Bluefish 2.2.2 - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Cannot load file from network
eu: Ezin da fitxategia saretik kargatu

en: Cannot find file
eu: Ezin da fitxategia bilatu

en: Fragment saved
eu: Zatia gordeta

en: Cannot open file
eu: Ezin da fitxategia ireki

en: Nothing found
eu: Ezer ez da bilatu

en: Documentation index
eu: Dokumentazioaren indizea

en: Document index
eu: Dokumentuaren indizea

en: Upper level
eu: Goikoa maila

en: Save current view
eu: Gorde uneko ikuspegia

en: Go to selected fragment
eu: Joan hautatutako zatira

en: Find
eu: Bilatu

en: Info Browser
eu: Informazio arakatzailea

en: Cannot load reference file %s
eu: Ezin izan da %s erreferentziako fitxategia kargatu

en: Documentation entries
eu: Dokumentazioaren sarrerak

en: References
eu: Erreferentziak

en: Web pages
eu: Web orrialdeak

en: Unknown document type
eu: Dokumentu mota ezezaguna

en: Local DTD file
eu: Lokaleko DTD fitxategia

en: Remote DTD file
eu: Urruneko DTD fitxategia

en: Choose file
eu: Aukeratu fitxategia

en: Entry name
eu: Sarrerako izena

en: Description
eu: Deskripzioa

en: DTD file URI
eu: DTD fitxategiaren URIa

en: New info item
eu: Informazio-elementu berria

en: Entries you can delete
eu: Ezaba ditzakezun sarrerak
