Bluefish 2.2.2 - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Welcome to Bluefish
pl: Witamy w Bluefish

en: First time running Bluefish? <b>What should Bluefish look like for you?</b>
    You can change this afterwards.
pl: Bluefish jest uruchamiany po raz pierwszy ? <b>Ustal jak powinien wyglądać i funkcjonować</b>
    Te parametry można zmienić także później.

en: Ok
pl: OK

en: This version of Bluefish was built with:
pl: Ta wersja Bluefish została zbudowana przy użyciu następujących opcji:

en: 
    Developers of previous releases:
pl: 
    Deweloperzy poprzednich wydań:

en: 
    If you know of anyone missing from this list,
    please let us know at:
pl: 
    Jeśli ktoś na tej liście został pominięty,
    proszę powiadom nas:

en: 
    Thanks to all who helped make this software available.
pl: 
    Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju tego oprogramowania.

en: An open-source editor for experienced web designers and programmers, supporting many programming and markup languages, but focusing on creating dynamic and interactive websites.
pl: Otwarto-źródłowy edytor dla doświadczonych webmasterów i programistów, wspierający wiele języków programowania, ale skupiający się na tworzeniu dynamicznych i interaktywnych serwisów www.

en: _Help
pl: Po_moc

en: Bluefish _Homepage
pl: Strona _domowa Bluefish

en: Bluefish homepage
pl: Strona domowa Bluefish

en: Report a _Bug
pl: Zgłoś _Błąd

en: Report a bug
pl: Zgłoś Błąd

en: _About
pl: O pro_gramie

en: About Bluefish
pl: O Bluefish

en: Build _Info
pl: Informacje o _wersji

en: Build info
pl: Informacje o wersji

en: About Dialog
pl: Informacje
