Bluefish 2.2.4 - en to uk translation catalogue (902 entries)

en: Code and text editor with many web and software development extras
uk: Редактор для програм та тексту з багатьма розширеннями для розробки сайтів та програмного забезпечення

en: Olivier Sessink
uk: Олів'є Сессінк

en: Bluefish is a powerful editor targeted towards programmers and web developers, with many options to write code, scripts and websites. Bluefish supports many programming and markup languages and has many features, but is still a very fast and lightweight application.
uk: Bluefish — потужний редактор для програмістів та розробників сторінок інтернету. У ньому реалізовано багато можливостей для написання програмного коду, скриптів та сайтів. У Bluefish передбачено підтримку багатьох мов програмування та розмітки, а також багато можливостей з редагування, але програма все одно залишилася дуже швидкою і невибагливою до ресурсів.

en: <em>Note that the flatpak version of Bluefish does not integrate well with other tools on your system due to flatpak security restrictions.</em>
uk: <em>Зауважте, що flatpak-версія Bluefish може бути недостатньо інтегрованою із іншими інструментами у вашій системі через обмеження захисту для flatpack.</em>

en: A selection of the features:
uk: Ось лише деякі з можливостей:

en: Well done syntax highlighting which for example supports languages inside languages (e.g. Javascript inside HTML inside PHP)
uk: Чудові можливості з підсвічування синтаксичних конструкцій, зокрема підтримка вбудованого коду різними мовами (наприклад, коду Javascript у коді HTML у коді PHP).

en: All kind of powerful editor features like auto indenting and auto completion for many functions and libraries in many programming languages
uk: Усі можливості потужного редактора, зокрема автоматичне встановлення відступів та автоматичне доповнення коду для багатьох функцій та бібліотек багатьма мовами програмування.

en: Project support
uk: Підтримка роботи з проєктами.

en: Support for remote files over ftp, sftp, webdav, etc
uk: Підтримка роботи з файлами віддаленого зберігання, зокрема протоколів ftp, sftp, webdav тощо.

en: Powerful multi-file and regex capable search and replace engine
uk: Потужний рушій для пошуку і заміни із підтримкою одночасної роботи з багатьма файлами та роботи на основі формальних виразів

en: Customizable integration of external programs such as pylint, make, etc
uk: Придатна до налаштовування інтеграція із зовнішніми програмами, зокрема pylint, make тощо.

en: Snippets plugin to automate often used code
uk: Додаток роботи з фрагментами, який призначено для автоматизації вставлення поширених фрагментів коду.

en: Code-aware in-line spell checking
uk: Вбудований інструмент перевірки правопису, який враховує особливості синтаксису мови програмування.

en: Zencoding or Emmet support
uk: Підтримка дзен-програмування або Emmet.

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: If you are an occasional coder who is in need for a simple to learn editor, or a heavy coder who dislikes heavy IDE's like eclipse or netbeans, Bluefish is your editor of choice!
uk: Якщо час від часу ви займаєтеся програмуванням і шукаєте простий у вивченні редактор або ви є професійним програмістом, якому не подобаються важкі комплексні середовища розробки (IDE), зокрема eclipse або netbeans, Bluefish — це саме той редактор, який вам потрібен!

en: development
uk: розробка

en: programming
uk: програмування

en: editor
uk: редактор

en: The Bluefish main window showing the application
uk: Головне вікно Bluefish, що демонструє можливості програми

en: Bluefish Editor
uk: Редактор Bluefish

en: programming;code;web;editor;development;html;php;python;
uk: programming;code;web;editor;development;html;php;python;програмування;код;редактор;веб;інтернет;розробка;пітон;

en: Bluefish project file
uk: Файл проєкту Bluefish

en: Bluefish language definition file
uk: Файл визначення мов Bluefish

en: Collapse all
uk: Згорнути всі

en: Expand all
uk: Розгорнути всі

en: Collapse %s
uk: Згорнути %s

en: Expand %s
uk: Розгорнути %s

en: Spell check language
uk: Мова перевірки правопису

en: Add to dictionary
uk: Додати до словника

en: Ignore spelling
uk: Ігнорувати правопис

en: Insert special characters as entities
uk: Вставляти спеціальні символи як об’єкти

en: Filebrowser
uk: Навігація файлами

en: Goto Line:
uk: Перейти до рядка:

en: Find:
uk: Знайти:

en: Regular expression (pcre)
uk: Формальний вираз (pcre)

en: Case sensitive
uk: З _врахуванням регістру

en: Dot character matches newlines
uk: Символ крапки у формальних виразах відповідає розриву рядка

en: Pattern contains backslash escaped sequences
uk: Шаблон містить к_ерівні послідовності

en: Advanced
uk: Додатково

en: New Bluefish Window
uk: Нове вікно Bluefish

note: Fake-label (for notebook_hide() and _show() ;)
en: Stand by...
uk: Зачекайте…

en: <i>Every toolbar, menubar, statusbar and sidebar enabled by default.</i>
uk: <i>Усі панелі інструментів, меню, стану та бічну панель типово увімкнено.</i>

en: <i>Default user interface with the HTML toolbar enabled.</i>
uk: <i>Увімкнено типовий інтерфейс користувача з панеллю інструментів HTML.</i>

en: <i>Default user interface with menu, main toolbar, sidebar and statusbar.</i>
uk: <i>Типовий інтерфейс користувача з меню, головною панеллю інструментів, бічною панеллю та смужкою стану.</i>

en: <i>No toolbars, just menu, sidebar and statusbar.</i>
uk: <i>Без панелей інструментів, лише меню, бічна панель і смужка стану.</i>

en: <i>Nothing except the menu.</i>
uk: <i>Нічого, окрім меню.</i>

en: Everything enabled
uk: Усе увімкнено

en: Web development default
uk: Типовий для веброзробки

en: Programming default
uk: Типовий для програмування

en: Experienced users default
uk: Типовий для досвідчених користувачів

en: Minimalistic
uk: Мінімалістичний

en: Leave Fullscreen
uk: Вийти з повноекранного режиму

en: Fullscreen
uk: Повноекранний режим

en: _File
uk: _Файл

en: New From Template
uk: Створити з шаблона

en: Open _Recent
uk: Відкрити _недавній

en: _Edit
uk: З_міни

en: _View
uk: П_ерегляд

en: _Document
uk: Д_окумент

en: _Tab Size
uk: Р_озмір табуляції

en: _Font Size
uk: Розмір _шрифту

en: Language M_ode
uk: _Режим мови

en: Character _Encoding
uk: Кодуванн_я символів

en: Reorder documents
uk: Перевпорядкувати документи

en: _Go
uk: Пе_рехід

en: _Project
uk: Пр_оект

en: _Tools
uk: _Інструменти

en: _Commands
uk: _Команди

en: _Filters
uk: _Фільтри

en: _Output parsers
uk: Обробка _виведених даних

en: For_mat
uk: Фо_рмат

en: _Insert
uk: _Вставити

en: Con_vert
uk: _Перетворити

en: _New
uk: _Створити

en: New file
uk: Новий файл

en: New _Window
uk: Нове _вікно

en: New window
uk: Створити вікно

en: Close Win_dow
uk: Закрити вікн_о

en: Close window
uk: Закрити вікно

en: _Open...
uk: _Відкрити…

en: Open file
uk: Відкрити файл

en: Open Ad_vanced...
uk: Відкрити з _додатковими можливостями…

en: Open advanced
uk: Відкрити з додатковими параметрами

en: Open _from Selection
uk: Відкрити за _позначенням

en: Open from Selection
uk: Відкрити за позначенням

en: _Print...
uk: Надру_кувати…

en: Print
uk: Надрукувати

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: Quit Bluefish
uk: Вийти з Bluefish

en: Preference_s...
uk: _Налаштування…

en: Edit Preferences
uk: Змінити налаштування

en: Select _All
uk: Вибрати вс_е

en: Select all
uk: Вибрати все

en: Toggle Boo_kmark
uk: Увімкнути/Вимкнути зак_ладку

en: Toggle bookmark
uk: Увімкнути або вимкнути закладку

en: _Add or Remove...
uk: _Додати або вилучити…

en: Add or remove character encoding
uk: Додати або вилучити кодування символів

en: Floati_ng Window
uk: Від’_єднане вікно

en: Open current document in floating window
uk: Відкрити поточний документ окремому вікні

en: Side by side
uk: Паралельно

en: Moves document to notebook tabs on the right
uk: Пересуває документ до вкладок нотатника праворуч

en: _Increase
uk: З_більшити

en: Increase document font size
uk: Збільшити розмір шрифту у документі

en: _Decrease
uk: З_меншити

en: Decrease document font size
uk: Зменшити розмір шрифту у документі

en: _Reset
uk: В_ідновити

en: Reset document font size
uk: Відновити типовий розмір шрифту документа

en: Increase document tab size
uk: Збільшити розмір табуляції у документі

en: Decrease document tab size
uk: Зменшити розмір табуляції у документі

en: Reset document tab size
uk: Відновити типовий розмір табуляції у документі

en: Rescan Synta_x & Spelling
uk: Повтор_ити перевірку синтаксису та правопису

en: Rescan document highlighting
uk: Повторити процедуру підсвічування синтаксису у документі

en: Rescan Synta_x
uk: Повтори_ти перевірку синтаксису

en: _New Project...
uk: С_творити проєкт…

en: New project
uk: Новий проєкт

en: _Open Project...
uk: _Відкрити проєкт…

en: Open project
uk: Відкрити проєкт

en: _Synchronize Text Block
uk: Син_хронізувати текстовий блок

en: Synchronize text block
uk: Синхронізувати текстовий блок

en: _Toggle Comment
uk: Додати/Вилучити _коментар

en: Toggle comment
uk: Додати або вилучити коментування

en: Select _Block
uk: Позначити _блок

en: Select block, use multiple times to select parent blocks
uk: Позначити блок, повторіть декілька разів для позначення батьківських блоків

en: Select _Identifier
uk: Вибрати _ідентифікатор

en: Select identifier
uk: Вибрати ідентифікатор

en: D_uplicate Line
uk: Д_ублювати рядок

en: Duplicate the current line
uk: Дублювати поточний рядок

en: _Delete Line
uk: Ви_лучити рядок

en: Delete the current line
uk: Вилучити поточний рядок

en: _Word Count
uk: Підра_хунок слів

en: Word count
uk: Кількість слів

en: Lorem Ipsum generator
uk: Програма для створення шаблонів текстів

en: Insert Relative Filename
uk: Вставити відносний шлях до файла

en: Insert Absolute Filename
uk: Вставити абсолютний шлях до файла

en: Indenting to S_paces
uk: Відступ про_білами

en: Indenting to spaces
uk: Відступ пробілами

en: Indenting to T_abs
uk: Відступ _табуляторами

en: Indenting to tabs
uk: Відступ табуляторами

en: _Join Lines Together
uk: Об’_єднати рядки

en: Join lines together
uk: Об’єднати рядки

en: Split Lines on Right _Margin
uk: Роз_ділити рядки на правому полі

en: Split lines on right margin
uk: Розділити рядки на правому полі

en: Merge Lines Into Col_umns
uk: Об’єднати рядки у стовбч_ики

en: Merge lines into columns
uk: Об’єднати рядки у стовпчики

en: Rewrap _Lines
uk: Повторно розділити _рядки

en: Rewrap lines
uk: Повторно виконати розбиття на рядки

en: Strip T_railing Whitespace
uk: Вилучити про_біли в кінці

en: Strip trailing whitespace
uk: Вилучити пробіли в кінці рядка

en: Javascript beautifier
uk: Форматувальник Javascript

en: Preview in browser
uk: Переглянути у програмі для перегляду

en: _Full Screen
uk: По_вноекранний режим

en: Full screen
uk: Повноекранний режим

en: _Main Toolbar
uk: _Головна панель

en: Show main toolbar
uk: Показувати головну панель інструментів

en: _Side Pane
uk: _Бічна панель

en: Show side pane
uk: Показувати бічну панель

en: _Output Pane
uk: Панель в_иводу даних

en: Show output pane
uk: Показувати панель виведених даних

en: Status_bar
uk: Сму_жка стану

en: Show statusbar
uk: Показувати смужку стану

en: Auto _Completion Popup
uk: _Контекстне автодоповнення

en: Show auto completion popup
uk: Показувати у контекстне вікно автозавершення

en: _Auto Indent
uk: _Автовідступ

en: Auto indent
uk: Автоматичний відступ

en: Highlight Block _Delimiters
uk: Пі_дсвічувати межі блоків

en: Highlight block delimiters
uk: Підсвічування меж блоків

en: _Highlight Syntax
uk: Під_свічування синтаксису

en: Highlight syntax
uk: Підсвічування синтаксису

en: Show _Blocks
uk: Показувати _блоки

en: Show blocks
uk: Показувати блоки

en: Show Line N_umbers
uk: Показувати _номери рядків

en: Show line numbers
uk: Показувати номери рядків

en: Show Right _Margin
uk: Показувати праве по_ле

en: Show right margin
uk: Показувати праве поле

en: Show Split _View
uk: Показувати роз_ділений перегляд

en: Show split view
uk: Показувати розділений перегляд

en: Show V_isible Spacing
uk: В_ізуалізувати пробіли

en: Show visible spacing
uk: Візуалізувати пробіли

en: Show Indenting
uk: Показувати відступ

en: Show indenting
uk: Показувати відступ

en: _Wrap Text
uk: П_ереносити рядки

en: Wrap text
uk: Переносити рядки

en: _Close
uk: _Закрити

en: Close current file
uk: Закрити поточний файл

en: Close A_ll
uk: Закр_ити всі

en: Close all files
uk: Закрити всі файли

en: _Save
uk: З_берегти

en: Save current file
uk: Зберегти поточний файл

en: Save _as...
uk: Зберегти _як…

en: Save file as
uk: Зберегти файл з новою назвою

en: Sav_e All
uk: Збе_регти всі

en: Save all files
uk: Зберегти всі файли

en: Rever_t to Saved
uk: Повер_нутися до збереженого

en: Reload current file
uk: Перезавантажити поточний файл

en: Save a cop_y...
uk: Зберегти _копію…

en: Save a copy
uk: Зберегти копію

en: Save as Template...
uk: Зберегти як шаблон…

en: Save contents as template
uk: Зберегти вміст як шаблон

en: _Insert...
uk: Вс_тавити…

en: Insert file
uk: Вставити файл

note: Required to move here to disable sensitivity on OSX
en: Rena_me...
uk: Переймен_увати…

en: Rename file
uk: Перейменувати файл

en: _Indent
uk: З_більшити відступ

en: Indent
uk: Збільшити відступ

en: Unin_dent
uk: С_касувати відступ

en: Unindent
uk: Скасувати відступ

en: F_irst Bookmark
uk: Пер_ша закладка

en: Goto first bookmark
uk: Перейти до першої закладки

en: L_ast Bookmark
uk: _Остання закладка

en: Goto last bookmark
uk: Перейти до останньої закладки

en: N_ext Bookmark
uk: Н_аступна закладка

en: Goto next bookmark
uk: Перейти до наступної закладки

en: P_revious Bookmark
uk: Поп_ередня закладка

en: Goto previous document
uk: Перейти до попереднього документа

en: Move Tab _Left
uk: Пересунути вкладку _ліворуч

en: Move current tab left
uk: Пересунути поточну вкладку ліворуч

en: Move Tab _Right
uk: Пересунути вкладку п_раворуч

en: Move current tab right
uk: Пересунути поточну вкладку праворуч

en: Sort by filename
uk: Упорядкувати за назвою файла

en: Sort by full path
uk: Упорядкувати за повним шляхом

en: _Recent Document
uk: _Останній документ

en: Goto most recent document
uk: Перейти до останнього документа

en: _First Document
uk: _Перший документ

en: Goto first document
uk: Перейти до першого документа

en: _Last Document
uk: О_станній документ

en: Goto last document
uk: Перейти до останнього документа

en: _Next Document
uk: _Наступний документ

en: Goto next document
uk: Перейти до наступного документа

en: _Previous Document
uk: П_опередній документ

en: _Goto Line
uk: Пере_йти до рядка

en: Goto line
uk: Перейти до рядка

en: Goto Line Number from _Clipboard
uk: Перейти за номером рядка у _буфері обміну

en: Goto line number in clipboard or selection
uk: Перейти за номером рядка у буфері обміну або позначеному

en: _Jump to Reference
uk: Пере_йти до посилання

en: Jump to reference
uk: Перейти до посилання

en: Jump to Matching Block Boundary
uk: Перейти до іншої межі блоку

en: Cu_t
uk: _Вирізати

en: Cut
uk: Вирізати

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: Copy
uk: Копіювати

en: _Paste
uk: Вст_авити

en: Paste
uk: Вставити

en: Paste Specia_l
uk: С_пеціальне вставлення

en: Paste Special
uk: Спеціальне вставлення

en: _Find
uk: З_найти

en: Show find bar
uk: Показувати панель пошуку

en: Find A_gain
uk: Знайти наст_упний

en: Find again
uk: Знайти далі

en: Find from Clip_board
uk: Знайти за вмістом _буфера обміну

en: Find from clipboard or selection
uk: Знайти за вмістом буфера обміну або позначеним фрагментом

en: Ad_vanced Find & Replace...
uk: Складний пошук з з_аміною…

en: Advanced Find and Replace
uk: Складний пошук з заміною

en: Save & _close
uk: Зберегти і з_акрити

en: Save & close project
uk: Зберегти і закрити проєкт

en: Save project
uk: Зберегти проєкт

en: Save project as
uk: Зберегти проєкт як

en: _Edit Project Options...
uk: З_мінити параметри проєкту…

en: Edit project options
uk: Змінити параметри проєкту

en: _Undo
uk: В_ернути

en: Undo
uk: Вернути

en: U_ndo All
uk: В_ернути все

en: Undo All
uk: Вернути все

en: _Redo
uk: П_овторити

en: Redo
uk: Повторити

en: R_edo All
uk: П_овторити все

en: Redo All
uk: Повторити все

en: Always use this syntax for files of type %s ?
uk: Завжди використовувати цей синтаксис для файлів типу %s?

en: Open _URL...
uk: Відкрити _адресу…

en: Upload _/ Download...
uk: Вива_нтажити/Звантажити…

en: _Spell Check
uk: П_еревірка правопису

en: Text area to filter
uk: Ділянка тексту для фільтрування

en: All text
uk: Весь текст

en: Selected text only
uk: Лише позначений текст

en: Never ask again
uk: Більше не питати

en: Select the block to sync to other pages. Include the start-of-block and end-of-block markers in your selection.
uk: Позначте блок для синхронізації з іншими сторінками. До позначеного фрагмента входитимуть позначки початку блоку та кінця блоку.

en: To proceed with the current selection click forward.
uk: Щоб виконати дію з поточним вибором, натисніть «Вперед».

en: Below is the block, including start and end marker. Please <b>select the start marker</b> in the text below.
uk: Нижче наведено блок, разом з позначками початку і кінця. Будь ласка, <b>виберіть позначку початку</b> у тексті, наведеному нижче.

en: Please <b>select the end marker</b> in the text below.
uk: Будь ласка, <b>вкажіть позначку кінця</b> у наведеному нижче тексті.

en: Will replace the text between <i>%s</i> and <i>%s</i> in all documents opened in this window.
    <b>Proceed?</b>
uk: Замінить текст між <i>%s</i> and <i>%s</i> у всіх документах, відкритих у цьому вікні.
    <b>Продовжити?</b>

en: <span foreground="red" weight="bold">Please select the block of text to synchronize.</span>
uk: <span foreground="red" weight="bold">Будь ласка, позначте блок тексту, який слід синхронізувати.</span>

en: <span foreground="red" weight="bold">This marker exists more than once in the block.</span>
uk: <span foreground="red" weight="bold">Цю позначку використано у блоці декілька разів.</span>

en: <span foreground="red" weight="bold">Select the text that marks the start of the block.</span>
uk: <span foreground="red" weight="bold">Позначте фрагмент тексту, який відповідає початку блоку.</span>

en: <span foreground="red" weight="bold">Select the text that marks the end of the block.</span>
uk: <span foreground="red" weight="bold">Позначте фрагмент тексту, який відповідає кінцю блоку.</span>

en: Visit us at http://bluefish.openoffice.nl
uk: Відвідайте нашу сторінку: http://bluefish.openoffice.nl

en: Open in existing window.
uk: Відкрити у наявному вікні.

en: Open in new window.
uk: Відкрити у новому вікні.

en: Print version information.
uk: Вивести дані щодо версії програми.

en:  [FILE(S)]
uk:  [ФАЙЛИ]

en: Error parsing command line options. %s
    Please run: %s -?
uk: Помилка під час спроби обробки параметрів командного рядка. %s
    Будь ласка, ознайомтеся з текстом, виведеним командою: %s -?

en: _Name:
uk: _Назва:

en: _Description:
uk: _Опис:

en: _Temporary
uk: _Тимчасовий

en: Temporary
uk: Тимчасовий

en: Do you really want to delete %s?
uk: Ви справді бажаєте вилучити %s?

en: Delete permanent bookmark.
uk: Вилучити сталу закладку.

en: Delete all bookmarks.
uk: Вилучити всі закладки.

en: Do you really want to delete all bookmarks for %s?
uk: Ви справді бажаєте вилучити всі закладки з %s?

en: Delete bookmarks?
uk: Вилучити закладки?

en: Edit bookmark
uk: Змінити закладку

en: Bookmark menu
uk: Меню «Закладки»

en: Show Bookmark
uk: Показувати закладку

en: Show File
uk: Показувати файл

en: Bookmark search menu
uk: Меню пошуку у закладках

en: _Edit...
uk: З_мінити…

en: _Delete
uk: В_илучити

en: Delete bookmark
uk: Вилучити закладку

en: Delete All
uk: Вилучити всі

en: Delete all bookmarks
uk: Вилучити всі закладки

en: Delete All in Document
uk: Вилучити всі у документі

en: Delete all bookmarks in document
uk: Вилучити всі закладки у документі

en: Delete temporary in Document
uk: Вилучити тимчасові у документі

en: Delete temporary bookmarks in document
uk: Вилучити тимчасові закладки у документі

en: Permanent by default
uk: Типово робити сталою

en: Follow active document
uk: Слідувати за активним документом

en: Follow cursor
uk: Слідкувати за курсором

en: Follow cursor position
uk: Слідкувати за позицією курсора

en: By Name
uk: За назвою

en: By Full Path
uk: За повним шляхом

en: By Full URI
uk: За повною адресою

en: Content
uk: Вміст

en: Name
uk: Назва

en: Name & Content
uk: Назва і вміст

en: First bookmark
uk: Перша закладка

en: Previous bookmark
uk: Попередня закладка

en: Next bookmark
uk: Наступна закладка

en: Last bookmark
uk: Остання закладка

en: Name:
uk: Назва:

en: 
    Language mode:
uk: 
    Режим мови:

en: 
    Encoding:
uk: 
    Кодування:

en: 
    Mime type:
uk: 
    Тип MIME:

en: 
    Permissions: %s
    Uid: %u Gid: %u
uk: 
    Права доступу: %s
    Uid: %u Gid: %u

en: 
    Size (on disk):
uk: 
    Розмір (на диску):

en: 
    Last modified:
uk: 
    Останні зміни:

en: Untitled %d
uk: Без назви %d

en: Changed tab width to %d
uk: Змінено ширину табуляції на %d

en: Document %s is already open in another Bluefish window.
uk: Документ %s вже відкрито у іншому вікні Bluefish.

en: Move to this window
uk: Пересунути до цього вікна

en: Open readonly
uk: Відкрити лише для читання

en: Do not open
uk: Не відкривати

en: Ln: %d, Col: %d, Char: %d, Blocks: %d
uk: Ряд: %d, поз: %d, символ: %d, блоки: %d

en:  OVR
uk:  ЗАМ

en:  INS
uk:  ВСТ

en:  RO
uk:  ЛЧ

en: Unknown
uk: Невідомо

en: _No
uk: _Ні

en: _Split
uk: _Розділити

en: File contains very long lines. Split these lines?
uk: У файлі містяться дуже довгі рядки. Розділити такі рядки на частини?

en: The lines in this file are longer than Bluefish can handle with reasonable performance. This split function, however, is unaware of any language syntax, and may replace spaces or tabs with newlines in any location, or insert newlines if no spaces or tabs are found.
uk: Рядки у цьому файлів є надто довгими, тому Bluefish не зможе працювати з ними з задовільною швидкістю. Втім, використана для розбиття рядків методика не враховує можливих синтаксичних особливостей мови документа, тому може замінити пробіли або табуляції символами розриву рядка у довільному місці цього рядка або просто вставити у довгий рядок символ розриву рядка, якщо пробілів або табуляцій знайдено не буде.

en: _Convert
uk: _Перетворити

en: File '%s' is not a valid text file.
    The file might be corrupted, truncated, or in an unexpected encoding.
uk: Файл «%s» не є коректним текстовим файлом.
    Файл може бути пошкоджено, обрізано або збережено у неочікуваному кодуванні.

en: Bluefish can convert this file into a valid one by replacing illegal symbols with spaces. Convert?
uk: Bluefish може перетворити цей файл на коректний заміною некоректних символів пробілами. Виконати перетворення?

en: File is opened in read-only mode since it differs from original one.
    %lu characters were replaced by space
uk: Файл відкрито у режимі лише читання, оскільки він відрізняється від початкового.
    %lu символів замінено пробілами.

en: Use 'Save As' to save it with different name and make editable
uk: Скористайтеся пунктом «Зберегти як», щоб зберегти файл із зміненою назвою і зробити його придатним до редагування.

en: Add bookmark
uk: Додати закладку

en: Exit fullscreen
uk: Звичайний режим

note: if (main_v->props.backup_abort_action == 2) we have to ask the user we have to ask the user what to do
en: _Abort save
uk: П_ерервати збереження

en: _Continue save in UTF-8
uk: П_родовжити збереження у UTF-8

en: Failed to convert %s to character encoding %s. Encoding failed on character '%s' at line %d column %d
    
    Continue saving in UTF-8 encoding?
uk: Не вдалося перекодувати %s у %s. Помилка кодування на символі «%s» у рядку %d, позиція %d.
    
    Зберегти дані у кодуванні UTF-8?

en: File encoding conversion failure
uk: Помилка під час зміни кодування файла

en: Previously:
uk: Раніше:

en: Unable to open file
uk: Не вдалося відкрити файл

en: If you revert "%s" to your last saved copy, your current changes will be permanently lost.
uk: Якщо ви відновите останню збережену копію «%s», ваші поточні зміни буде назавжди втрачено.

en: Revert changes to last saved copy?
uk: Повернутися до останньої збереженої копії?

en: _Retry
uk: П_овторити спробу

en: Retry _all failed
uk: Повторити для _всіх з помилками

en: Close all _failed
uk: Закрити всі з по_милками

en: File
uk: Файл

en:  failed to load.
uk:  не вдалося завантажити.

en: File failed to load
uk: Не вдалося завантажити файл

en: Select file to insert
uk: Виберіть файл для вставки

en: No file to insert
uk: Не вказано файла для вставки

en: Save pasted image as
uk: Зберегти вставлене зображення як

en: Paste special
uk: Спеціальне вставлення

en: No compatible clipboard data found
uk: У буфері обміну даними не знайдено відповідних даних

en: Paste as _HTML
uk: Встави_ти як HTML

en: Paste as HTML with _JPG
uk: Вставити _як HTML з JPG

en: Paste as plain text
uk: Вставити як звичайний текст

en: %d line | %d lines
uk[0]: %d рядок
uk[1]: %d рядки
uk[2]: %d рядків

en: %d word | %d words
uk[0]: %d слово
uk[1]: %d слова
uk[2]: %d слів

en: %d character | %d characters
uk[0]: %d символ
uk[1]: %d символи
uk[2]: %d символів

en: Selection statistics:
uk: Статистика позначеного:

en: Statistics:
uk: Статистика:

en: Lines into columns
uk: Рядки у стовпчики

en: Number of columns:
uk: Кількість стовпчиків:

en: Spread lines horizontally
uk: Розподілити рядки горизонтально

en: Column separator:
uk: Роздільник стовпчиків:

en: Fill empty entries:
uk: Заповнити порожні елементи:

en: Number of _paragraphs:
uk: Кількість _абзаців:

en: Number of _sentences:
uk: Кількість _речень:

en: Insert plain text
uk: Вставити неформатований текст

en: Insert in <li>
uk: Вставити до <li>

en: Insert in <p>
uk: Вставити до <p>

en: Number of paragraphs
uk: Кількість абзаців

en: Number of sentences
uk: Кількість речень

en: Javascript Beautify
uk: Форматування Javascript

en: _Indent size:
uk: _Ширина відступу:

en: Use _tabs to indent, not spaces
uk: Відступ _табуляціями замість пробілів

en: Do not _preserve existing line breaks
uk: Не з_берігати розриви рядків

en: More _jslint-compatible output
uk: Су_місніший з jslint результат

en: _Decode printable chars encoded in \\xNN notation
uk: _Декодувати символи, закодовані у форматі \\xNN

en: Beautify only in _selection
uk: Форматувати лише у _позначеному

en: _Indent size
uk: _Ширина відступу

en: _Available encodings:
uk: _Можливі кодування:

en: Description
uk: Опис

en: Encoding
uk: Кодування

en: Encodings in _menu:
uk: Кодування у _меню:

en: Add or remove document encodings
uk: Додавання або вилучення кодувань документів

en: Supply extra arguments
uk: Вкажіть додаткові параметри

en: Supply arguments to define %%a in '%s'
uk: Вкажіть параметри для визначення %%a у «%s»

en: Internal error.
uk: Внутрішня помилка.

en: This command requires the current document to have a file name. Please save your document first.
uk: Для виконання цієї команди поточний документ має бути збережено до файла з певною назвою. Будь ласка, перед її виконанням збережіть документ до файла.

en: This command requires the current document to be a local file. Please save your document to a local file.
uk: Для виконання цієї команди поточний документ має бути збережено до локального файла. Будь ласка, перед її виконанням збережіть документ до файла на комп’ютері, яким ви зараз користуєтеся.

en: External commands cannot have an output defined. Please fix this command in the preferences.
uk: Для зовнішніх програм не можна визначати місце, куди слід виводити результати виконання. Будь ласка, виправте команду у налаштуваннях програми.

en: This command has multiple inputs. Please fix this command in the preferences.
uk: У цій команді вказано декілька потоків вхідних даних. Будь ласка, виправте команду у налаштуваннях програми.

en: This command has multiple outputs. Please fix this command in the preferences.
uk: У цій команді вказано декілька потоків вихідних даних. Будь ласка, виправте команду у налаштуваннях програми.

en: Failed to create a command for %s.
    %s
uk: Не вдалося створити команду для %s.
    %s

en: Failed to create a command
uk: Не вдалося створити команду

en: The command %s exited with error code %d. %s
uk: Програма %s завершила роботу помилкою з кодом %d. %s

en: Probably this application is not installed on your system.
uk: Ймовірно, цю програму у вашій системі не встановлено.

en: Command returned error code
uk: Програма повернула повідомлення про помилку

en: Command returned an error and no data
uk: Програма повернула повідомлення про помилку і жодних даних

en: Set documentroot and webroot
uk: Встановлення теки документів або веб-теки

en: The <i>documentroot</i> is the place where Bluefish finds the file,
    the <i>webroot</i> is the location where those same files can be viewed on the webserver
uk: <i>Тека документів</i> — це місце, у якому Bluefish шукатиме файл,
    <i>веб-тека</i> — адреса, за якою ці файли можна переглядати на веб-сервері.

en: Documentroot
uk: Тека документів

en: Webroot
uk: Веб-тека

en: Move/rename %s to
uk: Пересунути або перейменувати %s до

en: Could not rename
uk: Не вдалося перейменувати

en: New directory
uk: Новий каталог

note: Do we really need to display the full path here? * * Having the filename in the both the primary and secondary text seems to be redundant. * Set back to just the primary text for now. * --> Sometimes you can have a file in many directories (e.g. Makefile.in, index.html) * and then this might give yo
en: Are you sure you want to delete
    "%s"?
uk: Ви справді бажаєте вилучити
    «%s»?

en: If you delete %s, it will be permanently lost.
uk: Якщо ви вилучите %s, дані з нього буде назавжди втрачено.

en: File Browser menu
uk: Меню навігації файлами

en: _Open
uk: _Відкрити

en: Open
uk: Відкрити

en: Open _Advanced...
uk: Відкрити з _додатковими параметрами…

en: Search files...
uk: Шукати файли…

en: Search files
uk: Шукати файли

en: Rena_me
uk: Пере_йменувати

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Delete
uk: Вилучити

en: New _File
uk: Створити _файл

en: _New Directory
uk: _Створити каталог

en: Insert _link
uk: Вставити _посилання

en: Insert link
uk: Вставити посилання

en: _Refresh
uk: _Оновити

en: Refresh
uk: Оновити

en: _Set as base dir
uk: _Зробити базовою текою

en: Set as base directory
uk: Зробити базовою текою

en: Set as document root
uk: Зробити кореневою текою документів

en: Show Full _Tree
uk: Показувати все _дерево

en: Show full tree
uk: Показувати все дерево

en: View Mode
uk: Режим перегляду

en: Filter
uk: Фільтр

en: New Filter
uk: Створити фільтр

en: New filter
uk: Створити фільтр

en: Edit Filter
uk: Змінити фільтр

en: Edit filter
uk: Редагувати фільтр

en: Delete Filter
uk: Вилучити фільтр

en: Delete filter
uk: Вилучити фільтр

en: Follow Active Document
uk: Слідувати за активним документом

en: Show Backup Files
uk: Показувати файли резервних копій

en: Show backup files
uk: Показувати файли резервних копій

en: Show Hidden Files
uk: Показувати приховані файли

en: Show hidden files
uk: Показувати приховані файли

en: Dual
uk: Дві панелі

en: Flat
uk: Плоский

en: Tree
uk: Дерево

en: <b>%s</b>
    which is the equivalent of
    <b>%s%s</b>
uk: <b>%s</b>,
    що є еквівалентом
    <b>%s%s</b>

en: Still loading %d file, finished %s | Still loading %d files, finished %s
uk[0]: Залишилося завантажити %d файл, завершено %s
uk[1]: Залишилося завантажити %d файли, завершено %s
uk[2]: Залишилося завантажити %d файлів, завершено %s

en: All files loaded, finished %s, %d document open | All files loaded, finished %s, %d documents open
uk[0]: Усі файли завантажено, завершено %s, завантажено %d документ
uk[1]: Усі файли завантажено, завершено %s, завантажено %d документи
uk[2]: Усі файли завантажено, завершено %s, завантажено %d документів

en: Finished advanced open, %d document open. | Finished advanced open, %d documents open.
uk[0]: Відкриття з додатковими можливостями завершено, відкрито %d документ
uk[1]: Відкриття з додатковими можливостями завершено, відкрито %d документи
uk[2]: Відкриття з додатковими можливостями завершено, відкрито %d документів

en: _Skip
uk: Пр_опустити

en: _Overwrite
uk: П_ерезаписати

en: %s cannot be copied, it already exists, overwrite?
uk: %s не вдалося скопіювати, файл з такою назвою вже існує, перезаписати?

en: Overwrite file?
uk: Перезаписати файл?

en: Autosave in progress...
uk: Виконується автозбереження…

en: Started open advanced...
uk: Розпочато відкриття з додатковими параметрами…

en: Select basedir
uk: Вибір базової теки

en: Advanced open file selector
uk: Інструмент вибору файлів з додатковими можливостями

en: <b>Files</b>
uk: <b>Файли</b>

en: Base _Dir:
uk: Базова _тека:

en: _Pattern:
uk: _Шаблон:

en: Pattern matches _full path:
uk: Шаблон відповідає _повному шляху:

en: _Recursive:
uk: _Рекурсивно:

en: Ma_x recursion:
uk: _Макс. рекурсія:

en: <b>Contains</b>
uk: <b>Містить</b>

en: Pa_ttern:
uk: Ша_блон:

en: Is rege_x:
uk: _Форм. вираз:

en: Select files
uk: Вибір файлів

en: Open URL
uk: Відкрити URL

en: _Continue save
uk: П_родовжити збереження

en: A backupfile for %s could not be created. If you continue, this file will be overwritten.
uk: Не вдалося створити файл резервної копії %s. Якщо ви продовжите виконання дії, цей файл буде перезаписано.

en: File backup failure
uk: Помилка створення резервної копії файла

en: Could not save file
uk: Не вдалося зберегти файл

en: File changed on disk
uk: Файл змінено на диску.

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: File %s exists and is open, overwrite?
uk: Файл з назвою %s вже існує, його відкрито. Перезаписати файл?

en: The file you have selected is being edited in Bluefish.
uk: Файл, який ви позначили вже редагується у Bluefish.

en: A file named "%s" already exists.
uk: Файл з назвою «%s» вже існує.

en: Do you want to replace the existing file?
uk: Бажаєте замінити наявний файл?

en: File:
    "
uk: Файл:
    «

en: " save is in progress
uk: » зберігається

en: Save in progress!
uk: Збереження не завершено!

en: Save
uk: Зберегти

en: Save %s as
uk: Зберегти %s як

en: Save copy of %s
uk: Зберегти копію %s

en: Close _Without Saving
uk: Закрити _без збереження

en: Save changes to "%s" before closing?
uk: Зберегти зміни у «%s»?

en: If you don't save your changes they will be lost.
uk: Якщо ви не збержете внесені зміни, їх буде втрачено.

en: _Reopen
uk: П_овторно відкрити

en: Project "%s" failed to load
uk: Не вдалося завантажити проєкт «%s»

en: Do you want to reopen project from another location?
uk: Хочете повторно відкрити проєкт з іншого місця?

en: Choose per _File
uk: Визначитися _окремо

en: Close _All
uk: Закрити _всі

en: _Save All
uk: _Зберегти всі

en: One or more open files have been changed.
uk: Один або декілька відкритих файлів було змінено.

en: Save as template
uk: Зберегти як шаблон

en: <span color="red">%d failure</span> | <span color="red">%d failures</span>
uk[0]: <span color="red">%d помилка</span>
uk[1]: <span color="red">%d помилки</span>
uk[2]: <span color="red">%d помилок</span>

en: incomplete finished
uk: завершено не повністю

en: completed
uk: виконано

en: Upload / Download
uk: Звантаження

en: Upload
uk: Вивантажити

en: Download
uk: Звантажити

en: Local directory
uk: Локальний каталог

en: Remote directory
uk: Віддалений каталог

en: Delete deprecated files
uk: Вилучити застарілі файли

en: Include hidden files
uk: Включати приховані файли

en: Include backup files
uk: Включити файли резервних копій

note: g_print("oldtimestr=%s, newtimestr=%s\n",oldtimestr,newtimestr);
en: Filename:%s changed on disk.
    
    Original modification time was %s
    New modification time is %s
    Original size was %s bytes
    New size is %s bytes
uk: Файл з назвою %s було змінено на диску.
    
    Час початкової модифікації — %s
    Час нової модифікації — %s
    Початковий розмір — %s байтів
    Новий розмір — %s байтів

en: _Unset file name
uk: С_кинути назву файла

en: Retry later
uk: Повторити пізніше

note: file is deleted on disk, what do we do now ?
en: File name: %s
uk: Назва файла: %s

en: File disappeared from disk
uk: Файл зник з диска.

en: _Ignore
uk: _Ігнорувати

en: _Reload
uk: П_ерезавантажити

en: Check and reload all documents
uk: Перевірити і перезавантажити всі документи

note: build a list of filters
en: All files
uk: Всі файли

en: Hide files that match the filter
uk: Приховувати файли, що відповідають фільтру

en: Add pattern
uk: Додати шаблон

en: Mime type
uk: Тип MIME

en: Icon
uk: Піктограма

en: %d of %d
uk: %d з %d

en: Select File
uk: Виберіть файл

en: Character _Encoding:
uk: _Кодування символів:

en: Automatic detection
uk: Автоматичне виявлення

en: <b>Keystroke choice</b>
uk: <b>Вибір комбінації клавіш</b>

en: 
    Press requested key combination.
    Please use Ctrl, Shift, Alt key with any other key.
    <i>Esc to cancel, Delete to remove the accelerator.</i>
uk: 
    Натисніть відповідну комбінацію клавіш.
    Будь ласка, скористайтеся клавішами Ctrl, Shift, Alt з будь-якими іншими клавішами.
    <i>Натискання Esc скасує визначення скорочення, Delete вилучить його.</i>

en: Press shortcut key combination
uk: Натисніть комбінацію клавіш скорочення

en: Filename
uk: Назва файла

en: Line
uk: Рядок

en: Output
uk: Вивід

en: The command %s exited with error code %d
uk: Програма %s завершила роботу помилкою з кодом %d

en: Failed to compile output parser pattern %s: %s
uk: Не вдалося зібрати шаблон обробки виведених даних %s: %s

en: <b>What to print</b>
uk: <b>Дані для друку</b>

en: Print header
uk: Друкувати заголовок

en: Print line numbers
uk: Друкувати номери рядків

en: What to print
uk: Дані для друку

en: Untitled
uk: Без назви

en: _Mime type:
uk: _Тип MIME:

en: None
uk: Немає

en: _Template:
uk: _Шаблон:

en: <b>Options</b>
uk: <b>Параметри</b>

en: Enable a_uto-completion
uk: Увімкнути контекстне _автозавершення

en: Enable _block folding
uk: Увімкнути з_гортання блоків

en: Display block stack in statusbar
uk: Показувати стос блоків на смужці стану

en: Highlight block _delimiters
uk: Підсвічувати м_ежі блоку

en: _Highlight current line
uk: Пі_дсвічувати поточний рядок

en: Show line _numbers
uk: Показувати _номери рядків

en: Show _right margin indicator
uk: Показувати розта_шування правого поля

en: Auto indentin_g
uk: Автоматичний ві_дступ

en: Wra_p lines
uk: _Розбиття на рядки

en: Enable syntax scanning
uk: Увімкнути визначення синтаксичних конструкцій

en: Show _visible spacing
uk: В_ізуалізувати пробіли

en: Show _indenting
uk: Показувати відст_упи

en: _Enable spell check
uk: _Увімкнути перевірку правопису

en: <b>Tab Stops</b>
uk: <b>Табулятори</b>

en: Tab _width:
uk: Ширина та_буляції:

en: Insert _spaces instead of tabs
uk: Використовувати для відступів лише про_біли

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Path to plugin
uk: Шлях до додатка

en: Extension
uk: Суфікс назви

en: Mime-Type
uk: Тип MIME

en: <small>Text styles are applied on top of each other. If multiple styles are applied to the same text, the top-most style in this list has the highest priority. Use drag and drop to re-order the text styles.</small>
uk: <small>Стилі тексту накладаються один на одний. Якщо до одного фрагмента тексту застосовано декілька стилів, стиль, що перебуває вище у списку, матиме вищий пріоритет. Перевпорядкування списку можна здійснити перетягуванням пунктів стилів тексту.</small>

en: Label
uk: Мітка

en: Foreground color
uk: Колір тексту

en: _Foreground color:
uk: Колір те_ксту:

en: Background color
uk: Колір тла

en: _Background color:
uk: Колір т_ла:

en: _Normal weight
uk: Зви_чайна насиченість

en: Bold _weight
uk: Напів_жирний

en: Normal st_yle
uk: Звичайний сти_ль

en: _Italic style
uk: К_урсивний стиль

en: _Spell check
uk: П_еревірка правопису

en: Add entry
uk: Додати запис

en: Delete entry
uk: Вилучити запис

en: <small><b>Input options</b>
    start with a | to send the input to the standard input
    %f local filename (available for local files)
    %i temporary filename for input, equals %f if the document is not modified and local
    <b>Other options</b>
    %a additional arguments that will be asked when this filter is activated
    %c local directory of file (available for local files)
    %n filename without path (available for all titled files)
    %u URL (available for all titled files)
    %p preview URL if basedir and preview dir are set in project settings, else identical to %u</small>
uk: <small><b>Параметри вхідних даних</b>
    почніть з | , щоб надіслати на вхід програми дані зі стандартного вхідного каналу даних
    %f назва локального файла (для локальних файлів)
    %i тимчасова назва файла вхідних даних, еквівалентний до %f, якщо документ не було змінено і він є локальним
    <b>Інші параметри</b>
    %a додаткові параметри, які слід вказати, коли цей фільтр буде задіяно
    %c локальний каталог файла (для локальних файлів)
    %n назва файла без шляху до нього (для всіх файлів з назвами)
    %u адреса (для всіх файлів з назвами)
    %p адреса попереднього перегляду, якщо у параметрах проєкту вказано базовий каталог та
    каталог попереднього перегляду, інакше еквівалентний до %u</small>

en: Command
uk: Команда

en: Default browser
uk: Типовий переглядач

en: Duplicate entry
uk: Здублювати запис

en: Update defaults
uk: Оновити типові значення

en: Reset all
uk: Скинути все

en: <small><b>Input options</b>
    start with a | to send the input to the standard input
    %f local filename (requires local file, cannot operate on selection)
    %i temporary filename for input
    <b>Output options</b>
    end with a | to read the output from the standard output
    %o temporary filename
    %t temporary filename for both input and output (for in-place-editing filters, cannot operate on selection)
    <b>Other options</b>
    %a additional arguments that will be asked when this filter is activated
    %c local directory of file (requires local file)
    %n filename without path (available for all titled files)
    %u URL (available for all titled files)
    %p preview URL if basedir and preview dir are set in project settings, else identical to %u</small>
uk: <small><b>Параметри вхідних даних</b>
    почніть з | , щоб надіслати на вхід програми дані зі стандартного вхідного каналу даних
    %f назва локального файла (для локальних файлів, не працюватиме з позначеними фрагментами)
    %i тимчасова назва файла вхідних даних
    <b>Параметри вихідних даних</b>
    завершіть | , щоб надіслати на вихід дані зі стандартного вихідного каналу даних
    %o тимчасова назва файла
    %t тимчасова назва файла вхідних і вихідних даних (для фільтрів безпосереднього редагування,
    не працюватиме для позначених фрагментів)
    <b>Інші параметри</b>
    %a додаткові параметри, які слід вказати, коли цей фільтр буде задіяно
    %c локальний каталог файла (лише для локальних файлів)
    %n назва файла без шляху до нього (для всіх файлів з назвами)
    %u адреса (для всіх файлів з назвами)
    %p адреса попереднього перегляду, якщо у параметрах проєкту вказано базовий каталог та
    каталог попереднього перегляду, інакше еквівалентний до %u</small>

en: <small><b>Input options</b>
    start with a | to send the input to the standard input
    %f local filename (available for local files)
    %i temporary filename for input, equals %f if the document is not modified and local
    <b>Output options</b>
    end with a | to read the output from the standard output
    %o temporary filename
    <b>Other options</b>
    %a additional arguments that will be asked when this filter is activated
    %c local directory of file (available for local files)
    %n filename without path (available for all titled files)
    %u URL (available for all titled files)
    %p preview URL if basedir and preview dir are set in project settings, else identical to %u</small>
uk: <small><b>Параметри вхідних даних</b>
    почніть з | , щоб надіслати на вхід програми дані зі стандартного вхідного каналу даних
    %f назва локального файла (можна скористатися для локальних файлів)
    %i тимчасова назва файла вхідних даних, еквівалентний до %f, якщо документ не змінено і він є локальним
    <b>Параметри вихідних даних</b>
    завершіть | , щоб надіслати на вихід дані зі стандартного вихідного каналу даних
    %o назва тимчасового файла
    <b>Інші параметри</b>
    %a додаткові параметри, які слід вказати, коли цей фільтр буде задіяно
    %c локальний каталог файла (лише для локальних файлів)
    %n назва файла без шляху до нього (для всіх файлів з назвами)
    %u адреса (для всіх файлів з назвами)
    %p адреса попереднього перегляду, якщо у параметрах проєкту вказано базовий каталог та
    каталог попереднього перегляду, інакше еквівалентний до %u</small>

en: Pattern
uk: Шаблон

en: File #
uk: Номер файла

en: Line #
uk: Номер рядка

en: Output #
uk: Номер виводу

en: Color
uk: Колір

en: A restart is needed to see the effect of these options
uk: Щоб вказані значення параметрів набули чинності слід перезапустити програму

note: 1=text
en: Option name
uk: Назва параметра

note: 2=boolean
en: value
uk: значення

note: 1=text
en: Highlight name
uk: Назва підсвічування

en: Textstyle
uk: Стиль тексту

en: Auto
uk: Авто

en: Continue and ignore changes
uk: Продовжити, ігнорувати зміни

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Importing colors will abort any preferences changes
uk: Імпортування кольорів призведе до відкидання будь-яких змін у налаштуваннях

en: Importing colors will close the preferences dialog and cancel any changes you made. Do you want to continue?
uk: Імпортування кольорів призведе до закриття діалогового вікна налаштувань і скасування усіх внесених вами змін. Хочете продовжити?

en: Choose file
uk: Виберіть файл

en: Import done
uk: Імпортування виконано

en: Import %s failed
uk: Спроба імпортування %s зазнала невдачі

en: Delayed
uk: З затримкою

en: Immediately
uk: Негайно

en: Continue save
uk: Продовжити зберігання

en: Abort save
uk: Перервати зберігання

en: Ask what to do
uk: Запитати про подальші дії

en: Never
uk: Ніколи

en: Periodically and during save
uk: Періодично та під час збереження

en: Only during save
uk: Лише під час збереження

en: Nothing
uk: Нічого

en: Modified time and file size
uk: Час зміни і розмір файла

en: Modified time
uk: Час зміни

en: File size
uk: Розмір файла

en: left
uk: ліворуч

en: right
uk: праворуч

en: top
uk: вгорі

en: bottom
uk: внизу

en: Recently opened
uk: Нещодавно відкриті

en: Recently closed
uk: Нещодавно закриті

en: Only project files
uk: Лише файли з проєктів

en: All
uk: Всі

en: All except spaces
uk: Всі, окрім звичайних пробілів

en: All trailing
uk: Всі, окрім кінцевих

en: All except non-trailing spaces
uk: Всі, окрім некінцевих пробілів

en: Always
uk: Завжди

en: Smart
uk: Кмітливо

en: Edit preferences
uk: Зміна налаштувань

note: *  Initial document settings
en: <b>Default settings (overridden by project settings)</b>
uk: <b>Типові параметри (перевизначаються параметрами проєкту)</b>

en: Initial document settings
uk: Початкові параметри документів

en: Editor settings
uk: Параметри редактора

en: <b>Editor settings</b>
uk: <b>Параметри редактора</b>

en: Smart auto indentin_g on brackets
uk: Кмітливий авт_овідступ на дужках

en: Smart Home/_End cursor positioning
uk: Кмітливе пози_ціонування за Home/End

en: _Tab key indents selection
uk: Натискання Tab встановлює відступ для позначеного

en: Replace unicode quotes with ascii quotes
uk: Замінити лапки Unicode на лапки ASCII

en: Insert spaces to cursor position
uk: Вставити пробіли у позицію курсора

en: Automatically insert closing brackets
uk: Автоматично закривати дужки

en: Right _margin/split line end position:
uk: П_раве поле/розташування кінця рядка:

en: Wrap lines on right margin indicator
uk: Розділити рядки на індикаторі правого поля

en: Visible _whitespace mode:
uk: Ре_жим видимих пробілів

en: <b>Undo</b>
uk: <b>Скасування</b>

en: _Number of actions in history:
uk: Кількість дій у _журналі скасування:

en: Clear _history on save
uk: Спорожн_яти журнал після збереження

en: Auto-completion & Reference
uk: Автозавершення та довідка

en: <b>Auto-completion</b>
uk: <b>Автозавершення</b>

en: Show _pop-up window:
uk: Показувати _контекстне вікно:

en: Minimum matching length for auto-completion:
uk: Мінімальна відповідна кількість символів для доповнення:

en: Shortcut _key combination:
uk: _Комбінація клавіш скорочення:

en: <b>Reference Information</b>
uk: <b>Довідкові відомості</b>

en: _Load reference data from language files
uk: _Завантажити довідкові дані з файлів мови

en: Show references in auto-completion _pop-up window
uk: Показувати довідку у _контекстному вікні автозавершення

en: Show references if mouse is over text editor
uk: Покази посилань після наведення вказівника у редакторі

en: Font & Colors
uk: Шрифт і кольори

en: <b>Font &amp; Cursor</b>
uk: <b>Шрифт і курсор</b>

en: _Editor font:
uk: Шри_фт редактора:

en: Cursor / font size ratio (%):
uk: Відношення розмірів курсора і шрифту (у %):

en: <b>Colors</b>
uk: <b>Кольори</b>

en: Use system wide color settings
uk: Використовувати системні параметри кольорів

en: Cursor color
uk: Колір курсора

en: C_ursor color:
uk: Колір к_урсора:

en: Selection background color
uk: Колір тла позначеного

en: _Selection background color:
uk: Колір т_ла позначеного:

en: Margin foreground color
uk: Колір тексту для поля

en: _Margin foreground color:
uk: Колір тексту для _поля:

en: Margin background color
uk: Колір тла для поля

en: _Margin background color:
uk: Колір тла для _поля:

en: Highlight cursor position
uk: Підсвічувати розташування курсора

en: Cursor highlight color
uk: Колір підсвічування курсора

en: _Cursor highlight color:
uk: Колір підсвічування к_урсора:

en: Current line color
uk: Колір поточного рядка

en: Cu_rrent line color:
uk: Колір пото_чного рядка:

en: Visible whitespace color
uk: Колір видимих пробілів

en: _Visible whitespace color:
uk: Колір ви_димих пробілів:

en: Text styles
uk: Стилі тексту

en: <b>Text Styles</b>
uk: <b>Стилі тексту</b>

en: Files
uk: Файли

en: <b>Encoding</b>
uk: <b>Кодування</b>

en: _Default character set for new files:
uk: _Типове кодування нових файлів:

en: Auto set <meta> _HTML tag on encoding change
uk: Автоматично встановлювати _теґ HTML <meta> після зміни кодування

en: <b>Misc</b>
uk: <b>Інше</b>

en: Strip trailing spaces on save
uk: Вилучити кінцеві пробіли під час збереження

en: Open co_mmandline files in running bluefish process
uk: Відкривати файли _командного рядка у запущеному процесі bluefish

en: Open commandline files in new _window
uk: Відкривати файли командного рядка у _новому вікні

en: Check if file is modified on disk:
uk: Перевіряти, чи було змінено файл на диску:

en: File properties to check on dis_k for modifications:
uk: Властивості файла, за зміною яких слід стежити на _диску:

en: Show warning for files with very long lines
uk: Показувати попередження, якщо рядки у файлі є надто довгими

en: Backup & Recovery
uk: Резервне копіювання і відновлення

en: <b>Backup</b>
uk: <b>Резервне копіювання</b>

en: Create _backup file during file save
uk: Створювати _резервні копії під час збереження

en: _Remove backup file on close
uk: Ви_лучати файли резервних копій під час закриття

en: If back_up fails:
uk: Якщо резервне к_опіювання зазнає невдачі:

en: <b>Document Recovery</b>
uk: <b>Відновлення документів</b>

en: _Enable recovery of modified documents
uk: _Увімкнути відновлення змінених документів

en: _Frequency to store changes (seconds):
uk: _Частота збереження змін (у секундах)

en: File Associations
uk: Прив’язка файлів

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: <b>Layout</b>
uk: <b>Компонування</b>

en: Document _tab position:
uk: Розта_шування вкладок документів:

en: Maximum filename length shown in tab (0 is no limit)
uk: Максимальна довжина назви файла для показу на вкладці (0 — не обмежувати)

en: _Sidebar position:
uk: _Розташування бічної панелі:

en: Sidebar tab _position:
uk: Розташування в_кладок бічної панелі:

en: Restore search scope from session or project
uk: Відновлювати область пошуку з сеансу або проєкту

en: Hide toolbars on full-screen
uk: Приховувати панелі у повноекранному режимі

en: User interface _language:
uk: _Мова інтерфейсу користувача:

en: <b>Recent Files</b>
uk: <b>Нещодавні файли</b>

en: Recent files _shows:
uk: Кількість не_щодавніх файлів у списку:

en: _Number of files in 'Open recent' menu:
uk: _Кількість пунктів у меню «Відкрити недавній»:

en: _Register recent files with your desktop:
uk: Пов’_язувати нещодавні файли з вашою стільницею:

en: Shortcut keys
uk: Клавіатурні скорочення

en: <b>Shortcut keys</b>
uk: <b>Клавіатурні скорочення</b>

en: _Switch between tabs with <Alt>+0..9
uk: Пере_микання між вкладками за <Alt>+0..9

en: _Switch between tabs with <Command>+0..9
uk: Пере_микання між вкладками за <Command>+0..9

en: Enable dynamic menu shortcuts - move your mouse over a menu entry and press the new shortcut key combination
uk: Уможливити динамічні скорочення у меню — наведіть вказівник миші на пункт меню і натисніть нову комбінацію клавіш скорочення

en: Save menu accelerators on exit
uk: Зберігати акселератори меню під час виходу з програми

en: Save user customised menu accelerators now
uk: Зберегти змінені користувачем акселератори меню

en: Reset menu accelerators to application defaults
uk: Відновити типові акселератори пунктів меню програми

en: Dimensions
uk: Розміри

en: <b>Dimensions</b>
uk: <b>Розміри</b>

en: _Leave dimensions to window manager
uk: _Розміри визначає інструмент керування вікнами

en: _Restore last used dimensions
uk: Від_новлювати попередні розміри

en: Initial _sidebar width:
uk: Початкова _ширина бічної панелі:

en: Initial window _height:
uk: Початкова в_исота вікна:

en: Initial window _width:
uk: Початкова ши_рина вікна:

en: _Limit window title length
uk: _Обмежити довжину заголовка вікна

en: Theme, Font & Colors
uk: Тема, шрифт і кольори

en: <b>Document tab</b>
uk: <b>Вкладка документів</b>

en: _Use system document tab font
uk: Ви_користовувати системний шрифт вкладок документів

en: _Document tab font:
uk: Шри_фт вкладок документів:

en: Document error tab color
uk: Колір вкладок документів з помилками

en: Document tab _error color:
uk: Колір вкладки документа з п_омилкою:

en: Document loading tab color
uk: Колір вкладок завантаження документів

en: Document tab loadin_g color:
uk: Колір вкладки заванта_ження документів:

en: Document modified tab color
uk: Колір вкладок документів зі змінами

en: Document tab _modified color:
uk: Колір вкладки документа зі з_мінами:

en: Active document tab color
uk: Колір вкладки активного документа

en: Document tab _active color:
uk: Колір вкладки _активного документа:

en: <b>Icon theme</b>
uk: <b>Тема піктограм</b>

en: Icon theme name
uk: Назва теми піктограм

note: arr = array_from_arglist(_("Java programming"),"1", "java:image:jsp", NULL); main_v->globses.filefilters = g_list_append(main_v->globses.filefilters, arr);
en: Images
uk: Зображення

en: <b>Thumbnails</b>
uk: <b>Мініатюри</b>

en: Thumbnail _filetype:
uk: Тип _файлів мініатюр:

en: Thumbnail _suffix:
uk: С_уфікс мініатюр:

en: External commands
uk: Зовнішні команди

en: <b>External Commands</b>
uk: <b>Зовнішні команди</b>

en: External filters
uk: Зовнішні фільтри

en: <b>External Filters</b>
uk: <b>Зовнішні фільтри</b>

en: Output parsers
uk: Обробка виведених даних

en: <b>Output Parsers</b>
uk: <b>Обробка виведених даних</b>

en: Bookmark commands
uk: Команди встановлення закладок

en: <b>Bookmark commands</b>
uk: <b>Команди встановлення закладок</b>

en: Plugins
uk: Додатки

en: <b>Plugins</b>
uk: <b>Додатки</b>

en: Language support
uk: Підтримка мов

en: Enter Bluefish project filename
uk: Введіть назву файла проєкту Bluefish

en: Select Bluefish project filename
uk: Виберіть назву файла проєкту Bluefish

en: Create New Project
uk: Створити проєкт

en: Edit Project
uk: Змінити проєкт

en: This project contains %d file | This project contains %d files
uk[0]: Цей проєкт містить %d файл
uk[1]: Цей проєкт містить %d файли
uk[2]: Цей проєкт містить %d файлів

en: Project _Name:
uk: _Назва проєкту:

en: <b>Default settings for this project</b>
uk: <b>Типові параметри для цього проєкту</b>

en: <b>User interface for this project</b>
uk: <b>Інтерфейс користувача для цього проєкту</b>

en: User interface layout
uk: Компонування інтерфейсу користувача

en: Create _Project
uk: Створити _проєкт

en: Create project
uk: &Створити проєкт

en: Create project with currently opened documents
uk: Створити проєкт з відкритими зараз документами

en: Create empty project
uk: Створити порожній проєкт

en: weblint HTML checker
uk: перевірка weblint HTML

en: tidy HTML validator
uk: перевірка tidy HTML

en: xmllint XML checker
uk: перевірка xmllint XML

en: php syntax check
uk: перевірка синтаксису php

en: perl syntax check
uk: перевірка синтаксису perl

en: php codesniffer
uk: аналізатор коду php

en: Generate from ctags
uk: Створити на основі ctags

en: Sort
uk: Впорядкувати

en: Sort / Uniq
uk: Вилучити повтори

en: Reverse lines
uk: Зворотний порядок рядків

en: Tidy convert to XHTML
uk: Перетворення tidy у XHTML

en: Strip empty lines
uk: Вилучити порожні рядки

en: Render HTML to text
uk: Показати HTML як текст

en: PHP Beautifier
uk: Форматувальник PHP

en: JSON Beautifier
uk: Форматувальник JSON

en: Javascript Minify with jsmin
uk: Мініфікація Javascript за допомогою jsmin

en: Decompress CSS
uk: Розпакувати CSS

en: Compress CSS
uk: Запакувати CSS

en: Insert date
uk: Вставити дату

en: Links2 (graphics)
uk: Links2 (графічний)

en: Untitled Project
uk: Проєкт без назви

en: C programming
uk: Програмування на C

en: Web files
uk: Веб-файли

en: Hide objectfiles
uk: Приховати об’єктні файли

en: <i>Replace started</i>
uk: <i>Розпочато заміну</i>

en: <i>Search started</i>
uk: <i>Розпочато пошук</i>

en: <span foreground="red"><b>No selection, aborted search</b></span>
uk: <span foreground="red"><b>Нічого не позначено. Пошук перервано.</b></span>

note: display warning that not all documents have yet finished loading
en: <span foreground="red" weight="bold">Some documents are still loading</span>
uk: <span foreground="red" weight="bold">Не всі документи ще завантажено</span>

en: <span foreground="red">Empty search string</span>
uk: <span foreground="red">Рядок для пошуку є порожнім</span>

en: <i>Replaced %d entry</i> | <i>Replaced %d entries</i>
uk[0]: <i>Замінено %d запис</i>
uk[1]: <i>Замінено %d записи</i>
uk[2]: <i>Замінено %d записів</i>

en: <i>Found %d entry</i> | <i>Found %d entries</i>
uk[0]: <i>Знайдено %d запис</i>
uk[1]: <i>Знайдено %d записи</i>
uk[2]: <i>Знайдено %d записів</i>

en: <i>Found %d result in %d of the %d searched documents</i> | <i>Found %d results in %d of the %d searched documents</i>
uk[0]: <i>Знайдено %d відповідник у %d з %d документів, у яких виконувався пошук</i>
uk[1]: <i>Знайдено %d відповідники у %d з %d документів, у яких виконувався пошук</i>
uk[2]: <i>Знайдено %d відповідників у %d з %d документів, у яких виконувався пошук</i>

en: <i>Found %d result from character %d to %d</i> | <i>Found %d results from character %d to %d</i>
uk[0]: <i>Знайдено %d відповідник від символу %d до %d</i>
uk[1]: <i>Знайдено %d відповідники від символу %d до %d</i>
uk[2]: <i>Знайдено %d відповідників від символу %d до %d</i>

en: <i>Found %d result in the active document</i> | <i>Found %d results in the active document</i>
uk[0]: <i>Знайдено %d відповідник у активному документі</i>
uk[1]: <i>Знайдено %d відповідники у активному документі</i>
uk[2]: <i>Знайдено %d відповідників у активному документі</i>

en: <span foreground="red"><b>There is no 'undo' when replacing in files.</b>
    Backup files are created as filename~</span>
uk: <span foreground="red"><b>При виконанні заміни у файлах функції «скасувати» не передбачено.</b>
    Створено файли резервних копій із назвами у форматі «назва_файла~»</span>

en: No (more) results
uk: Більше нічого немає

en: Active document
uk: Активний документ

en: Forward from cursor position
uk: Вперед від позиції курсора

en: Current selection
uk: Позначений фрагмент

en: All open documents
uk: Всі відкриті документи

en: Files on disk
uk: Файли на диску

en: Normal
uk: Звичайний

en: Uppercase
uk: Верхній регістр

en: Lowercase
uk: Нижній регістр

en: Find and Replace
uk: Пошук з заміною

en: <b>_Search for</b>
uk: <b>_Шукати</b>

en: <b>Replace _with</b>
uk: <b>Замінити _на</b>

en: Match Patter_n:
uk: Ша_блон відповідності:

en: Replace T_ype:
uk: _Тип заміни:

en: Sco_pe:
uk: _Область пошуку:

en: Filename pattern:
uk: Шаблон назви файла:

en: Recursion level:
uk: Рівень рекурсії:

en: Basedir:
uk: Базова тека:

en: Show results in Output Pane
uk: Показувати результати на панелі виведення

en: Show all results in the Output Pane on the bottom of the document list
uk: Показати усі результати на панелі виведення під списком документів

en: Case sensitive _matching
uk: З _врахуванням регістру

en: Only match if case (upper/lower) is identical.
uk: Встановлювати відповідність, лише якщо збігається регістр символів (верхній/нижній).

en: Pattern contains escape-se_quences
uk: Шаблон містить к_ерівні послідовності

en: Pattern contains backslash escaped characters such as \n \t etc.
uk: Шаблон містить екрановані похилою рискою символи, зокрема \n, \t тощо.

en: Dot character in regex pattern matches newlines
uk: Символ крапки у формальних виразах відповідає розриву рядка

en: The . character will match everything including newlines, use for multiline matching.
uk: Символ «.» відповідатиме будь-якому символу, зокрема символу розриву рядка, використовується для пошуку декількох рядків.

en: Ignore backup files
uk: Ігнорувати резервні копії

en: Ignore backup files *~ created by Bluefish
uk: Ігнорувати файли резервних копій *~, які було створено Bluefish

en: Make bookmarks permanent
uk: Зробити закладки сталими

en: Replace _All
uk: Замінити вс_і

en: _Replace
uk: _Замінити

en: _Find All
uk: Зна_йти всі

en: B_ookmark All
uk: Ств_орити закладки для всіх

en: Undo in _all documents
uk: Скасувати у _всіх документах

en: Undo only _this document
uk: Скасувати _лише у цьому документі

en: Undo this change in all documents?
uk: Скасувати цю зміну у всіх документах?

en: This change concerns multiple documents.
uk: Ця зміна стосується декількох документів.

en: Allow folding of C style comments
uk: Дозволити згортання коментарів у стилі C

en: Allow folding of Curly brackets block
uk: Дозволити згортання блоків у фігурних дужках

en: Allow folding of Javascript Curly brackets block
uk: Дозволити згортання блоків Javascript у фігурних дужках

en: Allow folding of Javascript Parentheses block
uk: Дозволити згортання блоків Javascript у дужках

en: Allow folding of Javascript Square brackets block
uk: Дозволити згортання блоків Javascript у квадратних дужках

en: Allow folding of Parentheses block
uk: Дозволити згортання блоків у дужках

en: Allow folding of PHP blocks
uk: Дозволити згортання блоків PHP

en: Allow folding of Square brackets block
uk: Дозволити згортання блоків у квадратних дужках

en: Allow folding of the Parentheses block
uk: Дозволити згортання блоків у дужках

en: Allow to fold the the root html tag
uk: Дозволити згортання кореневого теґу HTML

en: All php functions
uk: Усі функції PHP

en: All wordpress functions
uk: Усі функції wordpress

en: Autocomplete function names with semicolon
uk: Автозавершення назв функцій із двокрапками

en: Autocomplete HTML entities
uk: Автозавершення об’єктів HTML

en: Autocomplete Javascript object methods
uk: Автозавершення методів об’єктів Javascript

en: autocomplete javascript variables
uk: Автозавершення змінних javascript

en: Auto-complete PHP functions
uk: Автозавершення функцій PHP

en: Auto-complete PHP variables
uk: Автозавершення змінних PHP

en: Autocomplete tags
uk: Автозавершення теґів

en: autocomplete with newlines
uk: Автозавершення із розривами рядків

en: CSS properties
uk: Властивості CSS

en: Enable the PHP short open tag
uk: Увімкнути скорочений початковий теґ PHP

en: GNU Coreutils functions
uk: Функції GNU Coreutils

en: HTML entities
uk: Об’єкти (entities) HTML

en: include JQuery syntax
uk: включити синтаксис JQuery

en: Javascript CSS properties
uk: Властивості CSS Javascript

en: Load all php functions
uk: Завантажити усі функції PHP

en: Load auto-completion information
uk: Завантажити дані щодо автозавершення

en: Load completion data
uk: Завантажити дані автозавершення

en: Load glib types and functions
uk: Завантажити типи і функції glib

en: Load GObject functions
uk: Завантажити функції GObject

en: Load GTK+ functions
uk: Завантажити функції GTK+

en: Load reference data
uk: Завантажити довідкові дані

en: Load reference information
uk: Завантажити довідкову інформацію

en: Load standard C library functions
uk: Звантажити функції стандартної бібліотеки C

en: Load XSLT 2.0 support.
uk: Завантажити підтримку XSLT 2.0.

en: Methods in javadoc but not in references
uk: Методи у javadoc, але не у довідці

en: scan for sql in php strings
uk: шукати код sql у рядках php

en: Scan for sql in strings
uk: Шукати код sql у рядках

en: Self-close tags such as br, hr, and img with /&gt;
uk: Автозавершувати теґи br, hr, і img з використанням /&gt;

en: Show a string as a block
uk: Показувати рядок як блок

en: Show tag attributes as block
uk: Показувати атрибути теґу як блок

en: Show this language in the menu
uk: Показувати цю мову у меню

en: Tag block-start includes all attributes
uk: До теґу початку блоку включено усі атрибути
