Bluefish 2.2.2 - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: 
    Developers of previous releases:
cs: 
    Vývojáři předchozích vydání:

en: 
    Package maintainers:
cs: 
    Udržovatelé balíčku:

en: 
    If you know of anyone missing from this list,
    please let us know at:
cs: 
    Pokud víte o někom, kdo v tomto seznamu schází,
    dejte nám prosím vědět na:

en: 
    Thanks to all who helped make this software available.
cs: 
    Děkujeme všem, kteří pomohli při vytváření tohoto softwaru.

en: An open-source editor for experienced web designers and programmers, supporting many programming and markup languages, but focusing on creating dynamic and interactive websites.
cs: Editor s otevřeným kódem pro zkušené návrháře webů a programátory, který podporuje spoustu programovacích a značkovacích jazyků, ale především se zaměřuje na vytváření dynamických a interaktivních webů.

en: _Help
cs: _Nápověda

en: Bluefish _Homepage
cs: _Domovská stránka Bluefish

en: Bluefish homepage
cs: Domovská stránka Bluefish

en: Report a _Bug
cs: Nahlásit chy_bu

en: Report a bug
cs: Nahlásit chybu

en: _About
cs: O _aplikaci

en: About Bluefish
cs: O aplikaci Bluefish

en: Build _Info
cs: _Informace o sestavení

en: Build info
cs: Informace o sestavení
