Bluefish 2.2.2 - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: This version of Bluefish was built with:
nn: Denne utgåva av Bluefish vart laga med:

en: 
    Developers of previous releases:
nn: 
    Utviklarar av tidlegare utgåver:

en: 
    Package maintainers:
nn: 
    Pakkevedlikehaldarar:

en: 
    If you know of anyone missing from this list,
    please let us know at:
nn: 
    Om du kjenner til at nokon manglar i lista,
    send ei melding til:

en: 
    Thanks to all who helped make this software available.
nn: 
    Takk til alle som har hjelpt til med å gjera dette programmet tilgjengeleg.

en: An open-source editor for experienced web designers and programmers, supporting many programming and markup languages, but focusing on creating dynamic and interactive websites.
nn: Eit openkjeldeskriveprogram for røynde nettdesignarar og programmerarar. Det støttar mange programmerings- og kodespråk, men legg vekt på å laga dynamiske og interaktive nettstader.

en: _Help
nn: _Hjelp

en: Bluefish _Homepage
nn: Bluefish si _heimeside

en: Bluefish homepage
nn: Bluefish-heimesida

en: Report a _Bug
nn: Meld ein _feil

en: Report a bug
nn: Meld frå om feil

en: _About
nn: _Om

en: About Bluefish
nn: Om Bluefish

en: Build _Info
nn: _Utgåveopplysningar

en: Build info
nn: Utgåveopplysningar
