Bluefish 2.2.2 - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Welcome to Bluefish
uk: Вітаємо у Bluefish

en: First time running Bluefish? <b>What should Bluefish look like for you?</b>
    You can change this afterwards.
uk: Вперше запустили Bluefish? <b>Як має виглядати ваше вікно Bluefish?</b>
    Пізніше вигляд можна буде змінити.

en: Ok
uk: Гаразд

en: This version of Bluefish was built with:
uk: Цю версію Bluefish було зібрано за допомогою:

en: 
    Developers of previous releases:
uk: 
    Розробники попередніх випусків:

en: 
    If you know of anyone missing from this list,
    please let us know at:
uk: 
    Якщо автори пропустили когось у цьому списку,
    будь ласка, напишіть про це на таку адресу:

en: 
    Thanks to all who helped make this software available.
uk: 
    Дякуємо усім, чиї зусилля зробили можливим створення цього програмного забезпечення.

en: An open-source editor for experienced web designers and programmers, supporting many programming and markup languages, but focusing on creating dynamic and interactive websites.
uk: Редактор з відкритим кодом для веб-дизайнерів та програмістів, передбачено підтримку багатьох мов розмітки та програмування, але основним призначенням є створення динамічних та інтерактивних веб-сайтів.

en: _Help
uk: _Довідка

en: Bluefish _Homepage
uk: _Домашня сторінка Bluefish

en: Bluefish homepage
uk: Домашня сторінка Bluefish

en: Report a _Bug
uk: П_овідомити про ваду

en: Report a bug
uk: Повідомити про ваду

en: _About
uk: _Про програму

en: About Bluefish
uk: Про Bluefish

en: Build _Info
uk: Від_омості щодо збирання

en: Build info
uk: Відомості щодо збирання

en: About Dialog
uk: Вікно «Про програму»
