Bluefish 2.2.2 - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: 
    Developers of previous releases:
eu: 
    Aurreko argitalpeneko garatzaileak:

en: 
    Package maintainers:
eu: 
    Paketearen mantentzaileak:

en: An open-source editor for experienced web designers and programmers, supporting many programming and markup languages, but focusing on creating dynamic and interactive websites.
eu: Iturburu irekiko editore bat web diseinatzaile eta programatzaile adituentzako, hainbat programazio eta markaketa hizkuntzak onartzen ditu, gainera 1webgune dinamiko eta elkarreragileak sortzeko bideratua dago.

en: _Help
eu: _Laguntza

en: Bluefish _Homepage
eu: Bluefish webgune _nagusia

en: Bluefish homepage
eu: Bluefish-en webgune nagusia

en: Report a _Bug
eu: _Akatsen berri eman

en: Report a bug
eu: Eman akatsen berri

en: _About
eu: Honi _buruz

en: About Bluefish
eu: Bluefish-i buruz

en: Build _Info
eu: Eraikitzeari _buruz

en: Build info
eu: Eraikitzeari buruz
