bluedevil - en to sa translation catalogue (39 entries)

[ctx: Notification when the connection failed due to Failed:HostIsDown]
en: The device is unreachable
sa: यन्त्रम् अप्राप्यम् अस्ति

[ctx: Notification when the connection failed due to Failed]
en: Connection to the device failed
sa: यन्त्रेण सह संयोजनं विफलम् अभवत्

[ctx: Notification when the connection failed due to NotReady]
en: The device is not ready
sa: यन्त्रं सज्जं नास्ति

en: Disconnect
sa: विच्छेदं कुर्वन्तु

en: Connect
sa: संयुज्

en: Browse Files
sa: सञ्चिकाः ब्राउज् कुर्वन्तु

en: Send File
sa: सञ्चिका प्रेषयतु

en: Copy
sa: प्रतिलिपि

en: Yes
sa: आम्‌

en: No
sa: नहि

en: Remote Name
sa: दूरस्थ नाम

en: Address
sa: पत्रसङ्केतः

en: Paired
sa: युग्मितम्

en: Trusted
sa: विश्वासः

en: Adapter
sa: एडाप्टर

en: Connecting
sa: संयोजयन्

en: Disconnecting
sa: विच्छेदनम्

en: Connection failed
sa: संयोजनं विफलम् अभवत्

en: %1% Battery
sa: %1% बैटरी

en: Audio device
sa: श्रव्ययन्त्रम्

en: Phone
sa: फोनं

en: File transfer
sa: सञ्चिका स्थानान्तरणम्

en: Send file
sa: सञ्चिकां प्रेषयन्तु

en: Input
sa: निवेशः

en: Audio
sa: श्रव्यः

en: Network
sa: जालकृति

en: Other device
sa: अन्यत् यन्त्रम्

en: Enable
sa: सक्रियं करोतु

en: No Bluetooth adapters available
sa: ब्लूटूथ एडाप्टर् उपलब्धः नास्ति

en: Bluetooth is disabled
sa: ब्लूटूथ् अक्षमम् अस्ति

en: No devices paired
sa: न यन्त्राणि युग्मिताः

en: Bluetooth
sa: ब्लूटूथ

en: Bluetooth is disabled; middle-click to enable
sa: ब्लूटूथ् अक्षमम् अस्ति; सक्षमं कर्तुं मध्य-क्लिक् कुर्वन्तु

en: No adapters available
sa: एडाप्टर् उपलब्धः नास्ति

en: Bluetooth is offline
sa: ब्लूटूथ् अफलाइन अस्ति

en: Middle-click to disable Bluetooth
sa: ब्लूटूथं निष्क्रियं कर्तुं मध्य-क्लिक् कुर्वन्तु

en: No connected devices
sa: न सम्बद्धानि उपकरणानि

en: %1 connected
sa: %1 सम्बद्धम्

[ctx: Number of connected devices]
en: %1 connected device | %1 connected devices
sa[0]: %1 सम्बद्धं यन्त्रम्
sa[1]: %1 सम्बद्धानि उपकरणानि
