bluefish 2.2.9 - en to fa translation catalogue (357 entries)

en: Cascading Style Sheet Builder
fa: آبشاری ورق ساز

en: _Selector(s):
fa: _Selector (ها):

en: _Property:
fa: _ویژگی:

en: _Value:
fa: _ارزش:

en: Selector(s)
fa: انتخابگر

en: Property
fa: خطوط

en: Value
fa: مقدار

en: Bluefish: Select color
fa: Bluefish: رنگ را انتخاب کنید

en: Edit color
fa: ویرایش رنگ

en: Edit tag
fa: ویرایش برچسب

en: HTML Features
fa: امکانات

en: Insert H1 tag
fa: قرار دادن تگ H1

en: Insert H2 tag
fa: درج برچسب H2

en: Insert H3 tag
fa: درج برچسب H3

en: Insert H4 tag
fa: درج برچسب H4

en: Insert H5 tag
fa: درج برچسب H5

en: Insert H6 tag
fa: درج برچسب H6

en: _Non-breaking space
fa: فاصله نشکن

en: _Broken bar ¦
fa: _Broken نوار ¦

en: Soft _hyphen -
fa: نرم _hyphen-

en: _Format by Context
fa: _Format با چهار چوب

en: Strong
fa: قوی

en: Emphasis
fa: تاکید

en: Definition
fa: تعریف

en: _Code
fa:  برسی و چک کردن دیکته برای ؛ کود ور؛  و ؛این لاین؛.

en: Code
fa: کد

en: Sample
fa: نمونه

en: Keyboard
fa: کیبورد

en: Variable
fa: متغیر

en: Citation
fa: استناد

en: Abbreviation
fa: مخفف

en: Acronym
fa: سرنام

en: _Insert
fa: در میان گذاشتن _Insert‬

en: Insert
fa: درج

en: Delete
fa: پاک کردن

en: Format by L_ayout
fa: قالب توسط L_ayout

en: Bold
fa: ضخیم

en: Italic
fa: کج

en: Underline
fa: حروف زیر خط دار

en: Strikeout
fa: خط زدن

en: Small
fa:  <کوچک> <b> انتخوابهای ورودی<b/> شروع با a ا فرستادن ؛ورودی؛ به همان ورودی استاندارد ٪f اسم  فایل مووقتی برای ورودی , برابر است با ٪f اگر که ان نسخه ورقه نزدیک  تعغیری نکرده  < b >  انتخواباته خروجیه  < b/> ‬

en: Big
fa: بزرگ

en: Format _General
fa: قالب _General

en: Paragraph
fa: پاراگراف

en: Break
fa: نقض کردن

en: Break clear _all
fa: شکستن،تادرب روشن

en: Break and clear
fa: شکستن و روشن

en: _Non-Breaking Space
fa: فاصله نشکن

en: Non-breaking space
fa: فاصله نشکن

en: Font Si_ze +1
fa: Si_ze قلم + 1

en: Font Size +1
fa: اندازه قلم + 1

en: Font _Size -1
fa: _Size قلم -1

en: Font Size -1
fa: اندازه فونت

en: Preformatted _Text
fa: _Text قبل شکلبندی شده

en: Preformatted Text
fa: تنظیم نشده

en: Subscript
fa: ساب اسکریپت

en: Superscript
fa: سوپراسکریپت

en: Center
fa: وسط

en: Align _right
fa: تراز راست

en: Right Justify
fa: راست چین

en: Table
fa: جدول

en: Table _Row
fa: جدول _Row

en: Table Row
fa: افزودن ردیف جدول

en: Table _Header
fa: جدول _Header

en: Table Header
fa: هدر جدول

en: Table _Data
fa: داده های جدول

en: Table Data
fa: داده های جدول

en: Table _Caption
fa: جدول _Caption

en: Table Caption
fa: عنوان جدول

en: _List
fa: <small>قادر به اعمال سبک متن بالای یکدیگر هستند. اگر سبک های مختلف می شود به یک متن، سبک بالا بیشتر در این لیست بالاترین اولویت است. استفاده از کشیدن و رها کردن به سبک متن به سفارش دوباره.</small>

en: Unordered _List
fa: لیست نامرتب

en: Unordered List
fa: لیست نامرتب

en: _Ordered List
fa: لیست _Ordered

en: Ordered List
fa: لیست سفارشات

en: List Ite_m
fa: لیست Ite_m

en: List Item
fa: لیست موارد

en: De_finition List
fa: لیست De_finition

en: Definition List
fa: تعریف فهرست

en: Definition _Term
fa: تعریف _Term

en: Definition Term
fa: تعریف

en: Menu
fa: منو

en: Form
fa: فرم

en: _Input
fa:  <کوچک> <b> انتخوابهای ورودی<b/> شروع با a ا فرستادن ؛ورودی؛ به همان ورودی استاندارد ٪f اسم  فایل مووقتی برای ورودی , برابر است با ٪f اگر که ان نسخه ورقه نزدیک  تعغیری نکرده  < b >  انتخواباته خروجیه  < b/>

en: Insert Generator _META-Tag
fa: درج ژنراتور _META برچسب

en: HTML Comment
fa: نظر

en: Quickstart...
fa: راهنماي سريع...

en: _Link Header...
fa: هدر _Link...

en: Link Header...
fa: لینک هدر...

en: Body...
fa: بدنه

en: Script...
fa: اسکریپت

en: Anchor / Hyperlink...
fa: لنگر / فراپیوند...

en: _E-mail...
fa: _E پست...

en: E-mail...
fa: پست الکترونیک

en: Horizontal Rule...
fa: خط افقی

en: _Font...
fa: اندازه خانواده حروف_Font‬

en: Font...
fa: فونت

en: Base font...
fa: فونت اصلی

en: Quick List...
fa: لیست سریع...

en: Select _Color...
fa: _Color را انتخاب کنید...

en: Insert _Time...
fa: درج _Time...

en: Insert _Image...
fa: درج _Image...

en: Insert image...
fa: قرار دادن تصویر

en: Insert T_humbnail...
fa: درج T_humbnail...

en: Insert thumbnail...
fa: تصویر بند انگشتی وارد کنید...

en: Table _Wizard...
fa: جدول _Wizard...

en: Table Wizard...
fa: سهل آموز جدول...

en: Table...
fa: جدول

en: Table _Row...
fa: جدول _Row...

en: Table Row...
fa: افزودن ردیف جدول

en: Table _Head...
fa: جدول _Head...

en: Table Head...
fa: سربرگ جدول

en: Table _Data...
fa: جدول _Data...

en: Table Data...
fa: داده های جدول

en: _Create Style...
fa: سبک _Create...

en: Create stylesheet...
fa: رویانداز سبک ایجاد...

en: Span...
fa: ورودی

en: Div...
fa: Div

en: Style
fa: استایل

en: Columns...
fa: ستون ها

en: _Link to Stylesheet...
fa: _Link به شیوه نامه...

en: Link to Stylesheet...
fa: لینک به شیوه نامه...

en: Frame _Wizard...
fa: _Wizard قاب...

en: Frame Wizard...
fa: سهل آموز قاب...

en: Frameset...
fa: مجموعه قابها...

en: Frame...
fa: فریم

en: Form...
fa: فرم

en: _Input...
fa:  <کوچک> <b> انتخوابهای ورودی<b/> شروع با a ا فرستادن ؛ورودی؛ به همان ورودی استاندارد ٪f اسم  فایل مووقتی برای ورودی , برابر است با ٪f اگر که ان نسخه ورقه نزدیک  تعغیری نکرده  < b >  انتخواباته خروجیه  < b/>

en: Input B_uttons...
fa: B_uttons ورودی...

en: Input Button...
fa: لینک دکمه را وارد کنید

en: Input T_ext...
fa: T_ext ورودی...

en: Input Text...
fa: متن ورودی

en: Text_area...
fa: محدوده متن

en: Textarea...
fa: ورودی متن چند خطی

en: _Select...
fa: انتخاب همه

en: Select...
fa: انتخاب ...

en: Option...
fa: تنظیمات

en: Option _Group...
fa: _Group گزینه...

en: Option group...
fa: انتخاب گروه

en: Button...
fa: دکمه

en: _Edit tag under cursor...
fa: برچسب _Edit زیر مکان نما...

en: _Multi Thumbnail...
fa: _Multi ریز...

en: Multi thumbnail...
fa: چند تصویر بند انگشتی...

en: Frame
fa: فریم

en: Frameset
fa: مجموعه قابها

en: Target
fa: مقصد

en: Input Hidden...
fa: ورودی پنهان...

en: Input Radio button...
fa: دکمه های رادیویی ورودی...

en: Input Radio Button...
fa: دکمه های رادیویی ورودی...

en: Input Check box...
fa: کادر ورودی...

en: Input Check Box...
fa: کادر ورودی...

en: Article
fa: مقاله

en: Aside
fa: کناری

en: Figure
fa: آمار

en: Footer
fa: پاورقی

en: _Header
fa: سربرگ

en: Header
fa: هدر

en: Mark
fa: علامت گذاری

en: _Nav
fa: ‫_NAV-

en: Nav
fa: علامت

en: Ruby parenthesis
fa: پرانتز های روبی

en: Ruby text
fa: متن های روبی

en: Ruby
fa: یاقوت

en: _Section
fa: ‫_section

en: Section
fa: بخش

en: Audio...
fa: صدا

en: Video...
fa: ویدئو

en: _Canvas...
fa: ‫_Canvas

en: Canvas...
fa: کانواس

en: _Time...
fa: تغییر زمان و اندازه پرونده

en: Time...
fa: زمان

en: Insert _Color
fa: درج _Color

en: Insert Color
fa: قرار دادن رنگ

en: _HTML Toolbar
fa: نوار ابزار _Main

en: Add to Quickbar
fa: اضافه کردن به Quickbar

en: Remove from Quickbar
fa: حذف از Quickbar

en: Right click any html toolbar button to add it to the Quickbar.
fa: راست کلیک بر روی هر دکمه نوار ابزار html برای افزودن آن به Quickbar.

en: Standard
fa: استاندارد

en: HTML 5
fa: لوگوی html5

en: Formatting
fa: قالب بندی

en: Tables
fa: جداول

en: List
fa: لیست

en: CSS
fa: سی اس اس css

en: Forms
fa: فرم ها

en: Fonts
fa: فونت ها

en: Frames
fa: قاب ها

en: Insert Time
fa: درج _Time...

en:   Day of the _week (Sunday)
fa: روز _week (یکشنبه)

en:   Day of the _week (Monday)
fa: روز _week (دوشنبه)

en:   Day of the _week (Tuesday)
fa: روز _week (سه شنبه)

en:   Day of the _week (Wednesday)
fa: روز _week (چهارشنبه)

en:   Day of the _week (Thursday)
fa: روز _week (پنج شنبه)

en:   Day of the _week (Friday)
fa: روز _week (جمعه)

en:   Day of the _week (Saturday)
fa: روز _week (شنبه)

en: You appear to have a non existent day!
fa: شما به روز غیر موجود به نظر می رسد!

en:   _Unix Time (%i)
fa: _Unix زمان (%i)

en:   Unix Date _String (%s)
fa: _String تاریخ یونیکس (%s)

en:   ISO-8601 Ti_me
fa: ایزو 8601 Ti_me

en: Quick Anchor
fa: _Anchor...

en: Attributes
fa: خصوصیات ویژگی ها

en: _Target:
fa: مقصد

en: Titl_e:
fa: E_xport

en: Custo_m:
fa: لیست Ite_m

en: Events
fa: رویدادها

en: OnMouseOu_t:
fa: درج T_humbnail...

en: OnMouse_Up:
fa: اگر نتواند back_up:

en: OnKey_Press:
fa: ترکیب کلید میانبر را فشار دهید

en: Span
fa: ورودی

en: Heading 1
fa: عنوان 1

en: Heading 2
fa: عنوان2

en: Heading 3
fa: عنوان3

en: Heading 4
fa: هدینگ ۴

en: Heading 5
fa: هدینگ ۵

en: Heading 6
fa: هدینگ ۶

en: Horizontal Rule
fa: خط افقی

en: _Align:
fa: تراز راست

en: _Height:
fa: _Height پنجره های اولیه:

en: Is _percent
fa: _Percent است

en: No _shading
fa: بدون _shading

en: Body
fa: بدنه

en: Options
fa: تنظیمات

en: On _Load:
fa: پروژه "%s" بارگیری نشد

en: On _Unload:
fa: در _Unload:

en: Depreciated options
fa: گزینه های موادخام

en: Background _Image:
fa: _Image زمينه:

en: Back_ground Color:
fa: اگر نتواند back_up:

en: _Text Color:
fa: رنگ _Text:

en: _Link Color:
fa: رنگ _Link:

en: _Visited Link Color:
fa: _Link

en: _Active Link Color:
fa: نوشتار فعال

en: Meta
fa: متا

en: _HTTP-EQUIV:
fa: سایت رسمی ما در http://bluefish.openoffice.nl

en: Con_tent:
fa: تبدیل کردن Con_vert  ‬
    ‫

en: Font
fa: فونت

en: Base Font
fa: فونت پایه

en: Size
fa: اندازه

en: Color
fa: رنگ

en: Face
fa: صورت

en: Custom
fa: سفارشی

en: E-mail
fa: پست الکترونیک

en: _Mail to:
fa: پست الکترونیک

en: _Copy to:
fa: _Copy

en: Blin_d copy to:
fa: %d از %d

en: with _Subject:
fa: با _Subject:

en: with _Body:
fa: با _Body:

en: Quick List
fa: Quick_list...

en: Number of _rows:
fa: شماره

en: Style:
fa: استایل:

en: _Add &lt;frame&gt; elements
fa: عناصر _Add < قاب >

en: Margin _Width:
fa: حاشیه _Width:

en: Margin _Height:
fa: _Height پنجره های اولیه:

en: No _Resize:
fa: بدون _Resize:

note: Dialog construction and settings
en: Audio
fa: صدا

en: M_ute:
fa: لیست Ite_m

en: _Style:
fa: _Style

note: Dialog construction
en: Canvas
fa: کانواس

en: Video
fa: ویدئو

note: Dialog construction
en: Time
fa: زمان

en: Embed
fa: قرار دادن

en: _MIME Type:
fa: نوع میمه

en: Script
fa: اسکریپت

en: (HTML4 only)
fa: (HTML4)

en: MIME _Type:
fa: نوع میمه

en: (HTML5)
fa: HTML5

note: todo check buttons: column-span: all (default none) column-fill: auto (default balance)
en: CSS3 multi-column layout
fa: طرح چند ستون CSS3

en: Auto (default) or number of columns
fa: خودکار (پیش فرض) و یا تعداد ستون ها

en: Auto (default) or width
fa: خودکار (پیش فرض) و یا عرض

en: Normal (default) or width of the gap between columns
fa: عادی (پیش فرض) و یا عرض شکاف ستون

en: None (default) or style
fa: هیچ کدام (پیش فرض) و یا سبک

en: Medium (default) or width
fa: متوسط (پیش فرض) و یا عرض

en: Use vendor-prefixed CSS property:
fa: استفاده از پیشوند فروشنده اموال CSS:

en: Add selector(s) to create a new rule
fa: اضافه کردن selector(s) برای ایجاد یک قانون جدید

en: style a_ttribute
fa: سبک a_ttribute

en: Add a style attribute in tag
fa: اضافه کردن ویژگی های سبک در تگ

en: style _values
fa: سبک _values

en: Add values in a style attribute
fa: اضافه کردن مقادیر را در ویژگی های سبک

en: Leave empty to insert declarations into an existing rule.
fa: اعلان به قانون موجود وارد خالی بگذارید.

en: Link
fa: پیوند

en: _Forward Relation:
fa: ارتباط _Forward:

en: _Reverse Relation:
fa: ارتباط _Reverse:

en: Media:
fa: رسانه:

en: Text area
fa: ناحیه متن

en: Select
fa: انتخاب کردن

en: Multiple _Selections:
fa: چند _Selections:

en: Option
fa: گزینه

en: Option group
fa: انتخاب گروه

en: Input
fa: ورودی

en: Max _Length:
fa: حداکثر طول

en: On_Select:
fa: انتخاب همه

en: Button
fa: دکمه

en: <span color="#006000">Cell _Padding:</span>
fa: <span color="#006000">همراه _Padding:</span>

en: <span color="#006000">C_ell Spacing:</span>
fa: <span color="#006000">C_ell فاصله:</span>

en: Set of space-separated IDs of th elements.
fa: مجموعه ای از شناسه های فضایی جدا از عناصر th.

en: the header cell applies to cells in the same:
fa: هدر سلول به سلول ها در همان اعمال می کند:

en: Co_l Span:
fa: دهانه Co_l:

en: _Row Span:
fa: گستردگی ردیف

en: <span color="red">No _Wrap:</span>
fa: <span color="red">بدون _Wrap:</span>

en: <span color="red">_Height:</span>
fa: جستوجوی رشته خالی

note: TODO: use error info in gerror
en: Loading image failed...
fa: عدم موفقیت در بارگذاری تصویر...

en: Loading file %s...
fa: بارگذاری پرونده %s...

en: Insert thumbnail
fa: تصویر بند انگشتی وارد کنید...

en: Preview
fa: پیش نمایش

en: _Image location:
fa: محل _Image:

en: Alternate _text:
fa: متن جایگزین :

en: Select files for thumbnail creation
fa: انتخاب فایل ها برای ایجاد بندانگشتى

en: Scaling (%)
fa: مقیاس گزاری

en: Width
fa: پهنا

en: Height
fa: ارتفاع

en: Multi thumbnail
fa: چند تصویر بند انگشتی...

en: By scaling
fa: مقیاس گزاری

en: By width, keep aspect ratio
fa: عرض، حفظ نسبت تصویر

en: By height, keep aspect ratio
fa: ارتفاع، حفظ نسبت تصویر

en: By width and height, ignore aspect ratio
fa: با عرض و ارتفاع، چشم پوشی نسبت

en: %r: original filename  %t: thumbnail filename
    %w: original width  %h: original height
    %x: thumbnail width  %y: thumbnail height
    %b: original size (bytes)
fa: % تحقیق: نام پرونده % تی: نام پرونده تصویر بند % عرض: اصلی عرض % ح: اصلی ارتفاع % x: عرض تصویر بند % y: ارتفاع تصویر بند % ب: اصلی اندازه اصلی (بایت)

en: Keep aspect ratio
fa: نگه داشتن نسبت

en: _Reset Dimensions
fa: تنظیم مجدد‬

en: Alternate te_xt:
fa: Te_xt دیگر:

en: _Long description:
fa: _Description:

en: _Use Transitional options
fa: _Use گزینه های انتقالی

en: 
    %s
fa: 
    ""%s

en: 
    %d x %d pixels
fa: 
    " "%d x %d پیکسل

en: Select Image
fa: انتخاب تصویر

en: All images
fa: همه تصاویر

en: Insert Image
fa: افزودن عکس

en: <b>E_xternal Style Sheet</b>
fa: <b>E_xternal سبک ورقه</b>

en: Ty_pe:
fa: Sco_pe:

note: TODO: add an option to place content in the style area * Possibly from a code snippet library
en: <b>Style Area</b>
fa: <b>سبک منطقه</b>

en: Cre_ate empty style area
fa: منطقه سبک خالی Cre_ate

en: <b>Attributes</b>
fa: <b>ویژگی های</b>

note: TODO: add an option to place content in the script area
en: <b>Script Area</b>
fa: <b>اسکریپت منطقه</b>

en: Cre_ate empty script area
fa: Cre_ate اسکریپت خالی منطقه

en: Quick Start
fa: شروع سریع

en: _Title:
fa: طول عنوان پنجره _Limit

en: Open in _new document.
fa: باز در _new سند.

en: Table Wizard
fa: سهل آموز جدول...

en: Number of colu_mns:
fa: تعداد colu_mns:

en: Table rows on one _line:
fa: ردیفهای جدول در یک _line:

en: _Indent table code:
fa:  برسی و چک کردن دیکته برای ؛ کود ور؛  و ؛این لاین؛.

en: Frame Wizard
fa: سهل آموز قاب...

en: Use _DTD:
fa: DTD

en: Orientation:
fa: گرایش

en: _Horizontal
fa: خط افقی

en: Number of _Frames:
fa: تعداد _Frames:

en: Frame's
fa: فریم

en: Name:
fa: نام:

en: Source:
fa: منبع:

en: Size:
fa: اندازه

en: <b>HTML Toolbar</b>
fa: <b>نوار ابزار متن</b>

en: Show toolbar in sidepanel
fa: نمایش نوار ابزار در محیا

en: Keep HTML dialogs always on top
fa: گفتگوهای متنی همیشه در بالا نگه دارید

en: <b>HTML options</b>
fa: <b>گزینه های HTML</b>

en: Use lo_wercase HTML tags
fa: استفاده از lo_wercase نسخه متنی برچسب ها

en: Use de_precated tags (e.g. <font> and <nobr>)
fa: استفاده از تگ های de_precated (مانند در <font>و <nobr>)</nobr> </font>

en: _Format according to accessibility guidelines (e.g. <strong> for <b>)
fa: _Format با توجه به دستورالعمل های دسترسی (مانند <strong>برای <b>)</b> </strong>

en: <b>Auto Update Tag Options</b>
fa: <b>گزینه های برچسب بروز رسانی خودکار</b>

en: Automatically update a_uthor meta tag
fa: بهنگام درآوری خودکار a_uthor متا تگ

en: Automatically update _date meta tag
fa: بهنگام درآوری خودکار _date متا تگ

en: Automatically update _generator meta tag
fa: بهنگام درآوری خودکار _generator متا تگ
