bluefish 2.2.2 - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Characters to entities
ca: Caràcters a entitats

en: Entities to characters
ca: Entitats a caràcters

en: In current document
ca: En el document actual

en: In selection
ca: A la selecció

en: In all documents
ca: En tots els documents

en: Sco_pe:
ca: Àm_bit:

en: Convert numerical encoded characters &#99;
ca: Converteix a caràcters codificats numèricament &#99;

en: Convert _iso-8859-1 characters
ca: Converteix els caràcters _iso-8859-1

en: Convert spe_cial characters
ca: Converteix els caràcters especials

en: Convert _symbol characters
ca: Converteix els caràcters simbòlics

en: Convert _XML characters < > & " '
ca: Converteix els caràcters _XML < > & " '

en: Work around missing &apos; entity on IE
ca: Solució temporal per a l'entitat &apos; a l'IE

en: C_haracters to Entities
ca: C_aràcters a entitats

en: Change characters to entities
ca: Canvia els caràcters a entitats

en: Ent_ities to Characters
ca: Ent_itats a caràcters

en: Change entities to characters
ca: Canvia les entitats a caràcters

en: URL _Decode
ca: _Descodifica la URL

en: URL decode
ca: Descodifica la URL

en: URL _Encode
ca: _Codifica la URL

en: URL encode
ca: Codifica la URL

en: To Lo_wercase
ca: A mi_núscules

en: To lowercase
ca: A minúscules

en: To _Uppercase
ca: A ma_júscules

en: To uppercase
ca: A majúscules
