device]
en: Health
sa: आरोग्यम्‌

en: File transfer
sa: सञ्चिका स्थानान्तरणम्

en: Send file
sa: सञ्चिकां प्रेषयन्तु

en: Input
sa: निवेशः

en: Audio
sa: श्रव्यः

en: Network
sa: जालकृति

en: Other
sa: इतर

[ctx: List separator]
en: ,
sa: , ९.
