bluefish 2.2.4 - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Characters to entities
tr: Karakterlerden varlıklara

en: Entities to characters
tr: Varlıklardan karakterlere

en: In current document
tr: Mevcut belgede

en: In selection
tr: Seçimde

en: In all documents
tr: Tüm belgelerde

en: Sco_pe:
tr: _Kapsam:

en: Convert numerical encoded characters &#99;
tr: Sayısal kodlanmış karakterleri dönüştür &#99;

en: Convert _iso-8859-1 characters
tr: _iso-8859-1 karakterlerini dönüştür

en: Convert spe_cial characters
tr: _Özel karakterleri dönüştür

en: Convert _symbol characters
tr: _Sembol karakterlerini dönüştür

en: Convert _XML characters < > & " '
tr: _XML karakterlerini dönüştür < > & " '

en: Work around missing &apos; entity on IE
tr: IE'de eksik varlık &apos; etrafında çalış

en: C_haracters to Entities
tr: _Karakterlerden Varlıklara

en: Change characters to entities
tr: Karakterleri varlıklara değiştir

en: Ent_ities to Characters
tr: _Varlıklardan Karakterlere

en: Change entities to characters
tr: Varlıkları karakterlere değiştir

en: URL _Decode
tr: URL Kod _Çözme

en: URL decode
tr: URL kod çözme

en: URL _Encode
tr: URL _Kodlama

en: URL encode
tr: URL kodlama

en: To Lo_wercase
tr: _Küçük Harfe

en: To lowercase
tr: Küçük harfe

en: To _Uppercase
tr: _Büyük Harfe

en: To uppercase
tr: Büyük harfe
