Bluefish 2.2.11 - en to hu translation catalogue (456 entries)

en: Cascading Style Sheet Builder
hu: Kaszkád stíluslap készítő

en: _Selector(s):
hu: _Szelektor(ok):

en: _Property:
hu: _Tulajdonság:

en: _Value:
hu: É_rték:

en: Selector(s)
hu: Szelektor(ok)

en: Property
hu: Tulajdonság

en: Value
hu: Érték

en:  _Add
hu:  _Hozzáad

en:  _Update
hu:  _Frissít

en:  _Delete
hu:  _Töröl

en: _Style...
hu: _Stílus…

en: Bluefish: Select color
hu: Bluefish: Színválasztás

en: Edit color
hu: Szín szerkesztése

en: Edit tag
hu: Címke szerkesztése

en: Htmlbar
hu: HTML eszköztár

en: HTML Features
hu: HTML szolgáltatások

en: T_ags
hu: _Címkék

en: _Headings
hu: _Címsorok

en: Insert H1 tag
hu: H1 címke beszúrása

en: Insert H2 tag
hu: H2 címke beszúrása

en: Insert H3 tag
hu: H3 címke beszúrása

en: Insert H4 tag
hu: H4 címke beszúrása

en: Insert H5 tag
hu: H5 címke beszúrása

en: Insert H6 tag
hu: H6 címke beszúrása

en: _Entities
hu: _Entitások

en: _Non-breaking space
hu: N_em törhető szóköz

en: _Broken bar ¦
hu: _Törött vonal ¦

en: Soft _hyphen -
hu: Feltételes e_lválasztójel -

en: _Format by Context
hu: _Kontextusformázás

en: _Strong
hu: _Erős nyomaték

en: Strong
hu: Erős nyomaték

en: _Emphasis
hu: _Nyomaték

en: Emphasis
hu: Nyomaték

en: _Definition
hu: _Meghatározás

en: Definition
hu: Meghatározás

en: _Code
hu: _Kód

en: Code
hu: Kód

en: Sa_mple
hu: _Példa

en: Sample
hu: Példa

en: _Keyboard
hu: _Billentyűzet

en: Keyboard
hu: Billentyűzet

en: _Variable
hu: _Változó

en: Variable
hu: Változó

en: Ci_tation
hu: _Idézet

en: Citation
hu: Idézet

en: _Abbreviation
hu: _Rövidítés

en: Abbreviation
hu: Rövidítés

en: Ac_ronym
hu: Betűs_zó

en: Acronym
hu: Betűszó

en: _Insert
hu: Be_szúrás

en: Insert
hu: Beszúrás

en: De_lete
hu: _Törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Format by L_ayout
hu: _Megjelenés szerinti formázás

en: _Bold
hu: _Félkövér

en: Bold
hu: Félkövér

en: _Italic
hu: _Dőlt

en: Italic
hu: Dőlt

en: _Underline
hu: _Aláhúzott

en: Underline
hu: Aláhúzott

en: _Strikeout
hu: Át_húzott

en: Strikeout
hu: Áthúzott

en: Sm_all
hu: _Kicsi

en: Small
hu: Kicsi

en: Bi_g
hu: _Nagy

en: Big
hu: Nagy

en: Format _General
hu: Általános _formázások

en: _Paragraph
hu: _Bekezdés

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: _Break
hu: _Sortörés

en: Break
hu: Sortörés

en: Break clear _all
hu: Sortörés _törléssel

en: Break and clear
hu: Sortörés törléssel

en: _Non-Breaking Space
hu: _Nem törhető szóköz

en: Non-breaking space
hu: Nem törhető szóköz

en: Font Si_ze +1
hu: Betű_méret +1

en: Font Size +1
hu: Betűméret +1

en: Font _Size -1
hu: Betűmé_ret -1

en: Font Size -1
hu: Betűméret -1

en: Preformatted _Text
hu: E_lőformázott szöveg

en: Preformatted Text
hu: Előformázott szöveg

en: Su_bscript
hu: _Alsó index

en: Subscript
hu: Alsó index

en: Su_perscript
hu: _Felső index

en: Superscript
hu: Felső index

en: _Center
hu: _Középre igazítás

en: Center
hu: Középre igazítás

en: Align _right
hu: _Jobbra igazítás

en: Right Justify
hu: Jobbra igazítás

en: _Table
hu: _Táblázat

en: Table
hu: Táblázat

en: Table _Row
hu: _Sor

en: Table Row
hu: Sor

en: Table _Header
hu: _Fejléc-cella

en: Table Header
hu: Fejléc-cella

en: Table _Data
hu: _Cella

en: Table Data
hu: Cella

en: Table _Caption
hu: Tá_blázatcím

en: Table Caption
hu: Táblázatcím

en: _List
hu: _Lista

en: Unordered _List
hu: _Nem sorszámozott lista

en: Unordered List
hu: Nem sorszámozott lista

en: _Ordered List
hu: _Sorszámozott lista

en: Ordered List
hu: Sorszámozott lista

en: List Ite_m
hu: _Listaelem

en: List Item
hu: Listaelem

en: De_finition List
hu: M_eghatározás lista

en: Definition List
hu: Meghatározás lista

en: Definition _Term
hu: _Fogalom

en: Definition Term
hu: Fogalom

en: Men_u
hu: M_enü

en: Menu
hu: Menü

en: F_orm
hu: Ű_rlap

en: Form
hu: Űrlap

en: _Fieldset
hu: Mező_halmaz

en: L_abel
hu: _Címke

en: _Input
hu: _Beviteli mező

en: _Button
hu: _Gomb

en: _Select
hu: _Választómező

en: Opt_group
hu: Op_tgroup

en: Optio_n
hu: _Option

en: _Textarea
hu: _Szövegdoboz

en: O_utput
hu: Kime_net

en: _Progress
hu: _Folyamat

en: _Meter
hu: _Méter

en: _Misc
hu: _Egyebek

en: Insert Generator _META-Tag
hu: _Generator META-címke beszúrása

en: S_cript
hu: Szk_ript

en: _Anchor
hu: _Horgony

en: _Image
hu: _Kép

en: _Comment
hu: Meg_jegyzés

en: HTML Comment
hu: HTML megjegyzés

en: Dial_ogs
hu: Pá_rbeszédablak

en: _General
hu: Á_ltalános

en: _Quickstart...
hu: Gyors _kezdés…

en: Quickstart...
hu: Gyors kezdés…

en: _Link Header...
hu: _Link fejléc…

en: Link Header...
hu: Link fejléc…

en: _Body...
hu: _Törzs…

en: Body...
hu: Törzs…

en: _Script...
hu: _Szkript…

en: Script...
hu: Szkript…

en: _Anchor...
hu: _Horgony…

en: Anchor / Hyperlink...
hu: Horgony / Hiperhivatkozás…

en: _E-mail...
hu: _E-mail…

en: E-mail...
hu: E-mail…

en: _Rule...
hu: _Vonal…

en: Horizontal Rule...
hu: Vízszintes vonal…

en: _Font...
hu: _Betű…

en: Font...
hu: Betű…

en: Basef_ont...
hu: Betű _alapérték…

en: Base font...
hu: Betű alapérték…

en: Quick_list...
hu: Gy_orslista…

en: Quick List...
hu: Gyors lista…

en: _Meta...
hu: _Meta…

en: Embe_d...
hu: Beá_gyazás…

en: Select _Color...
hu: S_zínválasztás…

en: Insert _Time...
hu: _Idő beszúrása…

en: Insert _Image...
hu: Ké_p beszúrása…

en: Insert image...
hu: Kép beszúrása…

en: Insert T_humbnail...
hu: Bél_yegkép beszúrása…

en: Insert thumbnail...
hu: Bélyegkép beszúrása…

en: Table _Wizard...
hu: Táblázat _varázsló…

en: Table Wizard...
hu: Táblázat varázsló…

en: _Table...
hu: _Táblázat…

en: Table...
hu: Táblázat…

en: Table _Row...
hu: _Sor…

en: Table Row...
hu: Sor…

en: Table _Head...
hu: _Fejléc-cella…

en: Table Head...
hu: Fejléc-cella…

en: Table _Data...
hu: _Cella…

en: Table Data...
hu: Cella…

en: _Create Style...
hu: Stíluslap _készítése…

en: Create stylesheet...
hu: Stíluslap készítése…

en: S_pan...
hu: S_pan…

en: Span...
hu: Span…

en: _Div...
hu: _Div…

en: Div...
hu: Div…

en: _Style
hu: _Stílus

en: Style
hu: Stílus

en: C_olumns...
hu: _Oszlopok…

en: Columns...
hu: Oszlopok…

en: _Link to Stylesheet...
hu: _Hivatkozás stíluslapra…

en: Link to Stylesheet...
hu: Hivatkozás stíluslapra…

en: _Frame
hu: _Keret

en: Frame _Wizard...
hu: Keret _varázsló…

en: Frame Wizard...
hu: Keret varázsló…

en: Frame_set...
hu: Keret_csoport…

en: Frameset...
hu: Keretcsoport…

en: _Frame...
hu: _Keret…

en: Frame...
hu: Keret…

en: F_orm...
hu: Ű_rlap…

en: Form...
hu: Űrlap…

en: _Input...
hu: _Beviteli mező…

en: Input B_uttons...
hu: B_eviteli gombok…

en: Input Button...
hu: Beviteli gombok…

en: Input T_ext...
hu: Beviteli s_zövegmező…

en: Input Text...
hu: Beviteli szövegmező…

en: Text_area...
hu: _Szövegdoboz…

en: Textarea...
hu: Szövegdoboz…

en: _Select...
hu: _Választómező…

en: Select...
hu: Választómező…

en: O_ption...
hu: _Lehetőség…

en: Option...
hu: Lehetőség…

en: Option _Group...
hu: Lehetőség _csoport…

en: Option group...
hu: Lehetőség csoport…

en: _Button...
hu: _Gomb…

en: Button...
hu: Gomb…

en: _Edit tag under cursor...
hu: Kurzor _alatti címke szerkesztése…

en: _Multi Thumbnail...
hu: _Több bélyegkép…

en: Multi thumbnail...
hu: Több bélyegkép…

en: Frame
hu: Keret

en: Frameset
hu: Keretcsoport

en: Noframes
hu: Keret nélküli

en: Target
hu: Cél

en: Input Hidden...
hu: Rejtett mező…

en: Input Radio button...
hu: Rádiógomb…

en: Input Radio Button...
hu: Rádiógomb…

en: Input Check box...
hu: Kijelölőnégyzet…

en: Input Check Box...
hu: Kijelölőnégyzet…

en: HTML_5
hu: _HTML5

en: _Article
hu: _Cikk

en: Article
hu: Cikk

en: As_ide
hu: _Aside

en: Fig_caption
hu: F_igcaption

en: Fig_ure
hu: Á_bra

en: Figure
hu: Ábra

en: _Footer
hu: _Lábrész

en: Footer
hu: Lábrész

en: _Header
hu: _Fejrész

en: Header
hu: Fejrész

en: _Mark
hu: _Jel

en: Mark
hu: Jel

en: Ruby parenthesis
hu: rp

en: Ruby text
hu: rt

en: _Section
hu: _Szakasz

en: Section
hu: Szakasz

en: Au_dio...
hu: _Audió…

en: Audio...
hu: Audió…

en: _Video...
hu: _Videó…

en: Video...
hu: Videó…

en: _Canvas...
hu: _Vászon…

en: Canvas...
hu: Vászon…

en: _Time...
hu: _Idő…

en: Time...
hu: Idő…

en: Insert _Color
hu: _Szín beszúrása

en: Insert Color
hu: Szín beszúrása

en: _HTML Toolbar
hu: _HTML eszköztár

en: Add to Quickbar
hu: Hozzáadás a gyorsmenühöz

en: Remove from Quickbar
hu: Eltávolítás a gyorsmenüből

en: Right click any html toolbar button to add it to the Quickbar.
hu: Bármely HTML eszköztár gombra jobb egérgombbal kattintva hozzáadható a gyorsmenühöz.

en: Quickbar
hu: Gyorsmenü

en: Standard
hu: Alap eszköztár

en: Formatting
hu:  Formázás

en: Tables
hu: Táblázatok

en: List
hu: Lista

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Fonts
hu: Betűk

en: Frames
hu: Keretek

en: Insert Time
hu: Idő beszúrása

en:   _Time (%i:%i:%i)
hu:   _Idő (%i.%i.%i)

en:   Day of the _week (Sunday)
hu:   A _hét napja (vasárnap)

en:   Day of the _week (Monday)
hu:   A _hét napja (hétfő)

en:   Day of the _week (Tuesday)
hu:   A _hét napja (kedd)

en:   Day of the _week (Wednesday)
hu:   A _hét napja (szerda)

en:   Day of the _week (Thursday)
hu:   A _hét napja (csütörtök)

en:   Day of the _week (Friday)
hu:   A _hét napja (péntek)

en:   Day of the _week (Saturday)
hu:   A _hét napja (szombat)

en: You appear to have a non existent day!
hu: Úgy tűnik, hogy egy nem létező napja van!

en:   _Date (%i/%i/%i)
hu:   _Dátum (%i/%i/%i)

en:   _Unix Time (%i)
hu:   _Unix-idő (%i)

en:   Unix Date _String (%s)
hu:   Unix dátum _szöveg (%s

en:   ISO-8601 Ti_me
hu:   ISO-8601 i_dő

en: Quick Anchor
hu: Gyors horgony

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: _Target:
hu: _Cél:

en: _Name:
hu: _Név:

en: Titl_e:
hu: Cí_m:

en: _Language:
hu: Nye_lv:

en: Custo_m:
hu: _Egyéb:

en: Events
hu: Események

en: Heading 1
hu: Címsor 1

en: Heading 2
hu: Címsor 2

en: Heading 3
hu: Címsor 3

en: Heading 4
hu: Címsor 4

en: Heading 5
hu: Címsor 5

en: Heading 6
hu: Címsor 6

en: Ali_gn:
hu: I_gazítás:

en: Cl_ass:
hu: _Osztály:

en: St_yle:
hu: Stíl_us:

en: _ID:
hu: _Azonosító:

en: Horizontal Rule
hu: Vízszintes vonal

en: _Align:
hu: Ig_azítás:

en: _Height:
hu: _Magasság:

note: gtk_spin_button_set_numeric (GTK_SPIN_BUTTON (spin2), 1);
en: _Width:
hu: _Szélesség:

en: Is _percent
hu: S_zázalékban

en: No _shading
hu: _Nincs árnyék

en: Body
hu: Törzs

en: Options
hu: Opciók

en: On _Unload:
hu: On _UnLoad:

en: Depreciated options
hu: Elavult opciók

en: Background _Image:
hu: Hát_térkép:

en: Back_ground Color:
hu: Hátté_rszín:

en: _Text Color:
hu: Szöve_gszín:

en: _Link Color:
hu: _Link színe:

en: _Visited Link Color:
hu: Lát_ogatott link színe:

en: _Active Link Color:
hu: _Aktív link színe:

en: Con_tent:
hu: Tar_talom:

en: _Scheme:
hu: _Séma:

en: Font
hu: Betű

en: Base Font
hu: Betű alapérték

en: Size
hu: Méret

en: Color
hu: Szín

en: Face
hu: Típus

en: Custom
hu: Egyéb

en: _Mail to:
hu: _Címzett:

en: _Copy to:
hu: _Másolat:

en: Blin_d copy to:
hu: _Rejtett másolat:

en: with _Subject:
hu: _Tárgy:

en: with _Body:
hu: _Levéltörzs:

en: Quick List
hu: Gyorslista

en: Number of _rows:
hu: So_rok száma:

en: Or_dered
hu: _Sorszámozott

en: _Unordered
hu: _Nem sorszámozott

en: Style:
hu: Stílus:

en: Co_ls:
hu: Osz_lopok:

en: _Rows:
hu: So_rok:

en: _Add &lt;frame&gt; elements
hu: &lt;frame&gt; elemek hozzá_adása

en: _Source:
hu: Forrá_s:

en: Margin _Width:
hu: Margó s_zélessége:

en: Margin _Height:
hu: Margó _magassága:

en: Scrollin_g:
hu: _Gördítősáv:

en: _Frameborder:
hu: _Keretszegély:

en: No _Resize:
hu: Nem átmé_retezhető:

note: Dialog construction and settings
en: Audio
hu: Audió

en: M_ute:
hu: _Némítás:

en: _Id:
hu: _Azonosító:

en: _Style:
hu: _Stílus:

note: Dialog construction
en: Canvas
hu: Vászon

en: Video
hu: Videó

note: Dialog construction
en: Time
hu: Idő

note: Datetime help
en: Datetime format (ex. YYYY-MM-DDThh:mm:ssTZD) :
    
    YYYY - year (e.g. 2009)
    MM - month (e.g. 01 for January)
    DD - day of the month (e.g. 08)
    T - a required separator
    hh - hour (e.g. 22 for 10.00pm)
    mm - minutes (e.g. 55)
    ss - seconds (e.g. 03)
    TZD - Time Zone Designator (Z denotes Zulu, also known as Greenwich Mean Time)
hu: Dátum és idő formátum (pl. YYYY-MM-DDThh:mm:ssTZD) :
    
    YYYY - év (pl. 2009)
    MM - hónap (pl. 01 Január esetén)
    DD - a hónap napja (pl. 08)
    T - egy szükséges elválasztó
    hh - óra (pl. 22 este 10 óra esetén)
    mm - perc (pl. 55)
    ss - másodperc (pl. 03)
    TZD - Time Zone Designator – Időzóna meghatározó
    (a Z jelentése Zulu, más néven Greenwich-i középidő)

en: Embed
hu: Beágyazott

en: _MIME Type:
hu: _MIME-típus:

en: Script
hu: Szkript

en: (HTML4 only)
hu: (csak HTML4)

en: MIME _Type:
hu: MIME -_típus:

en: _Charset:
hu: _Karakterkódolás:

note: todo check buttons: column-span: all (default none) column-fill: auto (default balance)
en: CSS3 multi-column layout
hu: CSS3 több oszlopos elrendezés

en: Auto (default) or number of columns
hu: Automatikus (alapértelmezett) vagy oszlopok száma

en: Auto (default) or width
hu: Automatikus (alapértelmezett) vagy szélesség

en: Normal (default) or width of the gap between columns
hu: Normál (alapértelmezett) vagy az oszlopok közötti rés szélessége

en: None (default) or style
hu: Nincs (alapértelmezett) vagy stílus

en: Medium (default) or width
hu: Közepes (alapértelmezett) vagy szélesség

en: Use vendor-prefixed CSS property:
hu: Gyártó-előtagú CSS tulajdonság használata:

en: styles_heet
hu: stíl_uslap

en: Add selector(s) to create a new rule
hu: Szelektor(ok) hozzáadása új szabály létrehozásához

en: style a_ttribute
hu: style a_ttribútum

en: Add a style attribute in tag
hu: Style attribútum hozzáadása a címkéhez

en: style _values
hu: style é_rtékek

en: Add values in a style attribute
hu: Értékek hozzáadása a style attribútumhoz

en: Selecto_rs:
hu: _Szelektorok:

en: Leave empty to insert declarations into an existing rule.
hu: Hagyja üresen meglévő szabályba történő deklarációk beszúrásához.

en: HREF_LANG:
hu: _HREFLANG:

en: T_itle:
hu: _Cím:

en: _Type:
hu: _Típus:

en: _Custom:
hu: _Egyéb

en: _Action:
hu: _Akció:

en: Metho_d:
hu: Metó_dus:

en: Text area
hu: Szövegmező

en: Select
hu: Választómező

en: Si_ze:
hu: _Méret:

en: Multiple _Selections:
hu: Többszörö_s választás:

en: Option
hu: Választás

en: _Label:
hu: _Címke:

en: _Selected:
hu: _Kiválasztott:

en: Option group
hu: Választás csoport

en: _Checked:
hu: _Megjelölt:

en: Max _Length:
hu: Max. _hosszúság:

en: _Accept:
hu: El_fogad:

en: C_ustom:
hu: _Egyéb

en: Button
hu: Gomb

en: Set of space-separated IDs of th elements.
hu: Szóközzel elválasztott ID-k beállítása a th elemeknek.

en: the header cell applies to cells in the same:
hu: a fejléc cella alkalmazása az azonos cellákra:

en: Co_l Span:
hu: Hány osz_lopnyi:

en: _Row Span:
hu: Hány so_rnyi:

en: <span color="red">_Width:</span>
hu: <span color="red">_Szélesség:</span>

en: <span color="red">_Height:</span>
hu: <span color="red">_Magasság:</span>

note: TODO: use error info in gerror
en: Loading image failed...
hu: Kép betöltése sikertelen…

en: Loading file %s...
hu: %s betöltése…

en: Insert thumbnail
hu: Bélyegkép beszúrása

en: Preview
hu: Előnézet

en: _Image location:
hu: _Kép helye:

en: Hei_ght:
hu: Ma_gasság:

en: Alternate _text:
hu: Helye_ttesítő szöveg:

en: Borde_r:
hu: S_zegély:

en: Select files for thumbnail creation
hu: Fájlok kiválasztása bélyegkép készítéséhez

en: Scaling (%)
hu: Átméretezés (%)

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Multi thumbnail
hu: Több bélyegkép

en: By scaling
hu: Méretezéssel

en: By width, keep aspect ratio
hu: Szélesség szerint, aránytartással

en: By height, keep aspect ratio
hu: Magasság szerint, aránytartással

en: By width and height, ignore aspect ratio
hu: Szélesség és magasság szerint, arány figyelmen kívül hagyásával

en: %r: original filename  %t: thumbnail filename
    %w: original width  %h: original height
    %x: thumbnail width  %y: thumbnail height
    %b: original size (bytes)
hu: %r: eredeti fájlnév  %t: bélyegkép fájlnév
    %w: eredeti szélessség  %h: eredeti magasság
    %x: bélyegkép szélessség  %y: bélyegkép magasság
    %b: eredeti méret (bájt)

en: Keep aspect ratio
hu: Méretarány megőrzése

en: _Reset Dimensions
hu: Méretek _visszaállítása

en: Alternate te_xt:
hu: _Helyettesítő szöveg:

en: _Long description:
hu: Hosszú _leírás:

en: I_D:
hu: _Azonosító:

en: _Use Transitional options
hu: _Transitional opciók használata

en: _Border:
hu: _Szegély:

en: 
    %d x %d pixels
hu: 
    %d x %d pixel

en: 
    
    	<b>Loading preview...</b>
hu: 
    
    	<b>Előnézet betöltése…</b>

en: Select Image
hu: Válasszon képet

en: All images
hu: Minden kép

en: Insert Image
hu: Kép beszúrása

en: <b>E_xternal Style Sheet</b>
hu: <b>_Külső stíluslap</b>

en: Ty_pe:
hu: _Típus:

en: HRE_F:
hu: _HREF:

note: TODO: add an option to place content in the style area * Possibly from a code snippet library
en: <b>Style Area</b>
hu: <b>Stílus terület</b>

en: Cre_ate empty style area
hu: Üres stílus terület létrehozása

en: <b>Attributes</b>
hu: <b>Attribútumok</b>

en: _Src:
hu: Forrá_s:

note: TODO: add an option to place content in the script area
en: <b>Script Area</b>
hu: <b>Szkript terület</b>

en: Cre_ate empty script area
hu: Üres szkript terület létrehozása

en: Quick Start
hu: Gyors kezdés

en: _Title:
hu: _Cím:

en: _Head:
hu: _Fejrész:

en: Open in _new document.
hu: Megnyitás új _dokumentumban.

en: Table Wizard
hu: Táblázat varázsló

en: Number of colu_mns:
hu: Oszlopok szá_ma:

en: Table rows on one _line:
hu: Táblasorok beszúrása egyet_len sorba:

en: _Indent table code:
hu: Táblázatkód _behúzása:

en: Frame Wizard
hu: Keret varázsló

en: Use _DTD:
hu: _DTD használata:

en: Orientation:
hu: Tájolás:

en: _Horizontal
hu: _Vízszintes

en: _Vertical
hu: _Függőleges

en: Number of _Frames:
hu: _Keretek száma:

en: Frame's
hu: Keret

en: Name:
hu: Név:

en: Source:
hu: Forrás:

en: Size:
hu: Méret:

en: <b>HTML Toolbar</b>
hu: <b>HTML eszköztár</b>

en: Show toolbar in sidepanel
hu: Eszköztár megjelenítése az oldalsó panelen

en: Keep HTML dialogs always on top
hu: A HTML párbeszédablak legyen mindig felül

en: <b>HTML options</b>
hu: <b>HTML beállítások</b>

en: Use lo_wercase HTML tags
hu: Kis_betűs HTML címkék használata

en: Use de_precated tags (e.g. <font> and <nobr>)
hu: Ela_vult címkék használata (pl.: <font> és <nobr>)

en: _Format according to accessibility guidelines (e.g. <strong> for <b>)
hu: Az _akadálymentesítési előírások szerinti formázás (például <strong> a <b> helyett)

en: <b>Auto Update Tag Options</b>
hu: <b>Automatikus címkefrissítési beállítások</b>

en: Automatically update a_uthor meta tag
hu: Automatikusan frissítse az a_uthor metaelemet

en: Automatically update _date meta tag
hu: Automatikusan frissítse a _date metaelemet

en: Automatically update _generator meta tag
hu: Automatikusan frissítse a _generator metaelemet
