bluedevil - en to tg translation catalogue (7 entries)

en: Yes
tg: Ҳа

en: No
tg: Не

en: Remote Name
tg: Номи дурдаст

en: Address
tg: Нишонӣ

en: Adapter
tg: Адаптер

en: Audio
tg: Аудио

en: Network
tg: Шабака
