bluefish 2.2.2 - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: 
    Developers of previous releases:
ca: 
    Desenvolupadors d'anteriors versions:

en: 
    Package maintainers:
ca: 
    Mantenidors de paquets:

en: 
    If you know of anyone missing from this list,
    please let us know at:
ca: 
    Si coneixeu algú que no aparegui en aquesta llista, 
    feu-nos-ho saber a:

en: 
    Thanks to all who helped make this software available.
ca: 
    Donem les gràcies a totes les persones que han ajudat a fer que aquest programa estigui disponible.

en: An open-source editor for experienced web designers and programmers, supporting many programming and markup languages, but focusing on creating dynamic and interactive websites.
ca: El Bluefish és un editor de codi obert per a dissenyadors web amb experiència i programadors. Funciona amb diversos llenguatges de programació i llenguatges de marques, però es centra en la creació de llocs web dinàmics i interactius.

en: _Help
ca: A_juda

en: Bluefish _Homepage
ca: Pàgina _web del Bluefish

en: Bluefish homepage
ca: Pàgina web del Bluefish

en: Report a _Bug
ca: Informeu d'un _error

en: Report a bug
ca: Informeu d'un error

en: _About
ca: _Quant a

en: About Bluefish
ca: Quant al Bluefish

en: Build _Info
ca: _Informació del muntatge

en: Build info
ca: Informació del muntatge
