Bluefish 2.2.11 - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Characters to entities
hu: Karakterből entitást

en: Entities to characters
hu: Entitásból karaktert

en: In current document
hu: Az aktuális dokumentumban

en: In selection
hu: A kijelölésben

en: In all documents
hu: Minden dokumentumban

en: Sco_pe:
hu: _Hatókör:

en: Convert numerical encoded characters &#99;
hu: Számként kódolt karakterek (&#99;) átalakítása

en: Convert _iso-8859-1 characters
hu: _iso-8859-1 karakterek átalakítása

en: Convert spe_cial characters
hu: _Speciális karakterek átalakíátsa

en: Convert _symbol characters
hu: S_zimbólum karakterek átalakítása

en: Convert _XML characters < > & " '
hu: _XML karakterek (< > & " ') átalakítása

en: Work around missing &apos; entity on IE
hu: Megoldás a hiányzó &apos; entitásra IE alatt

en: C_haracters to Entities
hu: K_arakterből entitást

en: Change characters to entities
hu: Karakterek cseréje entitásra

en: Ent_ities to Characters
hu: Entitá_sból karaktert

en: Change entities to characters
hu: Entitások cseréje karakterre

en: URL _Decode
hu: _URL dekódolása

en: URL decode
hu: URL dekódolása

en: URL _Encode
hu: U_RL kódolása

en: URL encode
hu: URL kódolása

en: To Lo_wercase
hu: Átalakítás _kisbetűsre

en: To lowercase
hu: Átalakítás kisbetűsre

en: To _Uppercase
hu: Átalakítás _nagybetűsre

en: To uppercase
hu: Átalakítás nagybetűsre
