Bluefish 2.2.2 - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: 
    Developers of previous releases:
gl: 
    Desenvolvedores de anteriores versións:

en: 
    Package maintainers:
gl: 
    Mantedores do paquete:

en: 
    If you know of anyone missing from this list,
    please let us know at:
gl: 
    Se bota alguén en falta nesta lista,
    fáganolo saber en:

en: 
    Thanks to all who helped make this software available.
gl: 
    Grazas a todos os que axudaron a desenvolver este aplicativo.

en: An open-source editor for experienced web designers and programmers, supporting many programming and markup languages, but focusing on creating dynamic and interactive websites.
gl: Un editor de código aberto para deseñadores e programadores de sitios web, que ten soporte para múltiples liguaxes de etiquetas e programación, pero centrándose en crear sitios web dinámicos e interactivos

en: _Help
gl: _Axuda

en: Bluefish _Homepage
gl: Web do Bluefish

en: Bluefish homepage
gl: Web do Bluefish

en: Report a _Bug
gl: Informar dun erro

en: Report a bug
gl: Informar dun erro

en: _About
gl: _A cerca de

en: About Bluefish
gl: A cerca do Bluefish

en: Build _Info
gl: _Info da compilación

en: Build info
gl: Info da compilación
