Bluefish 2.2.2 - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Loading...
cs: Načítá se…

en: Cannot load file from network
cs: Nelze načíst soubor ze sítě

en: Cannot find file
cs: Nelze najít soubor

en: Fragment saved
cs: Útržek uložen

en: Cannot open file
cs: Nelze otevřít soubor

en: Nothing found
cs: Nic nenalezeno

en: Documentation index
cs: Rejstřík dokumentace

en: Document index
cs: Rejstřík dokument

en: Upper level
cs: O úroveň výš

en: Save current view
cs: Uložit současné zobrazení

en: Go to selected fragment
cs: Jít na vybraný útržek

en: Find
cs: Hledat

en: Info Browser
cs: Prohlížeč informací

en: Cannot load reference file %s
cs: Nelze načíst soubor s příručkou %s

en: Documentation entries
cs: Položky dokumentace

en: References
cs: Příručky

en: Web pages
cs: Webové stránky

en: Unknown document type
cs: Neznámý typ dokumentu

en: Local DTD file
cs: Místní soubor DTD

en: Remote DTD file
cs: Vzdálený soubor DTD

en: Choose file
cs: Výběr souboru

en: Entry name
cs: Název položky

en: Description
cs: Popis

en: DTD file URI
cs: URI souboru DTD

en: New info item
cs: Nová informační položka

en: Entries you can delete
cs: Položky, které můžete smazat
