Bluefish 2.2.10 - en to nb translation catalogue (15 entries)

en: This version of Bluefish was built with:
nb: Denne versjonen av Bluefish ble bygget med:

en: 
    Developers of previous releases:
nb: 
    Utviklere fra tidligere versjoner:

en: 
    Package maintainers:
nb: 
    Pakkeansvarlige:

en: 
    If you know of anyone missing from this list,
    please let us know at:
nb: 
    Hvis du mener at noen mangler på listen,
    gi oss beskjed via:

en: 
    Thanks to all who helped make this software available.
nb: 
    Takk til alle som har hjulpet til med å lage Bluefish.

en: An open-source editor for experienced web designers and programmers, supporting many programming and markup languages, but focusing on creating dynamic and interactive websites.
nb: En åpen-kildekode teksteditor for profesjonelle webdesignere og programmerere. Bluefish støtter en rekke programmeringsspråk og markupspråk,med hovedfokus på utvikling av dynamiske og interaktive websider.

en: _Help
nb: _Hjelp

en: Bluefish _Homepage
nb: Bluefish _Hjemmeside

en: Bluefish homepage
nb: Bluefish hjemmeside

en: Report a _Bug
nb: Rapporter en _feil

en: Report a bug
nb: Rapporter en feil

en: _About
nb: _Om

en: About Bluefish
nb: Om Bluefish

en: Build _Info
nb: Bygge_informasjon

en: Build info
nb: Byggeinformasjon
