Bluefish 2.2.2 - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Loading...
da: Henter...

en: Cannot load file from network
da: Kan ikke hente fil fra netværk

en: Cannot find file
da: Kan ikke finde fil

en: Fragment saved
da: Fragment gemt

en: Cannot open file
da: Kan ikke åbne fil

en: Nothing found
da: Intet fundet

en: Documentation index
da: Dokumentationsindeks

en: Document index
da: Dokumentindeks

en: Upper level
da: Øvre niveau

en: Save current view
da: Gem aktuel visning

en: Go to selected fragment
da: Gå til det valgte fragment

en: Find
da: Søg

en: Info Browser
da: Info-browser

en: Cannot load reference file %s
da: Kan ikke hente referencefilen %s

en: Documentation entries
da: Dokumentationsindgange

en: References
da: Referencer

en: Web pages
da: Websider

en: Unknown document type
da: Ukendt dokumenttype

en: Local DTD file
da: Lokal DTD-fil

en: Remote DTD file
da: Ekstern DTD-fil

en: Choose file
da: Vælg fil

en: Entry name
da: Indførslens navn

en: Description
da: Beskrivelse

en: DTD file URI
da: URI for DTD-fil

en: New info item
da: Nyt info-emne

en: Entries you can delete
da: Indførsler, som kan slettes
