Bluefish 2.2.2 - en to uk translation catalogue (481 entries)

en: Cascading Style Sheet Builder
uk: Побудова каскадних таблиць стилів (CSS)

en: _Selector(s):
uk: _Селектори:

en: _Property:
uk: _Властивість:

en: _Value:
uk: _Значення:

en: Selector(s)
uk: Селектори

en: Property
uk: Властивість

en: Value
uk: Значення

en:  _Add
uk:  _Додати

en:  _Update
uk:  _Оновити

en:  _Delete
uk:  В_илучити

en: _Style...
uk: _Стиль…

en: Bluefish: Select color
uk: Bluefish: Вибір кольору

en: Edit color
uk: Змінити колір

en: Edit tag
uk: Змінити теґ

en: Htmlbar
uk: Панель HTML

en: HTML Features
uk: Можливості HTML

en: T_ags
uk: _Теґи

en: _Headings
uk: _Заголовки

en: Insert H1 tag
uk: Вставити теґ H1

en: Insert H2 tag
uk: Вставити теґ H2

en: Insert H3 tag
uk: Вставити теґ H3

en: Insert H4 tag
uk: Вставити теґ H4

en: Insert H5 tag
uk: Вставити теґ H5

en: Insert H6 tag
uk: Вставити теґ H6

en: _Entities
uk: _Об’єкти

en: _Non-breaking space
uk: _Нерозривний пробіл

en: _Broken bar ¦
uk: _Розірвана вертикальна риска ¦

en: Soft _hyphen -
uk: М’_який перенос -

en: _Format by Context
uk: Ф_орматування за контекстом

en: _Strong
uk: _Стронґ

en: Strong
uk: Стронґ

en: _Emphasis
uk: Ви_окремлення

en: Emphasis
uk: Вокремлення

en: _Definition
uk: Ви_значення

en: Definition
uk: Визначення

en: _Code
uk: _Код

en: Code
uk: Код

en: Sa_mple
uk: З_разок

en: Sample
uk: Приклад

en: _Keyboard
uk: _Клавіатура

en: Keyboard
uk: Клавіатура

en: _Variable
uk: _Змінна

en: Variable
uk: Змінна

en: Ci_tation
uk: _Цитата

en: Citation
uk: Посилання на джерело

en: _Abbreviation
uk: _Скорочення

en: Abbreviation
uk: Скорочення

en: Ac_ronym
uk: _Абревіатура

en: Acronym
uk: Абревіатура

en: _Insert
uk: В_ставка

en: Insert
uk: Вставити

en: De_lete
uk: Ви_лучення

en: Delete
uk: Вилучити

en: Format by L_ayout
uk: _Форматування за компонуванням

en: _Bold
uk: _Жирний

en: Bold
uk: Жирний

en: _Italic
uk: _Курсив

en: Italic
uk: Курсив

en: _Underline
uk: _Підкреслений

en: Underline
uk: Підкреслений

en: _Strikeout
uk: П_ерекреслений

en: Strikeout
uk: Перекреслений

en: Sm_all
uk: _Малі

en: Small
uk: Малі

en: Bi_g
uk: _Великі

en: Big
uk: Великі

en: Format _General
uk: За_гальне форматування

en: _Paragraph
uk: _Абзац

en: Paragraph
uk: Абзац

en: _Break
uk: _Розрив

en: Break
uk: Розрив

en: Break clear _all
uk: Р_озрив зі спорожненням

en: Break and clear
uk: Розрив зі спорожненням

en: _Non-Breaking Space
uk: _Нерозривний пробіл

en: Non-breaking space
uk: Нерозривний пробіл

en: Font Si_ze +1
uk: Розмір _шрифту +1

en: Font Size +1
uk: Розмір шрифту +1

en: Font _Size -1
uk: Розмір шр_ифту -1

en: Font Size -1
uk: Розмір шрифту -1

en: Preformatted _Text
uk: _Форматований текст

en: Preformatted Text
uk: Форматований текст

en: Su_bscript
uk: Ни_жній індекс

en: Subscript
uk: Нижній індекс

en: Su_perscript
uk: Вер_хній індекс

en: Superscript
uk: Верхній індекс

en: _Center
uk: По _центру

en: Center
uk: По центру

en: Align _right
uk: Вир_івняти праворуч

en: Right Justify
uk: Вирівняти праворуч

en: _Table
uk: _Таблиця

en: Table
uk: Таблиця

en: Table _Row
uk: _Рядок таблиці

en: Table Row
uk: Рядок таблиці

en: Table _Header
uk: _Заголовок таблиці

en: Table Header
uk: Заголовок таблиці

en: Table _Data
uk: _Дані таблиці

en: Table Data
uk: Дані таблиці

en: Table _Caption
uk: _Підпис таблиці

en: Table Caption
uk: Підпис таблиці

en: _List
uk: _Список

en: Unordered _List
uk: Невпорядкований _список

en: Unordered List
uk: Невпорядкований список

en: _Ordered List
uk: _Впорядкований список

en: Ordered List
uk: Впорядкований список

en: List Ite_m
uk: П_ункт списку

en: List Item
uk: Пункт списку

en: De_finition List
uk: Сп_исок визначень

en: Definition List
uk: Список визначень

en: Definition _Term
uk: _Термін визначення

en: Definition Term
uk: Термін визначення

en: Men_u
uk: _Меню

en: Menu
uk: Меню

en: F_orm
uk: Ф_орма

en: Form
uk: Форма

en: _Fieldset
uk: _Набір полів

en: _Legend
uk: _Умовні позначення

en: L_abel
uk: _Мітка

en: _Input
uk: _Поле введення

en: _Button
uk: _Кнопка

en: _Select
uk: Ви_бір

en: _Datalist
uk: С_писок даних

en: Opt_group
uk: Г_рупа варіантів

en: Optio_n
uk: В_аріант

en: _Textarea
uk: _Текстове поле

en: _Keygen
uk: _Генератор ключів

en: O_utput
uk: В_иведення

en: _Progress
uk: _Поступ

en: _Meter
uk: _Лінійка

en: _Misc
uk: І_нше

en: Insert Generator _META-Tag
uk: Вставити _метатеґ інструменту створення

en: _Link
uk: _Посилання

en: S_cript
uk: С_крипт

en: _Anchor
uk: _Якір

en: _Image
uk: _Зображення

en: _Comment
uk: За_коментувати

en: HTML Comment
uk: Коментар HTML

en: Dial_ogs
uk: Діа_логові вікна

en: _General
uk: _Загальні

en: _Quickstart...
uk: _Майстер створення…

en: Quickstart...
uk: Майстер створення…

en: _Link Header...
uk: _Посилання заголовка…

en: Link Header...
uk: Заголовок посилання…

en: _Body...
uk: _Тіло…

en: Body...
uk: Тіло…

en: _Script...
uk: С_крипт…

en: Script...
uk: Скрипт…

en: _Anchor...
uk: _Якір…

en: Anchor / Hyperlink...
uk: Якір / Гіперпосилання…

en: _E-mail...
uk: _Адреса ел. пошти…

en: E-mail...
uk: Адреса ел. пошти…

en: _Rule...
uk: _Лінійка…

en: Horizontal Rule...
uk: Горизонтальна лінійка…

en: _Font...
uk: _Шрифт…

en: Font...
uk: Шрифт…

en: Basef_ont...
uk: _Основний шрифт…

en: Base font...
uk: Основний шрифт…

en: Quick_list...
uk: _Список…

en: Quick List...
uk: Список…

en: _Meta...
uk: _Meta…

en: Embe_d...
uk: В_будовування…

en: Select _Color...
uk: В_ибір кольору…

en: Insert _Time...
uk: Вставити _час…

en: Insert _Image...
uk: Вставити _зображення…

en: Insert image...
uk: Вставити зображення…

en: Insert T_humbnail...
uk: Вставити _мініатюру…

en: Insert thumbnail...
uk: Вставити мініатюру…

en: Table _Wizard...
uk: _Майстер створення таблиці…

en: Table Wizard...
uk: Майстер таблиць…

en: _Table...
uk: _Таблиця…

en: Table...
uk: Таблиця…

en: Table _Row...
uk: _Рядок таблиці…

en: Table Row...
uk: Рядок таблиці…

en: Table _Head...
uk: _Заголовок таблиці…

en: Table Head...
uk: Заголовок таблиці…

en: Table _Data...
uk: _Дані таблиці…

en: Table Data...
uk: Дані таблиці…

en: _CSS
uk: Т_аблиці стилів

en: _Create Style...
uk: _Створити стиль…

en: Create stylesheet...
uk: Створити таблицю стилів…

en: S_pan...
uk: S_pan…

en: Span...
uk: Span…

en: _Div...
uk: _Div…

en: Div...
uk: Div…

en: _Style
uk: С_тиль

en: Style
uk: Стиль

en: C_olumns...
uk: С_товпчики…

en: Columns...
uk: Стовпчики…

en: _Link to Stylesheet...
uk: _Посилання та таблицю стилів…

en: Link to Stylesheet...
uk: Посилання на таблицю стилів…

en: _Frame
uk: _Фрейм

en: Frame _Wizard...
uk: _Майстер створення фреймів…

en: Frame Wizard...
uk: Майстер створення фреймів…

en: Frame_set...
uk: _Набір фреймів…

en: Frameset...
uk: Набір фреймів…

en: _Frame...
uk: _Фрейм…

en: Frame...
uk: Фрейм…

en: F_orm...
uk: _Форма…

en: Form...
uk: Форма…

en: _Input...
uk: _Поле введення…

en: Input B_uttons...
uk: Кноп_ки введення…

en: Input Button...
uk: Кнопка введення…

en: Input T_ext...
uk: Поле вв_едення тексту…

en: Input Text...
uk: Поле введення тексту…

en: Text_area...
uk: _Текстова ділянка

en: Textarea...
uk: Текстова область…

en: _Select...
uk: В_ибір…

en: Select...
uk: Вибір…

en: O_ption...
uk: _Варіант…

en: Option...
uk: Пункт…

en: Option _Group...
uk: _Група варіантів…

en: Option group...
uk: Група пунктів…

en: _Button...
uk: _Кнопка…

en: Button...
uk: Кнопка…

en: _Edit tag under cursor...
uk: _Редагування теґу під курсором…

en: _Multi Thumbnail...
uk: М_ультимініатюра…

en: Multi thumbnail...
uk: Мультимініатюра…

en: Frame
uk: Фрейм

en: Frameset
uk: Набір фреймів

en: Noframes
uk: Без фреймів

en: Target
uk: Ціль

en: Input Hidden...
uk: Приховане поле введення…

en: Input Radio button...
uk: Кнопка варіантів введення…

en: Input Radio Button...
uk: Кнопка варіантів введення…

en: Input Check box...
uk: Поле позначки варіанта…

en: Input Check Box...
uk: Поле позначки варіанта…

en: _Article
uk: С_таття

en: Article
uk: Стаття

en: Fig_caption
uk: Підпис_до_зображення

en: Figcaption
uk: Підпис до зображення

en: Fig_ure
uk: _Рисунок

en: Figure
uk: Рисунок

en: _Footer
uk: _Нижній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: _Header
uk: _Верхній колонтитул

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: _Mark
uk: _Позначка

en: Mark
uk: Позначка

en: Ruby parenthesis
uk: Дужка Ruby

en: Ruby text
uk: Текст Ruby

en: _Section
uk: Р_озділ

en: Section
uk: Розділ

en: Au_dio...
uk: З_вук…

en: Audio...
uk: Звук…

en: _Video...
uk: В_ідео…

en: Video...
uk: Відео…

en: _Canvas...
uk: _Canvas…

en: Canvas...
uk: Canvas…

en: _Time...
uk: _Час…

en: Time...
uk: Час…

en: Insert _Color
uk: Вставити _колір

en: Insert Color
uk: Вставити колір

en: _HTML Toolbar
uk: Па_нель HTML

en: Add to Quickbar
uk: Додати до панелі швидкого доступу

en: Remove from Quickbar
uk: Вилучити з панелі швидкого доступу

en: Right click any html toolbar button to add it to the Quickbar.
uk: Клацніть правою кнопкою на будь-якій з кнопок панелі інструментів html, щоб додати її на панель швидкого доступу.

en: Quickbar
uk: Швидкий доступ

en: Standard
uk: Стандартний

en: Formatting
uk: Форматування

en: Tables
uk: Таблиці

en: List
uk: Список

en: Forms
uk: Форми

en: Fonts
uk: Шрифти

en: Frames
uk: Фрейми

en: Insert Time
uk: Вставити час

en:   _Time (%i:%i:%i)
uk:   _Час (%i:%i:%i)

en:   Day of the _week (Sunday)
uk:   День _тижня (неділя)

en:   Day of the _week (Monday)
uk:   День _тижня (понеділок)

en:   Day of the _week (Tuesday)
uk:   День _тижня (вівторок)

en:   Day of the _week (Wednesday)
uk:   День _тижня (середа)

en:   Day of the _week (Thursday)
uk:   День _тижня (четвер)

en:   Day of the _week (Friday)
uk:   День _тижня (п’ятниця)

en:   Day of the _week (Saturday)
uk:   День _тижня (субота)

en: You appear to have a non existent day!
uk: Здається у вас якийсь день, якого не існує!

en:   _Date (%i/%i/%i)
uk:   _Дата (%i/%i/%i)

en:   _Unix Time (%i)
uk:   Ч_ас UNIX (%i)

en:   Unix Date _String (%s)
uk:   _Рядок дати UNIX (%s)

en:   ISO-8601 Ti_me
uk:   Ча_с у ISO-8601

en: Quick Anchor
uk: Якір

en: Attributes
uk: Атрибути

en: _Target:
uk: _Ціль:

en: _Name:
uk: _Назва:

en: Titl_e:
uk: _Заголовок:

en: _Language:
uk: _Мова:

en: Custo_m:
uk: Нет_иповий:

en: Events
uk: Події

en: Heading 1
uk: Заголовок 1

en: Heading 2
uk: Заголовок 2

en: Heading 3
uk: Заголовок 3

en: Heading 4
uk: Заголовок 4

en: Heading 5
uk: Заголовок 5

en: Heading 6
uk: Заголовок 6

en: Ali_gn:
uk: Ви_рівнювання:

en: Cl_ass:
uk: _Клас:

en: St_yle:
uk: Ст_иль:

en: Horizontal Rule
uk: Горизонтальна лінійка

en: _Align:
uk: Ви_рівнювання:

en: _Height:
uk: _Висота:

note: gtk_spin_button_set_numeric (GTK_SPIN_BUTTON (spin2), 1);
en: _Width:
uk: _Ширина:

en: Is _percent
uk: Ві_дсотки

en: No _shading
uk: Без _тіней

en: Body
uk: Тіло

en: Options
uk: Параметри

en: On _Load:
uk: Під час з_авантаження:

en: On _Unload:
uk: Під час в_ивантаження:

en: Depreciated options
uk: Рідкісні параметри

en: Background _Image:
uk: _Зображення тла:

en: Back_ground Color:
uk: Колір _тла:

en: _Text Color:
uk: Колір т_ексту:

en: _Link Color:
uk: Колір п_осилань:

en: _Visited Link Color:
uk: Колір ві_двіданих посилань:

en: _Active Link Color:
uk: Колір _активного посилання:

en: Con_tent:
uk: В_міст:

en: _Scheme:
uk: С_хема:

en: Font
uk: Шрифт

en: Base Font
uk: Основний шрифт

en: Size
uk: Розмір

en: Color
uk: Колір

en: Face
uk: Гарнітура

en: Custom
uk: Нетиповий

en: E-mail
uk: Адреса ел. пошти

en: _Mail to:
uk: _Надсилати на:

en: _Copy to:
uk: _Копія на:

en: Blin_d copy to:
uk: При_хвана копія на:

en: with _Subject:
uk: з полем _Тема:

en: with _Body:
uk: з _Тілом:

en: Quick List
uk: Список нашвидкуруч

en: Number of _rows:
uk: Кількість _рядків:

en: Or_dered
uk: Вп_орядкований

en: _Unordered
uk: _Невпорядкований

en: Style:
uk: Стиль:

en: Co_ls:
uk: С_товбчиків:

en: _Rows:
uk: _Рядків:

en: _Add &lt;frame&gt; elements
uk: _Додати елементи &lt;frame&gt;

en: _Source:
uk: Д_жерело:

en: Margin _Width:
uk: _Ширина поля:

en: Margin _Height:
uk: _Висота поля:

en: Scrollin_g:
uk: С_мужка гортання:

en: _Frameborder:
uk: _Рамка фрейма:

en: No _Resize:
uk: Без _зміни розмірів:

note: Dialog construction and settings
en: Audio
uk: Звук

en: _Autoplay:
uk: _Автовідтворення:

en: C_ontrols:
uk: _Керування:

en: _Loop:
uk: _Цикл:

en: M_ute:
uk: Ви_мкнути звук:

en: _Preload:
uk: _Передзавантаження:

en: _Id:
uk: _Ід.:

en: _Style:
uk: С_тиль:

en: Video
uk: Відео

en: _Poster:
uk: _Постер:

note: Dialog construction
en: Time
uk: Час

note: Datetime help
en: Datetime format (ex. YYYY-MM-DDThh:mm:ssTZD) :
    
    YYYY - year (e.g. 2009)
    MM - month (e.g. 01 for January)
    DD - day of the month (e.g. 08)
    T - a required separator
    hh - hour (e.g. 22 for 10.00pm)
    mm - minutes (e.g. 55)
    ss - seconds (e.g. 03)
    TZD - Time Zone Designator (Z denotes Zulu, also known as Greenwich Mean Time)
uk: Формат дати і часу (наприклад, YYYY-MM-DDThh:mm:ssTZD) :
    
    YYYY — рік (наприклад 2009)
    MM — місяць (наприклад 01 для січня)
    DD — день місяця (наприклад 08)
    T — обов’язковий роздільник
    hh — години (наприклад 22 для десятої вечора)
    mm — хвилини (наприклад 55)
    ss — секунди (наприклад 03)
    TZD — позначення часового поясу (Z — нульовий час або час Гринвіча)

en: _Datetime:
uk: _Час оприлюднення:

en: Embed
uk: Вбудувати

en: _MIME Type:
uk: _Тип MIME:

en: Script
uk: Скрипт

en: (HTML4 only)
uk: (лише HTML4)

en: MIME _Type:
uk: Т_ип MIME:

en: _Charset:
uk: _Кодування:

en: _Async:
uk: _Асинхронність:

en: _Defer:
uk: _Затримка:

note: todo check buttons: column-span: all (default none) column-fill: auto (default balance)
en: CSS3 multi-column layout
uk: Стовпчикове компонування CSS3

en: Auto (default) or number of columns
uk: Авто (типово) або кількість стовпчиків

en: Auto (default) or width
uk: Авто (типово) або ширина

en: Normal (default) or width of the gap between columns
uk: Звичайний (типовий) або значення ширини просвіту між стовпчиками

en: None (default) or style
uk: Немає (типовий) або назва стилю

en: Medium (default) or width
uk: Середня (типова) або значення ширини

en: Use vendor-prefixed CSS property:
uk: Використовувати властивість CSS з визначенням розробника:

en: styles_heet
uk: _таблиця стилів

en: Add selector(s) to create a new rule
uk: Додайте селектори для створення правила

en: style a_ttribute
uk: _атрибут стилю

en: Add a style attribute in tag
uk: Додати атрибут стилю до теґу

en: style _values
uk: з_начення стилю

en: Add values in a style attribute
uk: Додати значення до атрибута стилю

en: Selecto_rs:
uk: Се_лектори:

en: Leave empty to insert declarations into an existing rule.
uk: Не заповнюйте, якщо програма має додати оголошення до вже створеного правила.

en: Link
uk: Посилання

en: T_itle:
uk: З_аголовок:

en: _Type:
uk: _Тип:

en: _Forward Relation:
uk: П_ерехід вперед на:

en: _Reverse Relation:
uk: Перехід наза_д на:

en: Media:
uk: Дані:

en: _Custom:
uk: _Нетипове:

en: _Action:
uk: Д_ія:

en: Metho_d:
uk: _Метод:

en: Text area
uk: Текстова ділянка

en: Select
uk: Вибір

en: Si_ze:
uk: _Розмір:

en: Multiple _Selections:
uk: Вибір _декількох:

en: Option
uk: Пункт

en: _Label:
uk: _Мітка:

en: _Selected:
uk: _Позначено:

en: Option group
uk: Група варіантів

en: Input
uk: Поле вводу

en: _Checked:
uk: По_значено:

en: Max _Length:
uk: Макс. _довжина:

en: _Accept:
uk: При_йняти:

en: C_ustom:
uk: Н_етиповий:

en: Button
uk: Кнопка

en: <span color="#006000">Cell _Padding:</span>
uk: <span color="#006000">_Заповнення комірки:</span>

en: <span color="#006000">C_ell Spacing:</span>
uk: <span color="#006000">П_росвіт між комірками:</span>

en: <span color="#006000">_Align:</span>
uk: <span color="#006000">Ви_рівнювання:</span>

en: <span color="#006000">_Width:</span>
uk: <span color="#006000">_Ширина:</span>

en: <span color="#006000">Bo_rder:</span>
uk: <span color="#006000">Р_амка:</span>

en: <span color="#A36A00">_Border:</span>
uk: <span color="#A36A00">_Рамка:</span>

en: <span color="#006000">_Frame:</span>
uk: <span color="#006000">_Фрейм:</span>

en: <span color="#006000">R_ules:</span>
uk: <span color="#006000">_Лінійки:</span>

en: <span color="#A36A00">_Headers:</span>
uk: <span color="#A36A00">_Заголовки:</span>

en: Set of space-separated IDs of th elements.
uk: Набір відокремлених пробілами ідентифікаторів елементів th.

en: <span color="#A36A00">_Scope:</span>
uk: <span color="#A36A00">_Область:</span>

en: the header cell applies to cells in the same:
uk: заголовок комірки використовується для всіх комірок у:

en: Co_l Span:
uk: Інтервал між с_товпчиками:

en: _Row Span:
uk: Інтервал між _рядками:

en: <span color="red">No _Wrap:</span>
uk: <span color="red">Без _перенесення:</span>

en: <span color="red">_Width:</span>
uk: <span color="red">_Ширина:</span>

en: <span color="red">_Height:</span>
uk: <span color="red">_Висота:</span>

note: TODO: use error info in gerror
en: Loading image failed...
uk: Спроба завантаження зображення завершилася невдало…

en: Loading file %s...
uk: Завантаження файла %s…

en: Insert thumbnail
uk: Вставити мініатюру

en: Preview
uk: Перегляд

en: _Image location:
uk: Адреса _зображення:

en: Hei_ght:
uk: Ви_сота:

en: Alternate _text:
uk: Альтернативний _текст:

en: Borde_r:
uk: Ра_мка:

en: Select files for thumbnail creation
uk: Вкажіть файли для створення мініатюр

en: Scaling (%)
uk: Масштаб (у %)

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Multi thumbnail
uk: Мультимініатюра

en: By scaling
uk: Масштабуванням

en: By width, keep aspect ratio
uk: За шириною, зберігати пропорції

en: By height, keep aspect ratio
uk: За висотою, зберігати пропорції

en: By width and height, ignore aspect ratio
uk: За шириною і висотою, ігнорувати пропорції

en: %r: original filename  %t: thumbnail filename
    %w: original width  %h: original height
    %x: thumbnail width  %y: thumbnail height
    %b: original size (bytes)
uk: %r: назва початкового файла  %t: назва файла мініатюри
    %w: початкова ширина  %h: початкова висота
    %x: ширина мініатюри  %y: висота мініатюри
    %b: початковий розмір (у байтах)

en: Keep aspect ratio
uk: Зберігати пропорції

en: _Reset Dimensions
uk: Ві_дновити розміри

en: Alternate te_xt:
uk: Альтернативний те_кст:

en: _Long description:
uk: _Довгий опис:

en: _Use Transitional options
uk: Ви_користовувати проміжні параметри

en: _Border:
uk: _Рамка:

en: 
    %d x %d pixels
uk: 
    %d x %d пікселів

en: 
    
    	<b>Loading preview...</b>
uk: 
    
    	<b>Завантаження попереднього перегляду…</b>

en: Select Image
uk: Вибір зображення

en: All images
uk: Всі зображення

en: Insert Image
uk: Вставити зображення

en: <b>E_xternal Style Sheet</b>
uk: <b>_Зовнішня таблиця стилів</b>

en: Ty_pe:
uk: _Тип:

en: _Media:
uk: _Дані:

note: TODO: add an option to place content in the style area * Possibly from a code snippet library
en: <b>Style Area</b>
uk: <b>Область стилю</b>

en: Cre_ate empty style area
uk: Ст_ворити порожню область для стилів

en: <b>Attributes</b>
uk: <b>Атрибути</b>

note: TODO: add an option to place content in the script area
en: <b>Script Area</b>
uk: <b>Область скриптів</b>

en: Cre_ate empty script area
uk: С_творити порожню область для скриптів

en: Quick Start
uk: Майстер швидкого створення

en: _Title:
uk: _Заголовок:

en: _Head:
uk: _Шапка:

en: Open in _new document.
uk: Відкрити у _новому документі

en: Table Wizard
uk: Майстер таблиць

en: Number of colu_mns:
uk: Кількість с_товпчиків:

en: Table rows on one _line:
uk: Рядки таблиці у _один рядок:

en: _Indent table code:
uk: _Відступ коду таблиці:

en: Frame Wizard
uk: Майстер створення фреймів

en: Use _DTD:
uk: Ви_користовувати DTD:

en: Orientation:
uk: Орієнтація:

en: _Horizontal
uk: _Горизонтально

en: _Vertical
uk: _Вертикально

en: Number of _Frames:
uk: Кількість _фреймів:

en: Frame's
uk: фреймів

en: Name:
uk: Назва:

en: Source:
uk: Джерело:

en: Size:
uk: Розмір:

en: <b>HTML Toolbar</b>
uk: <b>Панель HTML</b>

en: Show toolbar in sidepanel
uk: Показувати панель інструментів на бічній панелі

en: Keep HTML dialogs always on top
uk: Фіксувати вікна HTML над іншими вікнами

en: <b>HTML options</b>
uk: <b>Параметри HTML</b>

en: Use lo_wercase HTML tags
uk: Т_еги HTML малими літерами

en: Use de_precated tags (e.g. <font> and <nobr>)
uk: З_астарілі теґи (наприклад <font> та <nobr>)

en: _Format according to accessibility guidelines (e.g. <strong> for <b>)
uk: _Форматування відповідно до настанов щодо доступності (зокрема <strong> замість <b>)

en: <b>Auto Update Tag Options</b>
uk: <b>Параметри автооновлення теґів</b>

en: Automatically update a_uthor meta tag
uk: Ав_томатично оновлювати метатеґ автора

en: Automatically update _date meta tag
uk: Автоматично оновлювати метатеґ _дати

en: Automatically update _generator meta tag
uk: Автоматично оновлювати метатеґ _інструмента
