bluefish 2.2.2 - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Loading...
ca: S'està carregant...

en: Cannot load file from network
ca: No es pot carregar el fitxer des de la xarxa

en: Cannot find file
ca: No s'ha pogut trobar el fitxer

en: Fragment saved
ca: S'ha desat el fragment

en: Cannot open file
ca: No es pot obrir el fitxer

en: Nothing found
ca: No s'ha trobat res

en: Documentation index
ca: Índex de la documentació

en: Document index
ca: Índex dels documents

en: Upper level
ca: Nivell superior

en: Save current view
ca: Desa la visualització actual

en: Go to selected fragment
ca: Vés al fragment seleccionat

en: Find
ca: Cerca

en: Info Browser
ca: Informació del navegador

en: Cannot load reference file %s
ca: No es pot carregar el fitxer de referència %s

en: Documentation entries
ca: Entrades de la documentació

en: References
ca: Referències

en: Web pages
ca: Pàgines web

en: Unknown document type
ca: Tipus de document desconegut

en: Local DTD file
ca: Fitxer DTD local

en: Remote DTD file
ca: Fitxer DTD remot

en: Choose file
ca: Escolliu un fitxer

en: Entry name
ca: Nom de l'entrada

en: Description
ca: Descripció

en: DTD file URI
ca: URI del fitxer DTD

en: New info item
ca: Element d'informació nou

en: Entries you can delete
ca: Entrades que podeu suprimir
